Announcement

Collapse
No announcement yet.

antony - Misljenje o mom kružnom treningu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • antony - Misljenje o mom kružnom treningu

    Prije svega pozdravljam! Cisto iz znatizelje dizem temu, da vidim kakvo misljenje imate o ovoj vrsti treninga, jer sam malo ljudi upratio, ili skoro nikoga, da ovako trenira.
    Znaci moj trening se sastoji od tog da ja doslovno "skacem" sa sprave na spravu... I da u jednom danu uradim vise grupa misica.
    Evo primjer: radim npr. prvo zgibove, poslije duga radim duboki, pa nakon toga bench, pa uzmem gilje zvono ili kako vec zovete, itd. itd. Znaci doslovno odprilike radim na neki cik cak. Ako sam umorio gornji dio tijela npr. zgibovima, radim poslije njih trbusne, ili noge, pa se vratim opet na gornji dio tijela. Nadam se da sam uspio objasnit, i da ste skontali na sto mislim. I jos nesto ne radim naravno noge svaki dan, jer znam da je to velik misic i da mu treba vise vremana za oporavak.
    Drago bi mi bilo da napise sto vise ljudi svojih misljenja, unaprijed hvala!

  • #2
    Re: Misljenje o treningu

    Koliko puta tjedno radis ovakav trening? Kazes da noge ne radis svaki put, ali koliko cesto? Takodjer koliko vjezbi/serija odradis u jednom treningu?


    Originally posted by antony View Post
    jer sam malo ljudi upratio, ili skoro nikoga, da ovako trenira.
    ehhh... ja ih viđam svaki dan. Pola ljudi u gymu skace od sprave do sprave i tako rade cijelo tijelo, ali to je sve napamet tj. neozbiljno od cega nema nikakvih gainsa
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #3
      Re: Misljenje o treningu

      Radim oko 5 puta tjedno ovakav trening u prosjeku. Oko 4 serije svake vjezbe, s malim tezinama, i s vise ponavljanja.

      Comment


      • #4
        Re: Misljenje o treningu

        Primi se ti bolje treninga po zasebnim misicnim skupinama, znaci 3-4 vjezbe i to je to, moj savjet, a sad kako zelis...
        "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
        --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

        Comment


        • #5
          Re: Misljenje o treningu

          taj kružni trening ti je ok za početak
          anatomska adaptacija
          ali nakon (cca) mjesec dana postane nedovoljno i prebaci se na nekakav split trening

          Comment

          Working...
          X