Announcement

Collapse
No announcement yet.

Testosteron problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Testosteron problem

    Pozsrav imam 21 god u teretanu idem vec 3 god 186 cm 80 kg sumaljam na manjak testa sa svim tim sto ide evo nekih simptoma. Imam 21 god a uvijek sam kasnio sa razvojem dok su ostala djeca u pubertetu dobila bradu ja je jos nemam na tijelu gotovo da nemam ni jedne dlake noge nista brada nista malo oko onog dole i to je to nekada osjecam pad snage i izdrzljivosti sexualnu zelju nemam nikakvu znaci ravno 0 strah od cura prevelik na cao se sklanjam i zacrvenim jedno je vrijeme bilo super prije tocno 1 god dok se nije desila keto dijeta zbog koje sam izgubio 9 kg i sexualnu zelju mislio sam da je zbog manjka kolesterola ali nije. Na dan konzumiram oko 150 gr badema ili oraha i 2 cijela jajeta i 0 gr secera ima li ko slicnih iskustava kako moze na prirodan nacin pomoci dali mislite da bi zma pomogao unaprijed hvala

  • #2
    Idi kod doktora i on ce te uputiti da analiziras hormone ako vidis da imas manjak testa onda ce ti on preporuciti sta ti je potrebno.To ti je najlogicnije,ali sigurno imas poremecaj hormona ali opet istrazi.Negdje sam skoro takvu istu situaciju citao.To ti je moj savjet.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Pokušaj unos proteina na 1.5g po kg, a povećati uh na barem 3g po kg.

      Comment


      • #4
        Imaš ovdje dobrih članaka o testosteronu:

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Još malo savjeta:

          Naš ambasador Marko Lončar napisao je još jedan odličan tekst koji morate pročitati!
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X