Announcement

Collapse
No announcement yet.

Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

    Pozdrav,

    dao bih jedan prijedog u vezi teme sa slikama, nekad od zanimljivih članova želim pogledati slike, no i kada nađem njihovu temu jednostavno ne mogu doći do slika zbog previše komentara... Npr. neke članove koji često updejtaju svoj napredak je nemoguće pratiti.. Da bi vidio slike kako je prije izgledao trebam prelistat 5-7 stranica unazad da nađem te prijašnje slike, što stvarno nekad zna bit frustrirajuće listat stranicu po stranicu dok ne naletim na nekakve sličice..

    Moj prijedlog je da se obrišu komentari bez slika i da se otvori nova tema CHAT slike, i da se tu iznose pohvale, kritike, pitanja i sve ostalo u vezi slika koje su članovi postavili.. Znači da samo autor teme može postat, i to samo svoje slike uz komentar naravno, bit ce puno preglednije i jednostavnije za pratiti nećiji napredak..
    Lako je na CHAT slike pohvaliti nekog npr @FEAR dobra leđa itd

    Ako se večina slaže bilo bi dobro da admini prelistaju i očiste to kada budu imali vremena
    12
    DA
    50.00%
    6
    NE
    50.00%
    6

    The poll is expired.


  • #2
    Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

    pa nakon izvjesnog vrimena opet ćeš morat listat po tom tvome.. isuse bože
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #3
      Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

      ne kužiš..
      pa nije isto listat 5 stranica punih slika, i 30 stranica punih komentara bez slika, gdje je slika na svakoj 5 stranici...
      isuse bože

      Comment


      • #4
        Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

        Zat postaje albumi za slike.I kad staviš slike možeš određenima dopustiti da vide,ili ne vide slike

        Comment


        • #5
          Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

          O bokte, nije to isto... -.-

          Npr. MarkoPolo, njega pratim od početka, pročitao sam svaki post, pogledao svaku sliku itd. Jel on sakriva slike itd? Ne naravno, to nitko ne radi (osim tebe i feara vjerovatno).. No dok sam pregledavao slike od marka, vendethe i ostalih trebalo mi je podosta vremena da nađem tih par slika koje su zatrpane u temi sa 10-15-20 stranica..

          Sad bi trebao skužit da nije bit u tome ko vidi sliku a ko ne, kome je sakrivena tema a kome ne, nego da se tema suzi samo na slike, fino na postu piše datum kada je postana slika, lijepo se može pratiti napredak i ostalo dok je to gotovo nemoguće uz 95% komentara i 5% slika u nečijoj temi..

          No sada stisni NE samo zato što sam ja postavio anketu.
          hvala

          Comment


          • #6
            Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

            Originally posted by pavlek View Post
            Jel on sakriva slike itd? Ne naravno, to nitko ne radi (osim tebe i feara vjerovatno)..

            Pa ideja ti ni najmanje nije loša, ali mislim da nece proci...

            Comment


            • #7
              Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

              Originally posted by pavlek View Post
              O bokte, nije to isto... -.-

              Npr. MarkoPolo, njega pratim od početka, pročitao sam svaki post, pogledao svaku sliku itd. Jel on sakriva slike itd? Ne naravno, to nitko ne radi (osim tebe i feara vjerovatno).. No dok sam pregledavao slike od marka, vendethe i ostalih trebalo mi je podosta vremena da nađem tih par slika koje su zatrpane u temi sa 10-15-20 stranica..

              Sad bi trebao skužit da nije bit u tome ko vidi sliku a ko ne, kome je sakrivena tema a kome ne, nego da se tema suzi samo na slike, fino na postu piše datum kada je postana slika, lijepo se može pratiti napredak i ostalo dok je to gotovo nemoguće uz 95% komentara i 5% slika u nečijoj temi..

              No sada stisni NE samo zato što sam ja postavio anketu.
              hvala
              Frende ja se slažem, dobro je ideja, ali kada sada imaš ut na forumu svoj profil i možeš otvoriti album i u njega stavljati slike.. tako da.. bilo bi dobro, imas moju podrsku..
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #8
                Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                Marko podržavaš ga samo zato jer te prati Haha šalim se

                Frende ajmo ovako.

                To bi bilo opće zagušenje foruma.Računaj da bi svaki forumaš sa slikama onda imao dvije teme.Jednu u koju bi stavljao slike gdje nebi bilo komentara i jednoj u kojoj bi bilo komentara.

                Zamisli da ima 100 članova sa slikama.To bi bilo 200 tema,a još s tim da bi bile razbacane po podforumu i teško bi se snalazilo u svemu tomu.

                Nekažem ja da ideja nije dobra,ali fkt je teško izvedivo da bude funkcionalno.


