Announcement

Collapse
No announcement yet.

Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

    Originally posted by cicifujcic View Post
    The nutrition ima sukralozu a ne aceslufam k ( iliti potassium) i aspartam . On se navodi kao jedini "sigurni" umjetni zasladivac..
    Tko navodi da je sukraloza najsigurnija, možda ga tako reklamiraju?

    No pošto je aspartam najviše testiran zato i ima takvog odjeka o njemu. No realno neće se ništa promjeniti dok ljudi ne prestanu kupovati takvu hranu ili dodatke a da su time i ukusni.

    Dijetni sokovi teško da će se prestat kupovat.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #17
      Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

      Originally posted by dizajner View Post
      Tko navodi da je sukraloza najsigurnija, možda ga tako reklamiraju?
      Na puno izvora sam to naša. Ne mislim pod time na publicističke članke već na prave baze podataka za kemičare jer sam sa kemijom na ti zbog faksa. Međutim, reka san sigurna pod navodnicima jer jedino što je sigurno u ovom svitu je moć marketinga...

      Comment


      • #18
        Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

        Originally posted by cicifujcic View Post
        Na puno izvora sam to naša. Ne mislim pod time na publicističke članke već na prave baze podataka za kemičare jer sam sa kemijom na ti zbog faksa. Međutim, reka san sigurna pod navodnicima jer jedino što je sigurno u ovom svitu je moć marketinga...
        Ja bi rado da je najsigurnija, ali ne vjerujem. Možda je manje zlo, ali opet je zlo. Pošto postoje alternative klasičan primjer je stevia, ali dobro znamo šta sa time događa, odnosno ne znamo, ali nije na dobrom putu:
        http://www.building-body.com/forum/t...je-u-Hrvatskoj
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #19
          Na svima je da sami za sebe biraju što će unositi u sebe. To što je većina wheyeva (a sve više i ostale hrane) zaslađena, ne znači da smo svi primorani šopat se tim smećem ako sami to ne želimo imaš od mp-a impact native whey s 95% proteina bez okusa i zaslađivača ikakvih.

          Comment

          Working...
          X