Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mit o zdravom mlijeku

    Originally posted by david22 View Post
    ovi admini su komedija, banali ste sedama koji je zauzeo svoj stav i branio ga, a ovog coffeya koji nema blagoga pojma o ovom sportu ni u kojoj se državi trenutno nalazi i da zaboravih napisati DA MI JE JEBO MATER te se nije ispričao i prošao je nekažnjeno...
    vi ste bogovi... živjeli!!! forum na kojem nema demokracije, nego kolo vode moderatori i admini... nedo bog da se neslažeš s njima...
    zadnji post na ovoj komediji
    Gdje ti je psovao mater? Sve se psovke brišu i daju opomene.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Mit o zdravom mlijeku

      nisam ti se ispricao jer ti nisam jebao mater. ''majku ti j...'' je bila izjava kao i ''u pi..u materinu''. nije tebi upucena, nego je vise uzvik cudjenja kakvih idiota ima.
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: Mit o zdravom mlijeku

        Originally posted by david22 View Post
        ovi admini su komedija, banali ste sedama koji je zauzeo svoj stav i branio ga, a ovog coffeya koji nema blagoga pojma o ovom sportu ni u kojoj se državi trenutno nalazi i da zaboravih napisati DA MI JE JEBO MATER te se nije ispričao i prošao je nekažnjeno...
        vi ste bogovi... živjeli!!! forum na kojem nema demokracije, nego kolo vode moderatori i admini... nedo bog da se neslažeš s njima...
        zadnji post na ovoj komediji
        U ovoj našoj preljepoj državi Hrvatskoj toliko ima glupih ljudi,kad pogledam jednu Njemačku koja je tako sofisticirana uznapredovala,zapitam se zašto mi nismo takvi,i onda se sjetim zašto oni nemaju previše glupih ljudi!

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          http://www.24sata.hr/news/veliki-tes...e-masti-296928

          Comment

          Working...
          X