                U principu albumi sada mijenjaju sve te teme.Bar bi trebale.Imaš sigurnosne postavke da nemogu svi vidjeti slike.Odnosno da vide samo kome dopustiš(npr. članovima foruma,prijateljima i slično) i mislim da je to sasvim ok opcija.Ako ja želim svoje slike prikazati samo svojim prijateljima nevidim razlog zašto bi tebi to smetalo.

                Ako baš oćeš vidjeti moje slike dodaš me za prijatelja i ovisno da li te želim ili ne želim prihvatiti odlučim oćeš li vidjeti slike ili ne.


                Pavlek nemam ništa protiv tebe ako si to mislio.Naprotiv.Ovo ti je jedan od pametnijih postova

                Comment


                • #9
                  Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                  Originally posted by bilder18 View Post
                  Marko podržavaš ga samo zato jer te prati Haha šalim se

                  Frende ajmo ovako.

                  To bi bilo opće zagušenje foruma.Računaj da bi svaki forumaš sa slikama onda imao dvije teme.Jednu u koju bi stavljao slike gdje nebi bilo komentara i jednoj u kojoj bi bilo komentara.

                  Zamisli da ima 100 članova sa slikama.To bi bilo 200 tema,a još s tim da bi bile razbacane po podforumu i teško bi se snalazilo u svemu tomu.

                  Nekažem ja da ideja nije dobra,ali fkt je teško izvedivo da bude funkcionalno.

                  pa kao što rekoh, meni je ok, ali imaš na profilu mogucnost da otvoris svoj album SAMO sa slikama, bez ovakvih "topica", tako da..


                  U principu albumi sada mijenjaju sve te teme.Bar bi trebale.Imaš sigurnosne postavke da nemogu svi vidjeti slike.Odnosno da vide samo kome dopustiš(npr. članovima foruma,prijateljima i slično) i mislim da je to sasvim ok opcija.Ako ja želim svoje slike prikazati samo svojim prijateljima nevidim razlog zašto bi tebi to smetalo.

                  Ako baš oćeš vidjeti moje slike dodaš me za prijatelja i ovisno da li te želim ili ne želim prihvatiti odlučim oćeš li vidjeti slike ili ne.


                  Pavlek nemam ništa protiv tebe ako si to mislio.Naprotiv.Ovo ti je jedan od pametnijih postova

                  pa kao što rekoh, meni je ok, ali imaš na profilu mogucnost da otvoris svoj album SAMO sa slikama, bez ovakvih "topica", tako da..
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                    Marko ovo sve je bilo namjenjeno Pavleku

                    Comment


                    • #11
                      Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                      ne doden na forum 5h i u svakon topicu me se spominje, sta je ovo

                      Comment


                      • #12
                        Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                        Originally posted by FEARiTseLF View Post
                        ne doden na forum 5h i u svakon topicu me se spominje, sta je ovo
                        Zato sto si legenda

                        Comment


                        • #13
                          Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                          Originally posted by qlined77 View Post
                          Zato sto si legenda
                          +1

                          @bilderu, ne mislim da u CHAT slike svako treba otvarati svoju temu za vezanu uz njegove slike gdje bi bili komentari, nego otvaranje GENERALNO CHAT slike, kao što ima CHAT trening npr itd..
                          pa bi onda kroz tu temu komentirali slike koje hoćemo, i naravno naglasiš kome se obraćaš

                          ugl. nije bitno više, nisam znao da ima ta nova opcija sa albumima, i btw ne pratim samo marka, pratim i vendethu, i patrika, i vegea, i fearove avatare pratim XD, hard isto, ima tu puno momaka koji napreduju iz slike uz sliku, no eto treba prvo 10tak dobrih minuta da se nađe pokoja slika

                          Comment


                          • #14
                            Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                            vidi shemu...treba namrdat admine da svakom clanu koji zeli postavavit svoje slike odpuste da on sam bude admin tog threda tako ga sam moze editirat i napravit preglednijim.
                            npr. markopolo ima 500+ komentara na svoje fotke(fuck me,I'm famous ) i sad uploada nove slike i promjeni ime teme u 'MarkoPolo-slike..update str.56' bubam bezveze...ili sam preslozi slike kako hoce...kapiš?
                            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Otvaranje CHAT slike topica, zbog preglednijih tema

                              Originally posted by KeLavra View Post
                              vidi shemu...treba namrdat admine da svakom clanu koji zeli postavavit svoje slike odpuste da on sam bude admin tog threda tako ga sam moze editirat i napravit preglednijim.
                              npr. markopolo ima 500+ komentara na svoje fotke(fuck me,I'm famous ) i sad uploada nove slike i promjeni ime teme u 'MarkoPolo-slike..update str.56' bubam bezveze...ili sam preslozi slike kako hoce...kapiš?
                              Dobar prijedlog, ali mislim da je neprovediv zbog zloporabe...tako tipovi mogu sami sebi svašta napisati u ime drugoga...

                              Zato sada na novom forumu imamo albume sa slikama.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X