Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gyno - natural

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gyno - natural

    Pozdrav ekipa,

    dugo me nije bilo no nemam koga pitati za mišljenje dok čekam pretrage pa da Vam se obratim,
    Vec godinama imam napuhnute bradavice, 99,9 posto sam zicer da je gyno a ne lipo. (probadanje, osjetljivost itd)
    Testirao sa hormone priložit ću ih u post pa molim ekipu koja se razumije da mi kaže da li je ovo malo previsok E i prenizak T (kao što predpostavljam da je)?

    Imam 26 godina oko 85,6 kila i oko 187 cm, nemam puno sala i vježbam redovito.

    Usput čekam pregled kod endokrinologa.
    Nabavio sam combo : DIM Calcium D Glucarate Tongkat Ali i Bor u slučaju da opet doktori kažu kako je sve "uredu" pa da počnem pit na svoju ruku.


  • #2
    Nalaz.....
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Bok,

      u referentnima jesi, kao sto mozes ocitat i sam iz nalaza, i vjeroj. ce i sami dokt. iz toga reci da je oke.
      Da li je nalaz idealan za nekog tvojih godina, nije! Da li je los, daleko od toga, jer kazem, i dalje je unutar referentnih jedinica i stanje ne bi trebalo bit alarmirajuce..

      Stvar je zapravo individue i kako se pojedinac osjeca na istima, netko unutar referentnih koje nisu idealne moze osjetit nuspojave kao ti,
      s druge strane netko ni van referentnih ne primjecuje da nesto ne stima, pa kontrolu niti ne odraduje.

      Ja bih osobno poslusao savjet Endo. ali ne bih panicario niti povlacio nekakve nelogicne poteze na svoju ruku iz toga sto si dobio..

      Da li si imao kakve cikluse iza sebe?
      Od kada vuces gyno?
      Lipo je masno tkivo oko bradavica i povlaci se smanjenjem postotka masnog tkiva,
      s druge strane gyno je zlijezda, kruto tkivo koje je najcesce osjetljivo na dodir i iritira opcenito..
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        Pozdrav,

        dugo već proučavam tematiku a isto tako i hormone kao takve. Interesira me nutricionizam i BB odavno pa sam se dosta educirao (naravno samostalno, bez tečajeva i škola).
        Siguran sam da je gyno jer me strašno iritira, ne stalno...ponekad zaboravim na par mjeseci da je uopće išta bilo i onda se iritacija vrati i neda mira neko vrijeme. Estetski bi volio da bolje izgleda ali največi problem je osjetljivost i probadanje,
        Nikad nikakve cikluse nisam imao. Davno sam probao DHEA (dok se još moglo legalno kod nas kupiti) ali doslovno 1 tabletu (25mg) jer sam paralelno pročitao da nije najbolja opcija.
        Od suplementacije cink i d vitamin, ponekad kreatin i neke dodatke za pomoć zglobovima.

        Zadnji put (još traje) kada se iritacija pojavila pio sam cink i astaksantin ( radi spermiograma koji je dobar al sam htio još malo poboljšati situaciju).

        Comment


        • #5
          Javi bas, updateaj tu sto ce reci specijalista..
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Naravno, imam sredinom 4.mj zakazan pregled pa cu napiast post sa rezultatima.
            Tko zna mozda nekome i pomogne

            Comment


            • #7
              Pozdrav dugo je proslo, nisam išao na nikakve preglede dalje. Osjetljivost je stala sama od sebe. Sada sam ponovo počeo trenirati i opet se vraća. Zanima me što mislite o opciji prirodnog t boostera ( Testo 4HD Stacker ) i jednom tjedno 1.75 mg letrozola. Cilj mi je dobiti na snazi i skinuti par kila?

              Comment


              • #8
                Kako je prosao pregled u cetvrtom mjesecu prije dvije godine?

                Prirodni testo boosteri su prevara i ne utemeljeni ikakvim znanstvenim studijama..
                Letrozol? Zbog cega pobogu, vjeroj. nema gore otrova za ubijanje lipidnog profila..

                Razumio bi da si na kuri testa umjereno..
                Ali ovako ne vidim apsolutno svrhu?
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  Ma rečeno je koliko se sjećam da je to sve kao ok. Naravno da meni nije. Odustao sam od treninga i imao dosta dugu pauzu. Sada kada se želim vratiti u formu opet osjetljivost bradavica nakon par treninga. Koristim Samo magnezij i c vitamin i pokušavam da klopa bude što bolja ( u skladu s treningom). Booster sam uzeo radi energije, vitamina i vidim da je dobar za libido dosta. Izgleda da reagiram čim se testo imalo digne, bilo od treninga bilo od boostera. Zaboravio sam reći da sam odreagirao i na maca prah, nakon 1 dana korištenja. Zato sam htio probati sa tako malom dozom letrozola,a i vidio sam da dosta diže prirodni testo.

                  Comment


                  • #10
                    Pozdrav,

                    ipak za koji dan imam pregled, nalaze sam već dobio. Molim mišljenje,

                    Hvala

                    Lp


                    Attached Files

                    Comment

                    Working...
                    X