Announcement

Collapse
No announcement yet.

Obrnuta dijeta i jos ponesto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obrnuta dijeta i jos ponesto

    Pozdrav svi Fitness znalci. Trebala bi mi mala pomoc od vas i zamolio bi vas ako mozete odvojiti par minuta. Jednostavno ne znam dalje!

    Ukratko o meni: Odradio keto od 10 tjedana. (13kg sam smrsavio) I poceo sam sa obrnutom dijetom (od nedjelje prosle)da mi se metabolizam ubrza.
    Na keto sam unosio oko 2000kcal. I sad sam poceo od prosle nedjelje sa obrnutom dijetom sa 200kcal vise.

    treniram 3-4 puta tjedno tezinski treninzi.
    95kg/193cm

    1.pitanje: dal je prerano radit punjenje nakon 7 dana?
    2.pitanje: ako radim punjenje dal je 650uh na dan punjenja previse? Dal se moze prepunit i kako se to manifestira? Izracunao sam da bi bio ko 3900kcal na danu punjenja sa 650uh cca
    3. pitanje : prilozit cu svoju fotografiju. I zanima me dal "zavrsni cut" da ga tako nazovem zaista je tezak i potrebno je dugo vremena da se to napravi??. Koza mi je jos "debela". Koliko traje to jer ne znam dal sam na dobrom putu?
    4.pitanje: kako poraditi na vaskularnosti ? reverse dijetom??

    bio bi vam zaista zahvalan jer ne znam i ne znam di da odgovore potrazim.

    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 3 photos.

  • #2
    Pozdrav,

    pratiti vagu i mjere (struk na prvom mjestu).
    Kljuc svega sada, a i buducim dijetama je upravo sada.. u obrnutoj dijeti, kada je cilj boostati metabolizam, povisit unos kcal, pojacat snagu..
    A minimalno se umastit!

    Ja osobno bi izbjegavao punjenje pogotovo u ovom periodu, kada tijelo jednostavno "trazi".
    Smatram da ti u ovom periodu moze donesti vise losega nego dobroga..
    Sto manje oscilacije i sto manja provociranja tijela i hormona, biti ce ti lakse proci kroz reverse.

    Dakle radije nekakvo kontrolirano podizanje kcal na tjednoj bazi, ili kako vec.
    Ovisno o tome kako ce tijelo reagirat i kako ce se ponasat.

    Sto se tice bf. da nije ekstremno nizak, ali je sasvim dobra podloga za masu i "oporavak" nakon dijete..

    Ja bi svakako od ovoga sada podizao kcal. i pripremio tijelo za iduci krug dijete nakon nekoliko mjeseci,
    gdje bi u potpunosti odlijepio i to malo sto je "preostalo", naravno ako ti je to cilj..

    Vaskularnost je nekako ovim redosljedom uvjetovana:
    1. Genetika.
    2. Genetika.
    3. Staz u teretani (godine treninga).
    4. Postotak masnog tkiva (bodifet).
    5. Upotreba nedozvoljenih sredstva.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Ma opce je poznato da cheat meal, ne CHEAT DAY, ne može naškoditi ako se radi svakih 7-10 dana.

      Meni to obično bude neki palačinak, ili pizza, ili nešto.. i ako je bio obilan cheat meal, ide šetanje do kuće, gdje se većinom potroši ono što sam pojeo.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Aldiin View Post
        Ma opce je poznato da cheat meal, ne CHEAT DAY, ne može naškoditi ako se radi svakih 7-10 dana.

        Meni to obično bude neki palačinak, ili pizza, ili nešto.. i ako je bio obilan cheat meal, ide šetanje do kuće, gdje se većinom potroši ono što sam pojeo.
        S cime ovo potkrijepljujes?
        Opce poznato kome? I ne moze naskoditi kome?
        Mozda tebi ako pises u svoje ime, sto jedino moze bit opravdano!

        Ako govoris opcenito, nazalost ne bih se slozio s tobom.. =)

        Ne toliko zbog samog ucinka "fizickog" na tijelo, vec onog "psihickog" koji uslijeduje nakon,
        i koji odredenim ljudima ostavlja vise problema od korisnoga u konacnici...

        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment

        Working...
        X