Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

    Jadran Damjanović, jedna od najinpozantnijih bodybuilding ličnosti ovih prostora otkriva kako izgleda njegov dnevni jelovnik




    Primjer mog jelovnika:

    - 6:30h- 60 grama PRO WHEY PROTEIN, 10 g NEXT LEVEL CREATINE MONOHYDRATE,30 grama HIGH IMPACT GLUTAMIN, 80 grama dextroze

    - 8:00h- sendvič sa 300 grama raženog kruha i 300 grama delux šunke

    - 10:30h- 50 grama SLOW RELEAZE PROTEIN s 4 dcl malomasnog mlijeka i 50 grama zobenih pahuljica

    - 13:00h- ručak (350 grama crvenog ili bijelog mesa+ 250 grama riže ili paste)

    - 15:30h- 0,5 kg posnog sira

    - 17:30h prijetrenazni obrok: 30 grama ISOLOGIC PROTEIN, 30 grama BCAA , 20 grama dextroze;

    - 18:00h trening- za vrijeme treninga REVIVE

    - 19- 19:30h PWM (60 grama ISOLOGIC PROTEIN, 30 grama HIGH IMPACT GLUTAMIN,10 g NEXT LEVEL CREATINE MONOHYDRATE 100 grama dextroze

    - 21:00h 300 grama pilećih prsa ili oslića i zdjela salate sezonske i 100 grama riže ili raženog kruha

    - 22:30h – 60 grama SLOW RELEAZE PROTEIN s 4 dcl malomasnog mlijeka

    Tijekom dana pijem Vitamin C 7 puta po 1 gram

    Moji treninzi su niskog volumena i intenziteta u zimskom periodu kada radim snagu, a i jedno i drugo povećavam do iznimno velikog volumena i intenziteta pred samo natjecanje.

  • #2
    Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

    Kako mocan jelovnik Gdje mu stane to sve.. i zar ovo dole nije puno vitamin C 7 x 1g ?
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

      Iz aviona se vidi da mu je MVP sponzor...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

        vec sam to vidio , lik roka 200g grazdanog na dan + ovi kompleksni UH dosta to izade , i onda kad meni ovak neko kaze kao sta ce tebi grozdani ujutro?? ovaj roka 80g ujutro

        Comment


        • #5
          Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

          Naravno, to i ja radim. Odmah ujutro uz whey ide visoki indeks da se proteini cim brze rasprse.

          Comment


          • #6
            Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

            Originally posted by kelly
            Iz aviona se vidi da mu je MVP sponzor...

            ma sa mjeseca i još s capsom napiše
            što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

            Comment


            • #7
              Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

              Originally posted by kelly
              Iz aviona se vidi da mu je MVP sponzor...


              yep. e da je barem tako nama...bilo bi super.

              Comment


              • #8
                Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                frajer zakuca 1000 kn dnevno na prehranu i dodatke hehehe
                ZNOJ ŠTEDI KRV !

                Comment


                • #9
                  Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                  Prosječni Hrvat bi bankrotirao nakon tjedan dana...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                    kad vidim ovaj jadranov jelovnik sve ono oko pauze za kreatin pada u vodu...čak razmišljam da uvedem svako jutro 5g CEE odmah po buđenju...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                      Originally posted by Vladebisi

                      - 15:30h- 0,5 kg posnog sira

                      - 17:30h prijetrenazni obrok: 30 grama ISOLOGIC PROTEIN, 30 grama BCAA , 20 grama dextroze;
                      15:30h - 0,5kg posnog sira - 60g sporog proteina
                      DVA sata kasnije 30g proteina i 30g BCAA

                      kad su se ti proteini iz sira stigli apsorbirati? bez kemije 0 bodova... tak da ovaj jelovnik mogu pogledati samo napredniji...

                      i po ovom ispada da on jede skoro samo suplemente... 3 obroka su mu ''normalna''

                      i jos je zanimljivo da nigdje nije napisao da jede kakve masnoce... niti orasaste niti omegu 3.... hm...
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                        potrebe za masnocama na kemiji su doslovno svedene na nulu
                        zato je i nemoguce se srezati natural na jako niski postotak masnoce jer natural bez masti se ne moze ,a jedan gram masti ima 9kalorija ,vise od duplo nego proteini i ugljikohidrati
                        btw ,vama ovaj jelovnik naravno nista ne znaci jer vjerojatno nemate preko 120kg i bf manji od 10%
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                          eh da je sever ovdje, on bi se sad posvadjao s tobom... njemu ne treba nista od suplemenata, a imat ce 120kg i bb formu
                          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                            malo sam prosvrljao radi se o preko 650g ugljikohidrata na dan iz cistih izvora ,sto treba imati stvarno veliku zeludac za pojesti
                            vecina bi se dobrano zamastila i cini mi se da je to jadranu cisto da krene na neku definiciju za natjecanje

                            btw jadran vise nije u MVP teamu ,presao je u Scitec
                            uglavnom ja sam jos uvijek MVP-ovac
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jelovnik šampiona by Jadran Damjanović

                              Da li ujutro treba uzimati samo kompleksne ugljikohidrate ili bi bilo bolje dodati i malo "brzih"? Pitam zbog Jadranovog prvog obroka...
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X