Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne mogu da pogodim trapez nikako?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

    vea kad mogu navratiti zaliti cvijece
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #17
      Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

      pokusaj raditi bucicama,..i jos uz to da radis zbacivanje ramena unazad prilikom dizanja. I nakon svako 2-3 ponavljanja pusti na 2-3 sekunde da ti dobro istegne trapeze.
      Poenta je da vuces iskljucivo trapezima, ..laktovi pravi, bez izbacivanja iz koljena kaos to vidjam..i onda lagano spustas, i istegnes u donjem polozaju.
      Ne znam dal ce ti odgovarati, ali pokusaj iza ledja da uhvatis sipku..meni je odlicna, samo mi dupe smeta puno

      a dead lift..OBAVEZNO
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #18
        Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

        Kao što ti je već rečeno, meni isto najbolje radi kad sjednem na klupicu, u svaku ruku girju/bučicu (30-tak kg) ramena guraš gore/unazad, brada što bliže prsa, zadrži koji sec u gornjem položaju, polako spusti pa opet malo brže ka gore... Nakon svakog treninga imam upale.

        Comment


        • #19
          Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

          Čudno da imaš problema sa trapezom, obično on dosta lagano raste. Moja preporuka bi ti bila: Deri po mrtvo dizanju! Sa tom vježbom nemoš fulat

          Comment


          • #20
            Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

            trapez se vrlo dobro pogadja sa bucicama.. ruke su malo pozadi..ne treba ljudi kilaza velika uospte...trapez nije uospte toliko veliki misic...ovo sa 100kg kad radis tu ti 80% tereta preuzimaju ledja ruke i ramena..zato ga i ne osjetis...uzmi bucice povuci ruke lagano nazad ,malo sasvim malo savij laktove i dizi bucice trapezom...smanji kilazu da izvedes vjezbu pravilno...kasnije ubaci super serije za trapez i mora da ga osjetis...

            Comment


            • #21
              Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

              Imam kontra pitanje, kako sto vise izolirati trapez pri vjezbama za leda, jer prakticki trapez radi u svim skoro vjezbama za leda .. ?

              Comment


              • #22
                Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                Originally posted by Vendetha View Post
                pokusaj raditi bucicama,..i jos uz to da radis zbacivanje ramena unazad prilikom dizanja. I nakon svako 2-3 ponavljanja pusti na 2-3 sekunde da ti dobro istegne trapeze.
                Poenta je da vuces iskljucivo trapezima, ..laktovi pravi, bez izbacivanja iz koljena kaos to vidjam..i onda lagano spustas, i istegnes u donjem polozaju.
                Ne znam dal ce ti odgovarati, ali pokusaj iza ledja da uhvatis sipku..meni je odlicna, samo mi dupe smeta puno

                a dead lift..OBAVEZNO
                da ovo je pravilna tehnika


                https://www.youtube.com/watch?v=JTzJ4llBRks

                i naravno mrtva/rack pulls/face pulls




                ako trapez osjetis na lateral raise-ovima, lateral raise-oev radis pogresno i skroz malo koristis srednji deltoid(zbog kojeg se i izvodi vjezba)
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #23
                  Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                  Pa sam si sebi odgovorio, ne moze se izolirat kad ima ulogu pomocnog misica, asistira ledjima da odrade pokret...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                    Imam problem da mi je jedna strana trapeza veca, znaci nekako je duza i onda rame lijeve strane ispada da je šire nego rame desne strane. Inače ne radim mrtvo dizanje, što preporučate? Radit sa bučicama prvo jednu stranu pa drugu?
                    Pain is temporary, pride is forever.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                      Ovo što je Vendetha napisao vam najbolje radi trapez morate ispravno raditi i svaki put zadržati težinu kad podignete..da obrazi drhte

                      Comment

                      Working...
                      X