Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ramena i Prsa zajedno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ramena i Prsa zajedno

    Dobar dan želim!

    Zanima me jeli dobro radit prsa i ramena isi dan zajedno?

    Recimo 3 vježbe za prsa(3 serije 8-10x) i 3 za ramena(3 serije 8-10x).
    S time da vježbe za trapez i možda zadnje rame koje inače idu sa ramenima pomaknem u dan kad vježbam leđa.

    Hvala, pozdrav

  • #2
    Re: Ramena i Prsa zajedno

    Mozes, odradi prvo ramena pa onda prsa zato jer ce ramena biti iscrpljenja pa ce opterecenje ici vise na prsa.
    It's not over until i win.

    Comment


    • #3
      Re: Ramena i Prsa zajedno

      to ti i nije neka kombinacija,
      neznam samo kako ces bench radit sa velikim tezinama,ako ubijes ramena sa Militery presom, al eto..
      ja vise preferiram sve odvojeno raditi..
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: Ramena i Prsa zajedno

        Slobodno mozes raditi i to u stilu prvo napravis prsa a onda odradis ramena.
        S tim da uzmes u obzir da ces morati koristiti malo manje tezine na ramenima, ali plus je da će ramena biti zagrijana i dosta stimulirana od rada na prsima i ima smisla da Na koncu zavrsis posao sa dodatnim vjezbama za ramena.
        https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
        http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

        Comment


        • #5
          Re: Ramena i Prsa zajedno

          Sa tim da bi samo doda da je premalo 3 vježbe za prsa nemožeš odradit kako treba!
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: Ramena i Prsa zajedno

            Preporucam ti da odradis na sljedeci nacin: prvo napravis zagrijavanje za vanjske rotatore ramenog obruca, cisto par serija po 20-tak ponavljana, onda s manjom kilazom napravi lagani predzamor prednje glave ramena, znaci odaberi prednje odrucenje bucicama kao vjezbu i nakon toga kreni s prsima jer predzamorom prednje glave ramena dajes mogucnost prsima da obave veci posao i onda na kraju odradis srednju glavu ramena, a zadnju glavu ostavi za trening s leđima ili nekom drugom misicnom grupom
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: Ramena i Prsa zajedno

              Ramena su za mene mišićna skupina koja zahtijevaju poseban tretman bas kao leđa i noge. Treba biti pametan ako ih želiš odraditi kako treba
              Ja ih volim odvojiti u zaseban dan te tu dodam male mišićne skupine koje mi se ne uklapaju u dane ostalih treninga (podlaktice,listovi,vrat,trapez).
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #8
                Re: Ramena i Prsa zajedno

                Originally posted by igor View Post
                Ramena su za mene mišićna skupina koja zahtijevaju poseban tretman bas kao leđa i noge. Treba biti pametan ako ih želiš odraditi kako treba
                Ja ih volim odvojiti u zaseban dan te tu dodam male mišićne skupine koje mi se ne uklapaju u dane ostalih treninga (podlaktice,listovi,vrat,trapez).

                Kako misliš trapez je 'mala mišićna skupina'?

                Comment

                Working...
                X