Announcement

Collapse
No announcement yet.

XVI Hrvatsko prvenstvo u fitnesu i BB, Zadar 2013.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: CHAT

    Originally posted by Archiv3r View Post
    aha, da u pravu si, znas li slucajno visina/kg od martina?
    Ne znam, tu ti je on na forumu pa ga pitaj.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: CHAT

      Originally posted by WTF View Post
      Slusao sam kad su sudci rekli da za physique nije potrebno biti misicav vec da se trazi izgled koji je najbolji kao za vidjeti na plaži.
      Znaci ako si uredno poslozen, moze i malo skiny, relativno izdefkan...prosao bi ok u toj kategoriji.
      Vidis da oni nabildani nisu među top 3
      Martin je izdefkan brutalno ali nije misicav, leđa mu zaostaju dosta, ruke nista posebno, noge također, ali trbuh brutala.
      Idealan za physique. A u classicu je bio 4-ti.

      P.s nemam odgovor za kilazu, htio sam samo pojasniti ovu kategoriju.
      Meni su pomalo glupa ta pravila za physique , posto se u IFBB za physique bas traze velike ruke , ramena prsa , trbuh poslozen i to, a ovdje su naglasavali bas suprotno , valjda smo i u ovome posebni , ali sta ce se

      A za Martina svaka cast , posto je genetski dosta zakinut sto se tice ruku opcenito.
      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
      - Aldous Huxley

      Comment


      • #33
        Re: CHAT

        Hmmm... ne vidim ja nigdje da je tu riječ o zakinutosti

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • #34
          Re: XVI Hrvatsko prvenstvo u fitnesu i BB, Zadar 2013.

          Meni od svega nije jasno kako je Marko Petričević – SD – Sil sport Zagreb mogao osvojiti prvo mjesto bez da je prošao kroz kvalifikacije. Čovjek se uredno nacrtao u finalu bez kvalifikacija i uzeo zlato. Nepošteno. I nemoguce ( a moguce) na kraju krajeva. Veliki propust!
          Saša Ristić je jedini pravi zlatni u classic srednjoj i nadam se da ce naknadno dobiti sto mu pripada, zlato.

          Comment


          • #35
            Re: XVI Hrvatsko prvenstvo u fitnesu i BB, Zadar 2013.

            BB do 90 kg...

            459256_514914571905089_1381848566_o.jpg

            459455_514914188571794_35297979_o.jpg

            464945_514913995238480_1661034377_o.jpg

            464996_514915028571710_1499942037_o.jpg
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: XVI Hrvatsko prvenstvo u fitnesu i BB, Zadar 2013.

              ...............
              478230_514914328571780_1594450856_o.jpg

              478351_514914771905069_1387919499_o.jpg

              902764_514914408571772_1028032996_o.jpg

              921341_514914628571750_440291323_o.jpg
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: CHAT

                Originally posted by seage View Post
                Meni su pomalo glupa ta pravila za physique , posto se u IFBB za physique bas traze velike ruke , ramena prsa , trbuh poslozen i to, a ovdje su naglasavali bas suprotno , valjda smo i u ovome posebni , ali sta ce se

                A za Martina svaka cast , posto je genetski dosta zakinut sto se tice ruku opcenito.
                Ne znam od kuda ovo da se u IFBB-u u men phisiqueu traže velike ruke, remena, prsa.., jedino ako gledaš natjecanja u američkom NPC-u koji je dio/bolje rećeno partnerska organizacija IFBB-a pa ni pravila i standardi nisu isti. Prema jasnim pravilima IFBB-a za phisique, s kojima se je svatko mogao upoznati i nedavno na seminaru predsjednika sudačke komisije IFBB-a Pawela Fileborna, phisique je jedina muška kategorija u kojoj se višak mišićne mase negativno ocjenjuje, osobito velike ruke jer phisique je ustvari totalno ono što se zove "plaža look", niti smiješ imati puno mišića, niti definicija smije biti do ibera i jedina je muška kat. gdje se ocjenjuje faca i frizurica , jedino šta je bitno je da su "izraženi" trbušnjaci . Kategorija je zamišljena da se privuče što više rekreativaca u natjecateljski bb i prestavlja neki početak za natjecateljsko bavljenje, prepostavlja se da se s ovom kat. krene pa nastavi dalje s classicom itd.
                Ljudi se zbune kad vide natjecatelje u phisique-u u Americi jer u NPC-u NE POSTOJI classic, zašto, pa evo recimo jer je "izmišljen" u Europi, a samim tim Amerikanci ga ne žele, tako da kod njih imaš samo bb i phisique, čak i profesionalce u phsiqueu, što je totalna glupost, pa budući da nema neke prijelazne discipline između kao što je u Europi classic i standardi u phisiqueu su malo drugačiji recimo da su natjecatelji "jači"

                Comment


                • #38
                  Re: CHAT

                  http://www.voxportal.hr/video/16-prv...adru/7845.html
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X