Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najdraža mišićna skupina za trenirati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

    Noge (posebno gluteus maximus-neznam pristojnije napisat)
    Nije sramota past vec ostat lezat!

    Comment


    • #92
      Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

      Ma najviše volim noge raditi, pogotovo taj čučanj, nema ni ništa draže

      Ali iskreno zato kad radim listove hoće mrak na oči, 3 dana poslije ne mogu da hodam ubiše listovi

      Comment


      • #93
        Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

        Prsa i noge su mi sad najdraže trenirati, a nekako najgore ruke :P
        neznam kako su se one mogle naci n 2 mjestu

        Comment


        • #94
          Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

          Leđa i noge najviše volim raditi i to prvenstveno heavy squat i deadlift dok prsa i trbušne mrzim. Najradije bih preskočio taj ponedjeljak, internacionalni chest day.

          Comment


          • #95
            Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

            Pro tip: radi noge ponedjeljkom. Svi nesto hejtaju ponediljak, ja ga docekujen s radoscu...

            Comment


            • #96
              Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

              ledja

              najmrži-trbušni(ne ples)

              Comment


              • #97
                Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Pro tip: radi noge ponedjeljkom. Svi nesto hejtaju ponediljak, ja ga docekujen s radoscu...
                Ponedjeljak = International Chest day

                Ceka se red na benchu....









                ....
                tj. teretana puna likova sto treniraju samo gornji dio tijela, prsa vise puta tjedno, a noge im ne trebaju

                EDIT: danas san ti spota brata na Squatu.. Dobar momak... izgura je 105kg easy
                Last edited by Premium.Better; 02-04-14, 17:40.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #98
                  Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

                  3 puta, mislin da je tako reka? Vjecna borba s njime... Ima neke svoje vizije treninga i nikako mu objasnit. Zeli radit trening snage al ne zeli napredovat prebrzo i ne zeli uvik pratit moje sablone nego kemija neke svoje gluposti.



                  Bilo mi je neugodno jucer, neki stariji lik na bencu do mene ispuca 160 i faila na 180, a ja se tresen sa 105kg. Katastrofa.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Bilo mi je neugodno jucer, neki stariji lik na bencu do mene ispuca 160 i faila na 180, a ja se tresen sa 105kg. Katastrofa.
                    i meni je jučer bilo neugodno, jer me poklopilo 110 na benču, 4.serija 4. ponavljanje, spustio na prsa, odgurno nekih 4-5 cm i guram al ne ide, i samo vratio na prsa, pa mi čovjek pomogao. nisam imao spotera, jer ne znam točno zašto, nesporazum neki bio


                    najdraži mišići za radit, u zadnje vrijeme noge, prije naravno prsa. trapez volim radit haha sve kompleksne vježbe su mi drage, ne želim ni jednu posebno izdvajat. pozdravljam sve u studiju i režiji i sve koji me poznaju. također i roditelje, mamu i tatu posebno.
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

                      Leđaaaaaaaaaaaa
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        3 puta, mislin da je tako reka? Vjecna borba s njime... Ima neke svoje vizije treninga i nikako mu objasnit. Zeli radit trening snage al ne zeli napredovat prebrzo i ne zeli uvik pratit moje sablone nego kemija neke svoje gluposti.
                        Tako je. Zadnja serija je bila 3 ponavljanja

                        Magarac bit ce sivonja ko i ti kad naraste
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: Najdraža mišićna skupina za trenirati?

                          Nadan se oce.

                          Comment

                          Working...
                          X