Announcement

Collapse
No announcement yet.

defulja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • defulja

    imam 94kg
    180cm
    18 godina
    Do sada samn bio na masi i dobio 4-5 kg cca i nisam pazio na prehranu dobro i dobio sam dosta trbuha ,odjednom se pojavio niotkud ,zato sad mislim ic na defku da skinem to s nogu i trbuha.Trening utezima radim 5-6 puta tjedno, i jos cu sad ubacit boks minimalno 3 puta tjedno ,ako stignem i vise.Po vasem nekom misljenju jel dosta taj boks kao kardio ili da jos ubacim trcanje na taste? Prehranu bi ostavio normalnu ,nikakva keto i druge slicne stvari ,nego sam samo mislio pazit na deficit kalorija.Eto dajte da cujem vasa misljenja.Ako skuzim kako stavit sliku tu postavit cu da vidite stanje.

  • #2
    Zavisi od intenziteta i duljine treninga boksa ali sigurno moze da za 1h sagojeva 300-700kcal.Moje misljenje je da bolje da dizes potrosnju a kcal smanjujes kasnije.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      kakva je to normalna prehrana
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Originally posted by remode View Post
        kakva je to normalna prehrana
        hahahaha moja krivnja ,pod normalnu prehranu smatram da mi dnevno treba cca 4000 kcal da odrzavam tezinu ,naravno unosim manje 400-500kcal.
        Prehrana:
        zob 120gr cca +whey+lan+mlijeko
        jaja bijelanjci 200gr cca+sendvic sa pilecim prsima il tako nekom salamom
        riza 300gr cca +piletina 150gr cca+cikla ili paprika kisela
        whey40gr
        svinjetina 150grcca+opet povrce neko i max 100 gr krumpira
        posni sir 150-200 gr
        naranca ili kivi
        Dnevno unesem cca 60 gr masti 230gr prote i 450 - 500 gr UH.
        Jel ima veze ako unesem tolko UH-a ,jer nemogu bez njih unjet tolko kcal a nesmijem ni bit previse u deficitu zbog kontraefekta.
        To bi ugl bilo to ,jos dodam mozda jednu mjericu wheya i ako sam u prevelikom deficitu ubacim mozda jos nes,al uglavnom ne jedem nikakva sranja.
        Trening je ujutro teretana 60min max i navecer boks 60min max ili umjesto boksa ubacim ujutro 40 min trcanja pa navecer teretana.

        Comment


        • #5
          Defka se radi progresivno, svakih par tjedana povećavati deficit jer se tijelo navikava. Radi više sa utezima jer mišići su ti koji troše salo a ne trčanje.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Originally posted by kelly View Post
            Defka se radi progresivno, svakih par tjedana povećavati deficit jer se tijelo navikava. Radi više sa utezima jer mišići su ti koji troše salo a ne trčanje.
            Radit cu deficit postepeno kolko se kilaza smanjuje tolko cu manje kalorija unosit, znaci nema veze sta nije keto ili tako neka slicna dijeta, i dalje ce se trosit masti bez obzira na unos UHa??

            Comment


            • #7
              Originally posted by BuCoo View Post

              Radit cu deficit postepeno kolko se kilaza smanjuje tolko cu manje kalorija unosit, znaci nema veze sta nije keto ili tako neka slicna dijeta, i dalje ce se trosit masti bez obzira na unos UHa??
              Masti će ići ako si u deficitu i radiš sa utezima, ne moraš biti u ketozi. Ali zadovolji prvo P i M a UH koliko ostane prostora.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Originally posted by kelly View Post
                Masti će ići ako si u deficitu i radiš sa utezima, ne moraš biti u ketozi. Ali zadovolji prvo P i M a UH koliko ostane prostora.
                Pa mislim da mi je dosta cca 60 gr masti i 230 gr proteina dnevno ? I postavio bi sliku da vidite na sta to lici ali **** me sta je svaka slika veca od 2 mb-a

                Comment


                • #9
                  Pa smanji slike, zar je to problem, staviš na 1024 pix.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by kelly View Post
                    Pa smanji slike, zar je to problem, staviš na 1024 pix.
                    tu se vidi i skoliozu da imam ,cijela desna strana mi je nagnuta prema dolje

                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.

                    Comment


                    • #11
                      Rade povecaj masti na cca 80 ili 90g, zadovolji unos proteina i ostalo nadopuni sa UH, gledaj da UH unosis samo oko treninga. Skolioza ili ne, low body fat to sve rijesava prije ili kasnije tak da se netrebas brinuti oko toga previse.
                      Wenn schon, denn schon!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by knightrider View Post
                        Rade povecaj masti na cca 80 ili 90g, zadovolji unos proteina i ostalo nadopuni sa UH, gledaj da UH unosis samo oko treninga. Skolioza ili ne, low body fat to sve rijesava prije ili kasnije tak da se netrebas brinuti oko toga previse.
                        Držat cu ovako sad dva tri tjedna i onda cu polako smanjivat UH a povecavat masti i ugl samo pazit na kalorijski deficit

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by knightrider View Post
                          Rade povecaj masti na cca 80 ili 90g, zadovolji unos proteina i ostalo nadopuni sa UH, gledaj da UH unosis samo oko treninga. Skolioza ili ne, low body fat to sve rijesava prije ili kasnije tak da se netrebas brinuti oko toga previse.

                          kako mislis da low body fat rijesava problem sa skoliozom??


                          BuCoo,

                          dobra podloga za defkanje i odlicna kg na tu visinu, a jos uz to si i mlad poprilicno.

                          Imas neke mjere, nadlaktica, natkoljenica, struk?
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • #14
                            Ne rijesava, ali kod osobe sa manjim bf-om se skoro ni ne primjeti skolioza...
                            Wenn schon, denn schon!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by knightrider View Post
                              Ne rijesava, ali kod osobe sa manjim bf-om se skoro ni ne primjeti skolioza...

                              Kako to mislis jel mozes pojasnit?
                              Da se razumijemo, pisem iz razloga jer i sam imam skoliozu i ovo sto pises sada nije mi jasno.
                              Online Transformacijski Specijalist:
                              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                              ->
                              http://www.fgfitness.uk
                              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                              Comment

                              Working...
                              X