Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kratke intenzivne defke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kratke intenzivne defke

    Što mislite o ovakvom pristupu defki?

    Znači nekakva vizija bi bila da je u toku masa,i da nisam još zadovoljan sa količinom mesa da bi radio pravu kvalitetnu defku step by step,ali opet godila bi promjena od svog tog trpanja hrane u sebe. A i ljeto će,bar da gornji absi ispadnu :P (Neće cura da budem prasac na moru )


    Govorim isključivo o intenzivnoj defki. Meni nekako najbolje paše keto ili low carb(max 50-100g). Kcal unos oko 2000!?

    Budimo realni rezati se sa -500kcal dnevno je jako teško pogotovo kod manjeg BF-a.

    Kakva su vaša mišljenja za te blic defke. Mislio sam da bi dva tjedna za početak bilo ok. Kolko se tu može posla napraviti. Moje skromno mišljenje da ovo uopće nije loš pristup i da se može dosta,bez previše gubljenja mišića,iako su kalorije "nisko". Uzmimo ovo nisko s dozom rezerve jer ipak ni to nije toliko nisko.

    Trening klasični split,max intenzitetom kojim ide. Cardio ujutro natašte 30min i poslije utega 30min .Osim na dan nogu i dan poslije ne. Očito je zašto
    Last edited by bilder18; 11-05-12, 22:02.

  • #2
    Re: Kratke intenzivne defke

    Gubitak sala bez gubitka mišića moguć je cca 0,5 - 0,7 kg tjedno, to znači da bi mogao za dva tjedna izgubiti cca kilu i pol sala bez gubitka mišića.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Kratke intenzivne defke

      Originally posted by kelly View Post
      Gubitak sala bez gubitka mišića moguć je cca 0,5 - 0,7 kg tjedno, to znači da bi mogao za dva tjedna izgubiti cca kilu i pol sala bez gubitka mišića.
      Ma dobro to je teoretski uredu. Ali praksa je nešto drugačije...

      Ima li netko da je radio ovdje tako ?

      Comment


      • #4
        Re: Kratke intenzivne defke

        defka sucks, ma brate kakav zaj.eb ja radim, prehrana vrhunska, ali nemozes pobjeci od toga da ce te defka jednostavno uciniti manjim, treba rasti i rasti i rasti, i kad budes stoka ogromna onda treba ici na rezanje a ne ovako kao ja, sa 100 kila ici na rezanje...
        sad cu ici na 110 kila i onda se tek rezati na 103-104 kg...
        za defku treba imati mesine na kubik, tako da ni blitz ni ikakva ne dolazi u obzir... nista ne ide na blitz, posebo ne defka, za gubiti salo a cuvati misice to ide ultra sporo, to se radi mjesecima....
        sad sam depresivan i od sutra krecem u akciju zvanu 110 kg...

        Comment


        • #5
          Re: Kratke intenzivne defke

          Originally posted by WTF View Post
          defka sucks, ma brate kakav zaj.eb ja radim, prehrana vrhunska, ali nemozes pobjeci od toga da ce te defka jednostavno uciniti manjim, treba rasti i rasti i rasti, i kad budes stoka ogromna onda treba ici na rezanje a ne ovako kao ja, sa 100 kila ici na rezanje...
          sad cu ici na 110 kila i onda se tek rezati na 103-104 kg...
          za defku treba imati mesine na kubik, tako da ni blitz ni ikakva ne dolazi u obzir... nista ne ide na blitz, posebo ne defka, za gubiti salo a cuvati misice to ide ultra sporo, to se radi mjesecima....
          sad sam depresivan i od sutra krecem u akciju zvanu 110 kg...
          Djelomično si u pravu A kaj sa salom?

          Comment


          • #6
            Re: Kratke intenzivne defke

            pa ja sam na masi dobivao masu a gubio salo, vjerovali ili ne...
            vracam se svom provjerenom programu, mic po mic mase, mic po mic bf manji ... polako ali sigurno i kvalitetno...

