Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prevelik premor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prevelik premor

    Pozdrav svima.imam 21god 186 78 u teretanu idem 2 god bez pauza vecih od 7-dana.problem je u tome da neznam gdje je problem cesto sam umoran i iscrpljen sada sam cesto umoran odnosno pre umoran.Radim po principu GVT ne jedem slatkise i dnevno s obzirom na posao hodan 4 5 sati Apetit nemogu procijenit nekada pad skroz a nekad sam pregladan odnosno kada jedem malo se bolje osjecam npr jucer mi jebilo lose pojeo par integralnih keksica i bilo mi je bolje U pretreniranosti san trpi u mene je on sasvim ok nemogu se odmorit ni sa 9 sati sna Unosim oko 400 gr uh dnevno bi li mozda trebao dignuti to i bi li bilo previse jer ovaj tjedan nedana vjezbam jer emam snage ali cisto sumljam da ce mi iduci tjedan biti bolje Imali ko slicnih iskustava

  • #2
    Ovako, pošto je očito da nisi baš usvojio osnove bb-a iz tvojih postova prije se to da naslutit' ako želiš da zaista napreduješ najbolje ti je da uzmeš nekoga ko zna šta radi da te vodi kroz proces. Ako nemaš novca ili ti je ego preveliki da bi imao trenera jer tobože svako zna da koristi internet i da li je moguće da je iko pametniji od tebe onda uzmi osnovni program snage, jedi kvalitetno, spavaj i hidriraj se i moraš napredovati. Računaj sebe početnikom dok barem svoju težinu ne gurneš par puta na benchu, 1.5 na čučnju i cirka 2 težine na mrtvom. Sad umor i pretreniranost su dosta labilne stvari koje uključuju mnogo varijabli. Od načina života, ishrane, treninga, sna, itd. sve to može i na kraju krajeva utječe na tijelo. Uradi pravi deload dok se ne budeš osjećao ok, nisi takmičar da imaš neke deadline. Odmori se i kreni ispočetka pametnije.

    Comment


    • #3
      Mislis da gvt nije za mene molim te mozes li mi objasniti sta znaci deadline za deload znam

      Comment


      • #4
        Deadline je rok.

        Comment

        Working...
        X