Announcement

Collapse
No announcement yet.

ellvira - Moj novi program treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ellvira - Moj novi program treninga

    Ovo je moj novi program. Do sad sam radila full body tri puta sedmicno i dva puta sedmicno kardio pretezno traka 45 min umjereni tempo na 9. Posto sam se bila malo opustila sto se ishrane tice, hocu sad da se opet uozbiljim Malo sam isplanirala program, sastavila sebi pa me zanima misljenje.

    SRIJEDA/SUBOTA – Kardio
    - HIIT Traka 5x 40sec sprint+ 2min trcanje
    - Steper: 30 min
    UTORAK/NEDJELJA – Noge/gluteus
    - Cucanj sa tegovima 3x10
    - Sumo cucanj 3x10
    - Plije cucanj 3x10
    - Iskorak 2x10
    - Mrtvo dizanje 3x10
    - Stajanje uz zid 3x30sec
    - Kickback na strunjaci 3x10
    - Podizanje kukova na lopti s opterecenjem 3x10
    - Press siroko postavljena stopala 3x10
    - Nozni pregib/fleksija 3x10
    - Adduktor 2x10
    - Abduktor 2x10
    - LI kardio 20min
    CETVRTAK – Prsa/ramena/triceps
    - Potisak na ravnoj klupi bucicama 3x10
    - Letenje na ravnoj klupi 3x10
    - Potisak za ramena 3x10
    - Arnoldov potisak 2x10
    - Pregib iza glave 3x10
    - LI kardio 20min
    PETAK – Ledja/bicepsi/trbuh
    - Veslanje u pretklonu bucicama 3x10
    - Hiperekstenzija 3x10
    - Lat sprava iza glave 3x10
    - Pregib bucicama 3x10
    - Trbusnjaci na kosoj klupi 3x10
    - Dizanje nogu 3x10
    - Twist trbusnjaci 2x10
    - Izdrzaj 3x30sec

    Ponedjeljak ne treniram zbog fakulteta, ne mogu stici pa mi je to off day. Sa gornjim dijelom tijela sam zadovoljna jer sam to zadnjih mjesec/dva forsirala pa sad bi samo odrzavala. Noge i gluteus bi malo vise jer tu sam slaba, zato dva puta sedmicno. Vjezbe za noge ne radim sve koje sam nabrojala, to malo rotiram da ne bude dosadno. Posto imam jos sala i to onog sto zadnje ostaje cini mi se, mislila sam HIIT raditi dva puta sedmicno. Bila sam na Klenu dvije sedmice sad odmaram dvije, pa cu opet, mada ne znam zasto ali meni se cini da mi je klen skroz maloooo pomogao. Uglavnom zanima me misljenje za program Hvala

  • #2
    Re: Moj novi program treninga

    i forumasice prije mene krenule na klen, sta radim od svog zivota -.-



    kako izgledaju makrosi ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Moj novi program treninga

      Ma ne znam jel to samo kod mene,al ako budes htio klen - nemoj. Ja sam iste rezultate u ove dvije sedmice mogla postici jacom disciplinom u kuhinji i jos intenzivnijim treningom.

      Sto se tice makrosa, smanjila UH maksimalno koliko mogu. Samo iz voca i povrca. Govorili mi neki da dok sam na klenu trebam izbaciti UH,i pokusam to,pa nisam mogla na nogama stajati..uglavnom drzim se voca,povrca, proteini iz jaja,sira,piletine i ribe,dnevno bar 100 grama i vise. Namjeravam uskoro whey uzeti jer mi se ne isplati toliko jesti zbog kalorija a bgm i novca. Masti jedino uzimam kroz tu hranu koju pojedem. Problem koji ja imam sto se tice ishrane je tecnost,jer ne mogu se natjerati vise od onog litra vode na treningu da popijem. Eto ugrubo toliko.

      Comment


      • #4
        Re: Moj novi program treninga

        ma ne planiram ne brini
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment

        Working...
        X