Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

    molio bih vas ako mi netko s iskustvom moze pomoci ledja su mi ka upitnik, nekako sam pogrbljen , najvise bih htjeo znaci da ispravim vrat da mi ide pravo koje bih vjezbe trebao raditi i sto mi preporucujete

  • #2
    Re: kriva ledja moze pomoc

    preporučujem ti da odeš kod doktora i da ti da korektivne vežbe i svoje stručno mišljenje. POred toga - joga, uvek
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #3
      Re: kriva ledja moze pomoc

      Uzmi uloske za cipele i jednostavno se... ispravi, mislim da nije nista nego lose drzanje...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: kriva ledja moze pomoc

        Originally posted by Aronnax
        Uzmi uloske za cipele i jednostavno se... ispravi, mislim da nije nista nego lose drzanje...
        Znači, otkrio si mu dijagnozu preko foruma, cool

        @male25

        Odi do doktora, nije se za zaebavat s takvim stvarima.
        Chill bro

        Comment


        • #5
          Re: kriva ledja moze pomoc

          Originally posted by Soner
          Originally posted by Aronnax
          Uzmi uloske za cipele i jednostavno se... ispravi, mislim da nije nista nego lose drzanje...
          Znači, otkrio si mu dijagnozu preko foruma, cool

          @male25

          Odi do doktora, nije se za zaebavat s takvim stvarima.
          Dao sam samo svoje osobno, nestrucno misljenje.
          Nemogu znat sto mu je, pogotovo ne bez da sam uopce vidio kako tocno izgleda.
          Imam prijatelja kojemu isto tako ledja izgledaju, i doktor mu je rekao da ima ofc. spustena stopala, krivo se drzi i da neka poradi malo na donjem dijelu ledja, ne samo na gornjem...
          btw. sto je mislio da ce dobit strucnu dijagnozu ovdje bez barem slika? Najvise sto mu itko moze rec jest sto si mu i ti rekao da ode doktoru :/
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: kriva ledja moze pomoc

            Originally posted by Aronnax
            Originally posted by Soner
            Originally posted by Aronnax
            Uzmi uloske za cipele i jednostavno se... ispravi, mislim da nije nista nego lose drzanje...
            Znači, otkrio si mu dijagnozu preko foruma, cool

            @male25

            Odi do doktora, nije se za zaebavat s takvim stvarima.
            Dao sam samo svoje osobno, nestrucno misljenje.
            Nemogu znat sto mu je, pogotovo ne bez da sam uopce vidio kako tocno izgleda.
            Imam prijatelja kojemu isto tako ledja izgledaju, i doktor mu je rekao da ima ofc. spustena stopala, krivo se drzi i da neka poradi malo na donjem dijelu ledja, ne samo na gornjem...
            btw. sto je mislio da ce dobit strucnu dijagnozu ovdje bez barem slika? Najvise sto mu itko moze rec jest sto si mu i ti rekao da ode doktoru :/
            I to je to, konkretniji odgovor ne može dobit preko foruma. Doktor se ne posjećuje samo kad imamo temperaturu 40 i kad nam je život u opasnosti
            Chill bro

            Comment


            • #7
              Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

              Bravo Soner
              Ovaj Aronaxx je u najmanju ruku čudan
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #8
                Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                Originally posted by VelikiBlek
                Bravo Soner
                Ovaj Aronaxx je u najmanju ruku čudan
                OMG pa znao je da ce ga ljudi poslat doktoru. Pretpostavljam da je otvorio temu bas da bi cuo nekakvo subjektivno misljenje drugih ljudi prije nego ode doktoru a ne 20 odgovora "Odi doktoru!".

                A ti Black, lijepo te molim da lagalo odbijes od mene, mojih komentara i bilocega vezanog uz moj nick. U zadnja 2 dana u 10 tema sve sto si napisao je kako sam ti ja cudan. Bas lijepo da jesam. Ako nemas nekakvo misljenje vezano uz temu, niti ikakav suvisli argument uz istu (poput Sonerovih npr.), nemoj, molim te, niti pisati u nju. Ako imas viska slobodnog vremena, odi skupljaj opuške po kvartu, nemoras si nabijat postove, nisi nista pametniji ako ti ispod avatara stoji 2000...
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #9
                  Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                  Originally posted by Aronnax
                  odi skupljaj opuške po kvartu
                  skupljeno
                  any more wishes

                  Svoje mišljenje o ovoj temi sam rekao slažući se sa Sonerom....ne može dečku tu nitko dati neki kvalitetan savjet jer smo svi uglavnom rekreativci...jedini stručnjak je Ris,ali ni on nije svemoguć bez slika....dakle drito doktoru i mirna Bosna
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                    isti problem,imo jos sam malo nagnut u vratu al dobro je kako je bilo.od vjezbi sto sam radio zadnji lat i slijeganje (savjeti trenera iz teretane).I probaj stavit knjigu na glavu i hodat s tim po kuci (savjeti doktora^^).
                    Live for nothing or die for something

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                      nije to ništa strašno

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                        drug za to se obrati strucnom licu, jer pogresnim vjezbama mozes pogorsati stanje, nisam siguran da vjezbanjem mozes ispraviti vrat i kod mene je bila slicna stvar, pokusaj spavati bez jastuka na ledjima, malo ce biti neobicno ali za tjedan ces se naviknuti, et ja bi ti to preporucio.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                          Originally posted by male25 View Post
                          molio bih vas ako mi netko s iskustvom moze pomoci ledja su mi ka upitnik, nekako sam pogrbljen , najvise bih htjeo znaci da ispravim vrat da mi ide pravo koje bih vjezbe trebao raditi i sto mi preporucujete
                          problem može biti i bezazlen i strašan ovisno u kojoj ravnini stojit taj "upitnik" i da li ga možeš svojom voljom ispravit kad uspravno staneš... ni preko slika se ne može dijagnosticirat ništa, tako da definitnivno moraš otići po savjet doktoru koji dobiva plaću na osnovi tvog kartona
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kriva leđa, najvise bih htjeo da ispravim vrat...?

                            Ja sam imao problema s leđima.Riješio sam ih sam tako da sam ojaćao trbušne ileđne mišiće.
                            Ali ti ipak odi doktoru.

                            Comment

                            Working...
                            X