Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dnevne kalorije ili tjedni prosjek...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    E hvala vam, primjenjivat cu ga 2-4 puta tjedno, vidjet cu kolko cu bit financ stabilan da kupim bcaa...

    Comment


    • #17
      Pozz, evo cele rekaosi mi da pratim stanje kilaže 7 dana što sam i učinio na 3000 kcal,nazalost nisam struk mjerio samo ruku, ostala je ista,+slike, dakle kilaža se kretala ovako... pon 99 kg, uto 98,1 kg, 97,5 kg, čet 97,3 kg, pet 97,5 kg, sub 98,2 kg, ned 97,5 kg
      rekao si da cu sad znati kako dalje....odnosno kolko kcal unositi
      Da ostanem na istoj kolicini kalorija ili da povecam/smanjim?

      Comment


      • #18
        Moras pratiti i ogledalo kao i mjere.A sada ta kilaza sto varira to zavisi da li si pun ili si se ispraznio(voda,hrana..),tacnije glikogen.Sada zabiljezi mjere i par slika i opet za nekih 10-15 dana ponovo.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #19
          Originally posted by mova395 View Post
          Pozz, evo cele rekaosi mi da pratim stanje kilaže 7 dana što sam i učinio na 3000 kcal,nazalost nisam struk mjerio samo ruku, ostala je ista,+slike, dakle kilaža se kretala ovako... pon 99 kg, uto 98,1 kg, 97,5 kg, čet 97,3 kg, pet 97,5 kg, sub 98,2 kg, ned 97,5 kg
          rekao si da cu sad znati kako dalje....odnosno kolko kcal unositi
          Da ostanem na istoj kolicini kalorija ili da povecam/smanjim?

          Misljenja sam da je ovo samo "boom" u pocetku usljed izmjene prehr.
          tako da bi na ovom unosu ostao i naredne sedmice i od toga vidio sto dalje.
          Dokle god pada izmedu 0.5-1kg tjedno, i isto to prati i struk (ili jos i vise-to bolje),
          nema potrebe za daljnjim restrikcijama i snizavanjem hrane.
          Kada krene posustajat, lagano rezes ugh. na dolje, ili nadodajes kardio.
          Svaka izmjena od trenutne stagnacije, trebala bi vodit novim gubitcima,
          pogotovo u pocetku...
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #20
            Pozz,evo pratio sam kilazu posljednjih 2 tjedna, mozes li mi reci sto dalje?
            97.7,97.5,97.7,97.7,96.9,97.4,97,//95.9,95.9,96.9,97,96.7,95.7,96.9
            dal mogu poceti smanjivati kcal, za 25 g uh?

            Comment


            • #21
              smanji ugh. da, ako stragniras... pa pratis dalje zbivanje, i radis dalje korekcije kako bude dolazilo do stagniranja opet.
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #22
                sdsdswds.png
                racunam si prek myfitnesspala i danas sam primjetio nesto cudno..... dakle smanjio sam za 25 ugh te mi je myfitnesspal izracunao kao da je 275 ugh 100 masti i 225 proteina 2818 kcal,a zapravo bi po onoj racunici 4 kcal ugh i proteini a 9 kcal masti trebalo biti 2900

                Comment


                • #23
                  dobra je racunica haha...
                  zato sto su te cifre koje se uzimaju 4,4,9 "odokativne" odnosno ne racunamo ih u decimalu, nego su zaokruzene.
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment

                  Working...
                  X