Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lajk na fb stranici?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lajk na fb stranici?

    Pozdrav ekipa!

    Evo,ako se nekome da neka samo baci lajk. Ako je netko voljan pomoci malo vise,moze pozvati i svoje prijatelje da lajkaju. Cijenjeno se zhavaljujem. Evo cak i ja molim za lajk hahaha

    Stranica ce sadrzavati motivacijske slike,neke savjete o vjezbanji,tipseve i tako to..da malo ubijam dosadu kad prođe ovo ljeto! Eto hvala svima!! Svaki lajk je cijenjen!

    https://www.facebook.com/pages/My-Gy...77638432249510
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

  • #2
    Re: Lajk na fb stranici?

    Originally posted by George St-Pierre View Post
    Pozdrav ekipa!

    Evo,ako se nekome da neka samo baci lajk. Ako je netko voljan pomoci malo vise,moze pozvati i svoje prijatelje da lajkaju. Cijenjeno se zhavaljujem. Evo cak i ja molim za lajk hahaha

    Stranica ce sadrzavati motivacijske slike,neke savjete o vjezbanji,tipseve i tako to..da malo ubijam dosadu kad prođe ovo ljeto! Eto hvala svima!! Svaki lajk je cijenjen!

    https://www.facebook.com/pages/My-Gy...77638432249510
    Prvo napravi opis stranice,dodaj cover i profile sliku, napiši neki članak, ovako će ti puno manje ljudi likeat...kada odradiš navedeno javi se, budem te promovirao na 3 fan page-a,svaki ima preko 10k članova, zaraditi ces 100-ak novih lajkova.

    Lp,Mato

    Comment


    • #3
      Re: Lajk na fb stranici?

      Koliko Whey-a nudis za lajk haha Objavljuj nesto pametno vezano za BB
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • #4
        Re: Lajk na fb stranici?

        Originally posted by unique2105 View Post
        Prvo napravi opis stranice,dodaj cover i profile sliku, napiši neki članak, ovako će ti puno manje ljudi likeat...kada odradiš navedeno javi se, budem te promovirao na 3 fan page-a,svaki ima preko 10k članova, zaraditi ces 100-ak novih lajkova.

        Lp,Mato
        Hocu,to svakako moram...
        To bi mi super bilo stvarno. Ucinit cu to!
        Hvala

        @alexxx

        Nema veja na lageru,samo krejatin
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: Lajk na fb stranici?

          https://www.facebook.com/pages/My-Gy...77638432249510

          Evo,sad malo ozbiljnije djeluje...
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #6
            Re: Lajk na fb stranici?

            Super, lijepo je to sto si se aktivirao na virtualnoj mrezi i samo jako naprijed!
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • #7
              Re: Lajk na fb stranici?

              Originally posted by Dinč View Post
              Super, lijepo je to sto si se aktivirao na virtualnoj mrezi i samo jako naprijed!
              Hvala! trudit cu se da bude sve kvalitetno i poucno!
              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

              Comment


              • #8
                Re: Lajk na fb stranici?

                Imam jedno pitanje

                Zasto je naziv stranice na engleskom, a tekst i natpisi na slici naslovnice na hrvatskom? :P

                Lajkao sam, nadam se zanimljivim raspravama haha!
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #9
                  Re: Lajk na fb stranici?

                  A smisljao sam ime dosta... I mislio sam da bude nesto sa fitness,npr moje ime ili prezime+fit+nesto al to mi je nekako preobicno vise.
                  I onda posto sam jako kreativan (sarkazam hahah) stavio sam to ime. A tekstovi su na hrvatskom zato sto zelim da me uglavnom prate ljudi iz hr,a kasnije akoBogda sa cijelog balkana haha

                  Inace hvala ti!
                  "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                  "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                  Comment

                  Working...
                  X