Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: biceps 0

    Originally posted by George St-Pierre View Post
    Veslanja i siroki zgibovi no. 1
    Zasto siroki zgibovi? Zar nije poznato to da je close grip chin-up ubitacna vjezba za biceps? Nikada nisam osjetio biceps nakon sirokih zgibova, dok sam dosta puta zaradio upalu nakon trideset i vise ispumpanih uskih supinacionih zgibova uskog hvata.

    Comment


    • #47
      Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

      Biceps raste od deadlifta, cucnja i ugljikohidrata.
      Kaki qrac izolacije, bezbroj serija i volumen za razvoj bicepsa. Sto vise maltretiras malu misicnu skupinu s milijun serija imat ces manje rezultate. Kao rekreativac NEMOJ se nikad usporedivat s Kai Greenovima, Gym Bajom i "Necural" Youtuberima koji biceps/triceps odrade s milijun mogucih varijanti kako bi sve izgledalo fensi s ciljem da ih followas.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #48
        Re: biceps 0

        Siroki zgibovi najbolje djeluju na biceps...
        Chin upsi su super,al to je vise izolaciona vjezba
        Zgibovi su najbolji kad se radi sa sirokim nadhvatom
        Govorim iz moga i tudeg iskustva
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #49
          Re: biceps 0

          Da se nadovezem na ovo od premiuma

          Totalno je upravu
          Slozi trening sto vise od compound vjezbi,deadlift,zgibovi i veslanja i ubaci na kraju 2 serije pregiba samo da malo osjetis misic,sve preko toga je po meni smrt.
          Jer to je maaali misic koji ne zeli bit opterecen velikim serijama... Radi fino od 6-12 ponavljanja sa normalnom tezinom i formom kako Bog zapovijeda te sto vise compound vjezbi.
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #50
            Re: biceps 0

            Prijelomni trenutak u teretani je kad osoba shvati da tijelo raste od compaund vjezbi a ne od nekih izolacijica
            Your future is created
            by what you do today,
            not tomorrow.

            Comment


            • #51
              Re: biceps 0

              gle procitaj Rule#2 https://www.t-nation.com/training/br...ld-more-muscle
              tu na forumu ima i jako pametnih ljudi koji daju pametne savjete,a opet ima onih koji to ne rade jer bolje ne znaju .....morat ces sam procjenit tko je tko......ma tvom mjestu ja bih se drzao provjerenih metoda i savjeta ljudi za koje zna da su nesto od svoga tijela napravili....sto je apsolutno i cilj ovog sporta
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #52
                Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Biceps raste od deadlifta, cucnja i ugljikohidrata.
                Kaki qrac izolacije, bezbroj serija i volumen za razvoj bicepsa. Sto vise maltretiras malu misicnu skupinu s milijun serija imat ces manje rezultate. Kao rekreativac NEMOJ se nikad usporedivat s Kai Greenovima, Gym Bajom i "Necural" Youtuberima koji biceps/triceps odrade s milijun mogucih varijanti kako bi sve izgledalo fensi s ciljem da ih followas.
                Postujem tvoje misljenje u potpunosti i hvala na savjetima. Razmislit cu o pojedinim stvarima.

                Nisam powerlifter i ne razmisljam kao jedan od njih, ali definitivno sam protiv toga da se jedno radi naustrb drugog. Smatram da sve treba raditi. Moji ciljvi su forma, estetika, nesto mase, funkcionalnost, kondicija i pristojna snaga.

                Ostali ne moraju dijeliti misljenje sa mnom, ali ja ne bih mogao zamisliti trening bez izolacionih vjezbi odredjenog volumena. Posebno kada su ruke u pitanju.

                Comment


                • #53
                  Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Biceps raste od deadlifta, cucnja i ugljikohidrata.
                  Kaki qrac izolacije, bezbroj serija i volumen za razvoj bicepsa. Sto vise maltretiras malu misicnu skupinu s milijun serija imat ces manje rezultate. Kao rekreativac NEMOJ se nikad usporedivat s Kai Greenovima, Gym Bajom i "Necural" Youtuberima koji biceps/triceps odrade s milijun mogucih varijanti kako bi sve izgledalo fensi s ciljem da ih followas.
                  slazem se....apsolutno je glupo za biceps radit vjezbe za biceps...dodi i odradi deadlfit,cucanj i ugljikohidrate.....i kraj price...a sto se youtube-a tice glupo je gledat nekoga tko je kao kai green recimo.....a za deadlift znas cije video snimke trebas gledat????? premiuma boljeg..... ugl sretno sa vecom bicom
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #54
                    Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                    Originally posted by Argentum View Post
                    Postujem tvoje misljenje u potpunosti i hvala na savjetima. Razmislit cu o pojedinim stvarima.

                    Nisam powerlifter i ne razmisljam kao jedan od njih, ali definitivno sam protiv toga da se jedno radi naustrb drugog. Smatram da sve treba raditi. Moji ciljvi su forma, estetika, nesto mase, funkcionalnost, kondicija i pristojna snaga.

                    Ostali ne moraju dijeliti misljenje sa mnom, ali ja ne bih mogao zamisliti trening bez izolacionih vjezbi odredjenog volumena. Posebno kada su ruke u pitanju.
                    dva čovjeka,jedan se igra sa 120 kg ,drugi samo jednom može dići 120 kg bench ,jedan bio 6. na svijetu u bb,jedan samo rođen jak ,dobro izgleda,ali nema šanse da prođe prvi krug kvalifikacija za prvenstvo Europe;ovaj što je dizao samo 120 kg je Rasim Sarić ,ovaj drugi ,imate ga u svakom selu

                    Comment

                    Working...
                    X