            Comment


            • #7
              Re: Kratke intenzivne defke

              Originally posted by WTF View Post
              pa ja sam na masi dobivao masu a gubio salo, vjerovali ili ne...
              vracam se svom provjerenom programu, mic po mic mase, mic po mic bf manji ... polako ali sigurno i kvalitetno...
              Ma znam i ja tako radim ! Faking endo :P Al htio sam probati nešto luđe,nešto divlje...čini se da ću i ja ostati na čistoj i kontroliranoj hrani..polako ali sigurno

              Comment


              • #8
                Re: Kratke intenzivne defke

                nemoj na defku vjeruj mi, treba bas bas biti masivan za ici na rezanje... osim ako ne zelis manekenski izgled a ne zelis...
                treba žderati kvalitetno i puno, isto tako treba se i znojiti puno (Hit) , tako ja radim na masi... a posebno žderati treba oko treninga jer se onda najkvalitetnije skladišti...ali ti sve to ionako vec znas...

                Comment


                • #9
                  Re: Kratke intenzivne defke

                  Originally posted by WTF View Post
                  nemoj na defku vjeruj mi, treba bas bas biti masivan za ici na rezanje... osim ako ne zelis manekenski izgled a ne zelis...
                  treba žderati kvalitetno i puno, isto tako treba se i znojiti puno (Hit) , tako ja radim na masi... a posebno žderati treba oko treninga jer se onda najkvalitetnije skladišti...ali ti sve to ionako vec znas...
                  Ma znam,sve znam ali uvijek je dobro čuti ovakav glas razuma! I ja sam sebi govorim mali li još,kakvo rezanje,al nekad me fkt uhvati da bi.Naravno da ne želim manekenski izgled,tak da to definitivno otpisujem

                  Nastavit ću onda kako sam krenuo.Brdo zobenih i riže,mesa i posnog

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kratke intenzivne defke

                    Originally posted by bilder18 View Post
                    Ma znam,sve znam ali uvijek je dobro čuti ovakav glas razuma! I ja sam sebi govorim mali li još,kakvo rezanje,al nekad me fkt uhvati da bi.Naravno da ne želim manekenski izgled,tak da to definitivno otpisujem

                    Nastavit ću onda kako sam krenuo.Brdo zobenih i riže,mesa i posnog
                    To je to... masa je zakon!
                    Ja sam isao na defku samo radi donjih trbusnih, gornje imam, kose imam, ma sve super...ali neeeee...ja bi donje...
                    i onda sam skuzio da za donje trbusne trebaju mjeseci ako ne i godine intenzivnog treniranja, jer za dobiti donje nakon sto sam bio krmak bih se morao dobro dobro iscijediti a to opet ne zelim...jer ocito je da bih popusio i tamo gdje ne zelim...
                    Nisi ti jedini, svatko od nas se nakon nekom vremena premislja, masa ili defka, masa ili defka...
                    ja glasam za Masa, a defka teeeeeeek kad je masa stvarno junacki obavljena....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kratke intenzivne defke

                      slažem se s vama, al opet mislim da bi trebalo otić na defku kako bi se steklo neko iskustvo i bolje upoznalo svoje tijelo, jer toviti masu stalno isto nije dobro..
                      WTF je objasnio svoju metodu na masi tak da ovo ne ide njega

