Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

    Pozdrav!
    Kad radim biceps imam osjecaj da ga opce ne pogadam! Naime, radim koncentracijski pregib 4x8, pregib sipkom 4x8, pregib na sajli sa sirokim hvatom 3x15,12,10 i hammer pregib 4x8... Ne osjetim onaj ''peak'' dok radim i ne osjecam da opce gori -.-
    dal mozda nesto krivo radim?!

  • #2
    Re: biceps 0

    nemoj ni radit "vjezbe za biceps" nebitne su.. zgibići su vise nego dovoljni

    hhhahah radis 18 serija za biceps pomalo je to smijesno ali i tuzno, naučit ces niko se nije naucen rodio

    Comment


    • #3
      Re: biceps 0

      Originally posted by iggypop View Post
      Pozdrav!
      Kad radim biceps imam osjecaj da ga opce ne pogadam! Naime, radim koncentracijski pregib 4x8, pregib sipkom 4x8, pregib na sajli sa sirokim hvatom 3x15,12,10 i hammer pregib 4x8... Ne osjetim onaj ''peak'' dok radim i ne osjecam da opce gori -.-
      dal mozda nesto krivo radim?!
      Sa kojim težinama radiš? Osnovno nisi napisao...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #4
        Re: biceps 0

        jel su bitne tezine? Ocito ili biceps ne pogadja ili je jednostavno tako. Ja imam taj problem. mogu ga razvaliti a sutra dan nista. Jednostavno biceps nikako. Sve druge skupine mogu pogoditi bez problema da ih dva dana osjetim ono momacki ali biceps jednostavno ne ide

        Comment


        • #5
          Re: biceps 0

          Originally posted by Bronko View Post
          jel su bitne tezine? Ocito ili biceps ne pogadja ili je jednostavno tako. Ja imam taj problem. mogu ga razvaliti a sutra dan nista. Jednostavno biceps nikako. Sve druge skupine mogu pogoditi bez problema da ih dva dana osjetim ono momacki ali biceps jednostavno ne ide
          Naravno da jesu!

          Bronko, ajde da se ne lažemo... Veliki mišić ne mora da bude jak, ali JAK MIŠIĆ MORA BITI VELIKI!

          Kad kažem da su težine bitne, u pitanju je kontekst priče... U ovom slučaju, gde momak nema napredak, naravno da jesu...

          Ja bi na njegovom mestu, smanjio broj serija i ponavljanja, a povećao težine.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: biceps 0

            PS

            Jozo je potpuno u pravu... Previše serija... Nema potrebe. Ja takođe biceps uopšte ne radim, zbog pokidanih tetiva... Ali dok radim leđa, sasvim ga dobro upalim... Imaš na mom topiku, ako te ne mrzi, pa pogledaj...

            Takođe je bitno, da li momak radi biceps uz leđa, grudi ili ima poseban dan za ruke...

            Sve je bitno u njegovom slučaju...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: biceps 0

              ma sve to stoji, ali pretpostavljam da svatko kad radi daje max od sebe tako da se to odnosi i na kilaze. Potpuno je besmisleno raditi (biceps u ovom slucaju) sa kilazom od recimo 15 kila i odraditi vjezbu bez imalo zamora ili barem ne odraditi do otkaza i onda reci ja ne mogu pogoditi misic a iastu vjezbu si mogao odraditi sa 20 kila. Uzimam pod normalno da svatko radi sa svojim maximumom tako da bilo to 10 kila ili 20 bi trebalo biti nebitno. Bitno je da dajes sve od sebe to jest onoliko koliko ti mozes

              Comment


              • #8
                Re: biceps 0

                Originally posted by Dača View Post
                Ja takođe biceps uopšte ne radim, zbog pokidanih tetiva...

                cekaj jel to potpuna ruptura ? i nije valjda na obe ruke ?

                edit: i kako si to uspio
                Last edited by TripleZ; 04-05-14, 11:10.
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: biceps 0

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  cekaj jel to potpuna ruptura ? i nije valjda na obe ruke ?

                  edit: i kako si to uspio
                  godina proizvodnje

                  da stvarno...sta si radio ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: biceps 0

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    cekaj jel to potpuna ruptura ? i nije valjda na obe ruke ?
                    Nisu bukvalno pokidane, upaljene su, ali ja to više volim tako da kažem, jer zvuči hard core.... Desna ruka samo...

                    Internet ybg... Možemo da pričamo šta hoćemo, niko nas ne zna..

                    Taman zalečim i proradi mi ego, stavim 50 kg na skot klupu, pa opet jovo nanovo....
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #11
                      Re: biceps 0

                      uf imas onda problem Ego ostavi u ormaricu stari moj. Unazadi te vise nego sto ti pomogne

                      Comment


                      • #12
                        Re: biceps 0

                        Originally posted by Bronko View Post
                        ma sve to stoji, ali pretpostavljam da svatko kad radi daje max od sebe tako da se to odnosi i na kilaze. Potpuno je besmisleno raditi (biceps u ovom slucaju) sa kilazom od recimo 15 kila i odraditi vjezbu bez imalo zamora ili barem ne odraditi do otkaza i onda reci ja ne mogu pogoditi misic a iastu vjezbu si mogao odraditi sa 20 kila. Uzimam pod normalno da svatko radi sa svojim maximumom tako da bilo to 10 kila ili 20 bi trebalo biti nebitno. Bitno je da dajes sve od sebe to jest onoliko koliko ti mozes
                        Pa da, ali mi ne znamo, jer nam dečko nije još odgovorio...

                        Imaš mnogo varijanti za rad... Probaj super serije.. Bez pauzi.. Sa konstantnim povećavanjem težine, pa onda smanjuj.... Recimo na sajli, ravna šipka, donji kotur... 5 ponavljaja, pa dodaš ploču (5kg), odradiš do 50, pa smanjuješ...

                        Ili, kratke serije na skot klupi, ali maximalne težine...

                        Negde mora da izbije, ili ćeš cepati mišiće, ili tetive...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #13
                          Re: biceps 0

                          Originally posted by Bronko View Post
                          godina proizvodnje

                          da stvarno...sta si radio ?
                          Ima i toga, jbg... Mada, su godine više vezane za zglobove, a ja još nemam problema sa zglobovima... Škljocam pomalo, ali nije strašno... Ići ći naredne nedelje kod fizioterapeuta na masažu.... Moji drugari stalno idu, razvale ih tamo, oslobode im ramena prepone, leđa...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #14
                            Re: biceps 0

                            ma vidim da se na slikama ne vidi nista neobicno pa sam zato i bio iznenadjen


                            @bronko: nije bitno koliko dajes od sebe, nego da li kroz duzi period dajes misicima razlog da rastu - maratonci daju sve od sebe(vise nego ja i ti zajedno) pa izgledaju kao kosturi
                            dobar primjer za to je neciji uzaludni trud na besmislenom ''maratonskom'' programu (citaj: 18 serija izolacije za biceps)
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: biceps 0

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              ma vidim da se na slikama ne vidi nista neobicno pa sam zato i bio iznenadjen


                              @bronko: nije bitno koliko dajes od sebe, nego da li kroz duzi period dajes misicima razlog da rastu - maratonci daju sve od sebe(vise nego ja i ti zajedno) pa izgledaju kao kosturi
                              dobar primjer za to je neciji uzaludni trud na besmislenom ''maratonskom'' programu (citaj: 18 serija izolacije za biceps)
                              ma shvatio si ti sta zelim reci sada me provociras

                              Comment

                              Working...
                              X