Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem s viškom kože

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem s viškom kože

    Dakle ovako,imam problema s kožom,prije sam bio malo deblji,kad sam radio defku na jednom dijelu sam prebrzo paoi koža mi je na dosta mjesta je vrlo rastezljiva
    najveći problem su mi ruke i stomak,koliko god se probao napunit,neki dijelovi baš ostaju vrlo elastični i mogu se razvuc bas dosta
    Ovo mi dosta smeta jer koliko god dugo radio defku postaoji taj jedan dio kože koji se ne može rješit,a jednom za par godina bi se htio bavit bb-om profesionalno pa mi ovo stvara problem
    Htio sam pitati ima li itko sličan problem i rješenje možda


    10818840_899305520080827_230763424_n.jpg
    Nadam se da se vidi ovdje,donji dio trbuha

  • #2
    Re: Problem s viškom kože

    Mislim da se zamaras glupostima. Ja sam smrsavio 35kg i koza mi se povlaci. Ovo tvoje je macji kasalj. Problem je dok se koza objesi, a ne dok se rasteze
    Koza je elasticna i ima sposobnost sirenja i sakupljanja.... Da bi koza bila elasticna potrebna je dobra prokrvljenost (cirkulacija) koju mozes potaknuti masiranjem i toplo hladim tusiranjima. Takoder povecana konzumacija vitamina C jer on pomaze u regulaciji elasticnosti koze


    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

    Comment


    • #3
      Re: Problem s viškom kože

      ma ja sam krivo se izrazio,to je u biti objeseno
      Ne znam tocno opisati to
      al je problem

      Comment


      • #4
        Re: Problem s viškom kože

        To nije ništa, to malo će se vremenom srediti, opusti se i uživaj.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Problem s viškom kože




          Gledaj kod mene, nakon 6mj dijete i skinutih 33kg


          Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment


          • #6
            Re: Problem s viškom kože

            ma da
            prelose,ja cak mogu i malo vise razvuc,tanka mi je neka koza tu,jos ima potkozne vode i elasticna je pa to presmijesno izgleda haha
            al popunit ce se kroz godine valjda,ne da mi se zivcirat

            Comment


            • #7
              Re: Problem s viškom kože

              Potkoznu vodu izbacujes s kalijem, tj. hranom bogatom kalijem. Jedi povrce i voce


              Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

              Comment

              Working...
              X