Announcement

Collapse
No announcement yet.

Voda

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voda

    Mozda nije pravo mesto za temu, ali da pitam.
    Naime, cesto imam osecaj da sam kao bure, jednostavno kada radim trbusnjake, trcim ili sl. cesto zna da mi se pojavi trtljanje vode u stomaku. Cuje se bukvalno kao bure, kao voda iz bureta kako trtlja u stomaku.
    Takodjer, kao da hrana nece da mi se svari, kada je pojedem, nekoliko sati podrigujem i i osecam se cudno...

  • #2
    Re: Voda

    Hmmm, čudno....

    A ja pa prdim non stop..... Smrdi u pichku materinu.... A i ujutru mi mnogo smrdi iz usta, a ne da mi se da ih perem, jer mi onda kafa ima ukus na quratz.... Šta li to može biti?
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Voda

      Originally posted by Dača View Post
      Hmmm, čudno....

      A ja pa prdim non stop..... Smrdi u pichku materinu.... A i ujutru mi mnogo smrdi iz usta, a ne da mi se da ih perem, jer mi onda kafa ima ukus na quratz.... Šta li to može biti?
      Hahhahaha ti si jedan mnogo bolestan covek
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment

      Working...
      X