Announcement

Collapse
No announcement yet.

defulja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Govorim gledano estetski, naravno da nece izljeciti skoliozu, skolioza je skoro neprimjetna na osobi koja ima vecu misicnu masu i manji bf nego kod prosjecno gradene osobe.
    Wenn schon, denn schon!

    Comment


    • #17
      Ako uzmemo dvije osobe sa jednakim postotkom zakrivljenja; jedna je mrsava, druga je nabildana.
      Zakrivljenje je zakrivljenje, spusteno rame je spusteno rame, na vecoj ili manjoj mis. masi, isti k.

      Jedino ako govorimo o necem apsolutno drugom "estetskom" izgledu, koji je tebi ili meni prihvatljiviji, sto je stvar ukusa.
      Meni kao i tebi vjeroj nabildano tijelo izgleda ljepse od ne nabildanog, i isto tako nabildano tijelo sa skoliozom ili ne nabildano tijelo sa skoliozom...
      Sto nema apsolutno nikakve veze opet sa time o cemu pricamo! Jer nabildano tijelo u ovom slucaju i ovim krugovima skoro uvijek izide estetski ljepse!
      Samo i dalje ne znam kakve to ima veze sa ovime sto si napisao na prosloj stranici?

      Originally posted by knightrider View Post
      Skolioza ili ne, low body fat to sve rijesava prije ili kasnije tak da se netrebas brinuti oko toga previse.
      Nemoj me krivo shvatit, ali danas na forume imaju pristupa svi, svi pisu i jos vise ljudi ih cita...
      I onda neko procita ovakvu stvar i zakljuci, aha, kad smrsavim moj problem skolioze bit ce rijesen, i oko toga ne moram brinut...

      https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net...02&oe=576720BC
      Jel ovo dobar primjer poprilicne misicne mase i niskog bf.?
      Kolika veca mis. masa i nizi bf. bi trebao bit da bi se ovo "rijesilo prije ili kasnije"?
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #18
        Originally posted by CeLe111 View Post


        kako mislis da low body fat rijesava problem sa skoliozom??


        BuCoo,

        dobra podloga za defkanje i odlicna kg na tu visinu, a jos uz to si i mlad poprilicno.

        Imas neke mjere, nadlaktica, natkoljenica, struk?
        Trenutno je stanje ovako struk 84cm,nadlaktica 40.5cm,podlaktica32.5cm,natkoljenica 65cm,potkoljenica 43.5cm,i onako kad mjerim leda al metar ide preko prsa 113cm ako razumijes na sta mislim.Ne zanimaju me tolko mjere samo da skinem to sa trbuha i noge da zdefkam jer imam bas dosta velike noge naspram tijela gore jbg previse cucnja

        I da skolioza ce tu i ostat ako je ne ispravim,nije bitno sta se vidi ta skolioza tolko,nego je bitna funkcionalnost jer osjetim tijekom laganog trcanja bol u desnom koljenu i kuku i leda nekad znaju bolit.
        Last edited by BuCoo; 04-03-16, 18:16.

        Comment


        • #19
          Cele jel znas koliko ti stupnjeva iznosi skoliza (jel mozes rec bar otprilike). Da li ti smeta zdrastveno ili samo estetski?

          Comment


          • #20
            ne znam, nikada nisam iskreno isao na pregled, radio sam sam neke vjezbe korekcije i opcenito tijelo treniram ajmo reci odvojeno (lijevu i desnu str.), kako bi ispravio asimetricnost.
            Zdravstveno mi smeta po pitanju ukrucenja misica i miogeloza, ali to uspjesno ispravljam i olaksavam sa sportskim masazama.
            Da li mi smeta, smeta i jedno i drugo, ali sto je tu je, nosim se sa time i nosit cu se u buducnosti. =)
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment

            Working...
            X