Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mitovi u bodybuildingu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Mitovi u bodybuildingu

    29. svi bilderi imaju malu kitu, zato i bildaju

    Comment


    • #32
      Re: Mitovi u bodybuildingu

      Ma kakvi proteini,j*** to,..kad ih prestanes pit ispuhat ces ko balon..

      Comment


      • #33
        Re: Mitovi u bodybuildingu

        1. Sto dizes "velike" tezine napuhat ces se
        2. Od proteina se povecava maljavost
        3.Zene koje dizu tegove gube libido
        4.Kad prestanes trenirati pretvorit ces se brdo sala ko kaze da cu prestati
        5. Ako tako nastavis izgledat ces kao musko i nece te niko zeljeti
        6.Budes li nastavila da jedes 6 x dnevno budes ko svinja ...prejako
        7.Kolika ti je ruka od kada pijes te proteine

        I definitivno najjaci...neki dan mi jedna cura veli " Hvala Bogu pa nisam debela pa ne moram da se lomim u teretani ".... znaci samo debeli idu u teretanu
        Ko rano rani bude sam u teretani!!!

        Comment


        • #34
          Re: Mitovi u bodybuildingu

          Originally posted by kelly
          18. Sat vremena nakon treninga ne smiješ ništa jesti
          ovo nije za smijanje, koji god počenik dođe to uglavnom misli, a i oni koji to nisu nažalost, čak je to jedan trener u teretani bio reko nekoj curi, da on ne može odmah, pa kojih sat i pol kasnije jede, nek tak i ona; a to sam i u Cosmu jednom pročitala da žene NE SMIJU poslije treninga jesti kojih sat vremena... omg
          ne znam od kud je to poteklo, zato jer su i meni ko klinki to bili rekli

          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

          Comment


          • #35
            Re: Mitovi u bodybuildingu

            Originally posted by arijana111 View Post
            1. Sto dizes "velike" tezine napuhat ces se
            2. Od proteina se povecava maljavost
            3.Zene koje dizu tegove gube libido
            4.Kad prestanes trenirati pretvorit ces se brdo sala ko kaze da cu prestati
            5. Ako tako nastavis izgledat ces kao musko i nece te niko zeljeti
            6.Budes li nastavila da jedes 6 x dnevno budes ko svinja ...prejako
            7.Kolika ti je ruka od kada pijes te proteine

            I definitivno najjaci...neki dan mi jedna cura veli " Hvala Bogu pa nisam debela pa ne moram da se lomim u teretani ".... znaci samo debeli idu u teretanu
            weeeeeeeheehee ahahahhahha prejako
            dodala bih još-

            ''EZ šipka je za definiciju, a ravna za masu''
            ''Da je Bog htio da budemo mišićavi, on bi nas takve i napravio'' :kolutočimadoBogainazad:
            ''Bilderi čim prestanu piti proteine, ispušu se''
            ''Od proteina će ti stradati bubrezi i srce, jer to nije prirodno. Ajd mi samo reci u kojoj hrani se nalaze proteini?!'' (a ja ono....ŠOK, ŠOK, facepalm)
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • #36
              Re: Mitovi u bodybuildingu

              Biser iz teretane (bar se nadam da je biser):
              "Profesionalci svaki dan uzimaju injektivno hormon rasta. Jedna inekcija košta 500 €!"
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #37
                Re: Mitovi u bodybuildingu

                nije toliki biser, GH je skupa stvar (ne toliko ali ipak)

                a mogu zamisliti da se u PRO levelima unos dize na 20-30 IUs dnevno....(mozda, mozda i vise)
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #38
                  Re: Mitovi u bodybuildingu

                  Ifbb pro ekipa koristi multistvari,gh,igf,par vrsta insa itd...

                  Gh nekosta 500€ po sutu ali racunaj da je farnacijski norditropin ca9€/iu. Gh se neuzima par tjedana on/off vec na duge staze. Em sto daje rez nakon ca 100dana em sto pro ekipa mora biti na njemu year arround. Racunaj doze Lantusa ca 30-50iu ed, rapid u pwm. Igf itd itd
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment

                  Working...
                  X