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kratke intenzivne defke

                        Sto se tice blitz defke ne bi ti preporucio duze od max 3 tjedna s tim da "silujes" CNS do max. jer to je najveci problem, tijelo ce moci izdrzati, ako bude s motivacijom na nivou, ali CNS tesko, dalje, sto se tice misica, ako su P na visoko, treninzi jako intenzivni i kratki, a kcal oko 2000 milje racunaj si s tih 1h cardia dnevno + utezi oko 800-1000kcal potrosnje i sad recimo da ti je bazalni 2100-2200 to ti je oko 1100 kcal minusa dnevno, neces nista puno misica izgubiti, ako bude sve islo po spagi, ali koliko ces sala uspjeti izgubiti i koliko ces si "s******" CNS tko ce znati, jos si uz to kako kazes endo, ali opet praksa je cudo.. (govorim iz iskustva), da budes ohrabren s ovim razmisljaj na nacin da u tih 2 ili ako odlucis 3 tjedna mozes samo napraviti pomak u jednom ili drugom smislu, "propast" neces, nije bas tako lako jer vidjet ces cim se vratis na stari rezim da nisi nista lose napravio
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kratke intenzivne defke

                          Originally posted by hardstyle91 View Post
                          Sto se tice blitz defke ne bi ti preporucio duze od max 3 tjedna s tim da "silujes" CNS do max. jer to je najveci problem, tijelo ce moci izdrzati, ako bude s motivacijom na nivou, ali CNS tesko, dalje, sto se tice misica, ako su P na visoko, treninzi jako intenzivni i kratki, a kcal oko 2000 milje racunaj si s tih 1h cardia dnevno + utezi oko 800-1000kcal potrosnje i sad recimo da ti je bazalni 2100-2200 to ti je oko 1100 kcal minusa dnevno, neces nista puno misica izgubiti, ako bude sve islo po spagi, ali koliko ces sala uspjeti izgubiti i koliko ces si "s******" CNS tko ce znati, jos si uz to kako kazes endo, ali opet praksa je cudo.. (govorim iz iskustva), da budes ohrabren s ovim razmisljaj na nacin da u tih 2 ili ako odlucis 3 tjedna mozes samo napraviti pomak u jednom ili drugom smislu, "propast" neces, nije bas tako lako jer vidjet ces cim se vratis na stari rezim da nisi nista lose napravio
                          kako sam se pomamio na ovaj tekst, kao guster kad sunce vidi
                          posto kazes da je iz iskustva jer mozes ovdje napisati kako ti je trening izgledao? .. prehrana je jasna...i motivacija je na nivou...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kratke intenzivne defke

                            Originally posted by WTF View Post
                            kako sam se pomamio na ovaj tekst, kao guster kad sunce vidi
                            posto kazes da je iz iskustva jer mozes ovdje napisati kako ti je trening izgledao? .. prehrana je jasna...i motivacija je na nivou...

                            Trening je bio 5 puta tj. + LI cardio svaki dan 1h, u dane odmora 2h LI-a, bazirao sam se na kratkim i intenzivnim treninzima kao sto sam vec napomenuo, znaci, odmor između serija i vježbi 1 min. s tim da kada bi mijenjao vjezbe prva ili prve dvije serije slijedece vjezbe bi bile lakse tj. kao zagrijavanje/navikavanje na pokret - treninzi u prosjeku 40 min., prehrana je bila 210-230P, 70-80M i oko 100-120UH, prije LI-a sam uzimao kofein i C vitamin kojeg sam uzimao puno i preko dana, nakon blitz defke sam ostavio jos 2 tjedna intenzivnih kratkih treninga sa tu i tamo kojim LI cardiom, sto se tice prehrane, radio sam neka lagana punjenja svaka 2-3 dana, ovisno o potrebi i veci razmaci i tek nakon navedena dva tjedna nastavio normalnim tempom
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kratke intenzivne defke

                              E sad, dali je LI Cardio od 1 h bio odmah poslije rada s utezima ili prije?
                              Ako je bio odmah poslije utega jesi li uzimao što tijekom treninga za brži oporava ili samo poslije?
                              Isto vrijedi i za 2 sata cardia, to je prilicno extremno...
                              Na 2 sata cardia na 10km/ h se moze istrcati cca 20 km i izgubiti cca 1400 kalorija...
                              Dakle ukratko, suplementi? Koji i kada?

                              Comment

                              Working...
                              X