Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto se ovo dogadja.. Trebam pomoc!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto se ovo dogadja.. Trebam pomoc!

    Skoro vec mjesec dana vjezbam skoro svaki dan, izbacio sam sav junk food i premino sam na: piletinu, ovsane, integralni hleb, riza, krompir, tunjevinu, jaja, jogurt 1%, voce i povrce...
    Kad sam poceo na vagu sam bio skoro 92 kg, trenutno sam 88kg.
    Na pocetku izmerio sam abdomen, grudni kos, kukove i noge, prije nekoliko dana kad sam se opet mjerio, ispada da sam izgubio po 1-1.5 cm na svaku regiju...
    Al veceras kad sam se video sa drugovima, pitao sam ih onako cisto jel se poznaje bar malo da idem "dole" i rekli su mi iskreno Ne... (i ja ne vidim neke promjene na ogledalu ali ajde ja ih iskreno i nemogu vidjet jer sam cesto pred ogledalom...)
    I sad se osjecam kao da sav taj trud je bio zaludan Znam da nemogu preko noci da smrsam i da se promjenim al eto, sad sam demotivisan..

    Ishrana nije mi nesto sjajna jer realno ne jedem bas previse..
    Za dorucak, 2-3 jaja+ piletinu
    Rucak- 150-200gr meso (nekad bude i svinjetinu ono bez loja ili kako i da se kaze, ono mrsno) + krompir+ salatu
    Veceru (pauzu na posao): 250ml jogurt 1%maslenosti + 60gr ovsanu kasu+ breskva 150-200gr + bananu 120-150gr

    ovo negde izlazi najvise do 2000kcal (mozda i manje)

    Trening
    Do sam sam vjezbao neki 5x5 ali tesko ide kad nemas full UH ... Sada zelim da prebacim na neki drugi ,ali neznam na sta da predjem pa ako mi mozete pomoci sa necim (full body ili ono PPL od titan gym-a ) i plus radim HIIT na biciklu ...

    U ishranu dodam jos malo vise proteina, a za trening ako moze neki savjet sta da radim. Trenutno se mislim dali da pocnem nesto u stilu (German body composition/Lactic acid training) ili da pocnem da radim onaj push-pull-legs od titan gym kog imate na forumu...

    Hvala unaprjed...
    Forget regular cardio. The future of fat loss is GH/lactic acid training. Here’s how to do it.

  • #2
    Bok,
    4kg manje u mjesec dana je sasvim solidno, i ne znam sto si vise od toga ocekivao..
    U pitanju je samo cetiri tjedna procesa.. Sto je u rekonstrukciji/izgradnji tijela veoma veoa malo/kratko...

    Prehrana ti je losa i na tome moras poradit..

    Tu niti ima 2000kcal, niti ima 100grama proteina, sto je na tvoju masu debelo ispod nekakvih preporuka.

    Trening koji radis, je trening snage i po meni nije najadekvatiniji ako ti to nije primarni cilj..

    Prebaci se na nesto u hipertrofijskom podrucju pon 8-12x. sa povremenim "izletima" na nizi ili visi broj ponavljanja.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Originally posted by CeLe111 View Post
      Bok,
      4kg manje u mjesec dana je sasvim solidno, i ne znam sto si vise od toga ocekivao..
      U pitanju je samo cetiri tjedna procesa.. Sto je u rekonstrukciji/izgradnji tijela veoma veoa malo/kratko...

      Prehrana ti je losa i na tome moras poradit..

      Tu niti ima 2000kcal, niti ima 100grama proteina, sto je na tvoju masu debelo ispod nekakvih preporuka.

      Trening koji radis, je trening snage i po meni nije najadekvatiniji ako ti to nije primarni cilj..

      Prebaci se na nesto u hipertrofijskom podrucju pon 8-12x. sa povremenim "izletima" na nizi ili visi broj ponavljanja.
      Od ponedeljak produzim sa 3x Full body trening..
      Pojacam ishranu (proteine)
      Samo dali da produzim sa HIIT ili to da ostavim kao zadnju opciju kad ne bude nista radilo a sad da produzim sa LI cardio.. sta vi mislite?

      Comment

      Working...
      X