Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prehrana - Bugi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja prehrana - Bugi

    Evo prvi puta sam odlučio staviti na papir prehranu i izračunati pa me zanima vaše mišljenje. Nisam siguran jesam pogodio sve brojke, ako nisam ispravite me.

    Uglavnom, vidim i sam sada da unosim premalo kalorija, pogotovo jer idem na masu. Bazalni metabolizam mi je 1500 kalorija, + trening 500 dnevno + još hodanje, plivanje ili nešto sigurno oko 2500 potrošim dnevno a unosim samo 2000 prema ovome, možda malo više jer neka bude nešto što nisam uračunao tu.

    Imam 72 kg, na 176 cm. Do sada sam bio na nekoj definiciji 3 mj i izgubio sam 7 kila, imao sam 79 prije, sad opet idem na masu ali želim kvalitetnu.

    hrana.jpg

  • #2
    Re: Moja prehrana - Bugi

    Evo i jedna slika na definiciji, na žalost do prije par mj. nisam pazio na prehranu pa sam masu odrađivao kruhom, paštetom, jogurtima i sl. pa ni definicija nije mogla bolja ispati jer sam na kraju mase bio previše masan, imao sam veliki trbuh i 79 kila na masi a na slici imam 73.

    Sad mi je cilj biti na čistoj masi, da dođem barem do 85 kila pa onda na definiciju na proljeće da ostane od toga barem 75 kila na kraju.

    slika.jpg
    Last edited by bugi; 28-07-14, 01:09.

    Comment

    Working...
    X