Announcement

Collapse
No announcement yet.

slavix97 savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slavix97 savjet

    Trenutno sam u fazi laganog bulka unosim 300uh ,200pro , 85masti . Imam 88kg i 188cm. Dnevno 5-6 obroka , poceo sam primjecivat da sam se umastio pa ako neko moze pomoci za kolko da smanjim ja sam razmisljao o 180-270 sa rotacijama , 190pro, 75 masti 5x trening tegovima 2x cardio .

  • #2
    Koliki je bf.?
    Koliko si kg dobio?
    Koliko dugo vec traje masa?

    Ako sam dobro shvatio, kardio trenutno radis 2x i 5x tegovi ili si tako mislio?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      bf 13.5% , +3kg u 2 tjedna s tim da je bez junka znaci sve cisto , 2x tjedno kardio na dan bez tegova lagani 30minuta i 5x tjedno treninga sa tegovima, meni se cini cele da cu opet u tebe privatno
      Last edited by slavix97; 22-05-17, 13:31.

      Comment


      • #4
        sve preko pola kg tjedno generalno ici ce u mnogo vecu korist salu, a ne misicu.
        Tvoj skok je debelo preko toga, znaci prejak suficit.
        Skini ugljice svakako...
        oce to bit rotacija ili normalan dnevni unos, kako hoces.
        Ali gledaj nekakav tjedni prosjek.
        Ako sad unosis 7x300 = 2100.
        Probaj skinut na 1500 i gledat dalje sto ce se zbivat.

        Kao sto rekoh ja ne bi forsirao preko pola kile tjedno.
        Doduse ne bih se opce previse opterecivo kilazom, koliko strukom.
        Ako on raste jako, ne valja. Jedes previse.
        Kilaza manje bitna, ako ona raste a struk ostaje = idealno
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          oborio sam pa cemo vidit na kraju tjedna , hvala puno cele , jos jedno pitanje imam problema sa tricepsom najslabiji mi je dio tijela predlazes izolacijske ili kompleksnije vjezbe poput dipseva,uskog benca... Ja sam eksperimentirao 3 tjedna i po osjecaju najbolje bih odradio sa 1 izolacijskom vjezbom po 6-9 serija sad sta mislis o tome pristupu
          Last edited by slavix97; 22-05-17, 18:14.

          Comment


          • #6
            1. Strpljenje
            2. Zalaganje
            3. Koncentracija maksimalna
            4. Frekvencija (2/3x tjedno) tri vjezbe po tri cetiri serije plafon, sasvim dovoljno. Jedna kompleksna, dvije izolacijske
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Cele pomazi haha u pitanju je cheat meal/day
              Planirao sam dan prije prepoloviti uh, a na dan cheata unjeti zadane proteine i masti i navecer si priustiti jednu cokoladu i picu sada da racunam to unutar okvira zadanih ugljikohidrata ili da ne racunam u ugljikohidrate taj meal?

              Comment


              • #8
                Prakticiram samo taj dan do cheata svest ugh i masti, kao i kcal na minimum...
                Po mogucnosti imati samo protein i vegetables, te odradit trening/kardio ako imas.
                Ako je rijec o mealu a ne o dayu, ne moras se bojat da bude rijec o ikakvoj steti!
                Znaci ne, napravim tako i NE brojim unos ni kcal, jer kao sto rekoh jedan obrok ne moze i nece napravit stetu,
                sto god i koliko god pojeo, naravno ako je tempiran kad je zaista potreban!
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  Hvalaa puno

                  Comment

                  Working...
                  X