Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje u vezi vježbi za nogu. Imam atrofiranu desnu nogu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje u vezi vježbi za nogu. Imam atrofiranu desnu nogu.

    Kao što sam već prije napisao imam atrofiranu desnu nogu i krenuo sam u teretanu da bih je vratio u prijašnje stanje. Čitajući po forumu došao sam do zaključka da bi noge trbalo trenirati 1-2 puta tjedno. Da li to vrijedi i za vježbe sa jako malom kilažom i velikim brojem ponavljanja. U principu idem svaki drugi dan i za sad mi vježbe izgledaju ovako.

    bicikla+orbitrek 30min
    Sve sprave za noge prođem 4x15 ponavljanja vrlo sporo.
    +
    Svaki put neka druga vrsta skupina mišića po 3 serije po 8-10 ponavljnja u prosjeku.

    Jeli ovakav nači vježbanja OK?

  • #2
    Re: Pitanje u vezi vježbi za nogu

    Originally posted by AlisterC
    Kao što sam već prije napisao imam atrofiranu desnu nogu i krenuo sam u teretanu da bih je vratio u prijašnje stanje. Čitajući po forumu došao sam do zaključka da bi noge trbalo trenirati 1-2 puta tjedno. Da li to vrijedi i za vježbe sa jako malom kilažom i velikim brojem ponavljanja. U principu idem svaki drugi dan i za sad mi vježbe izgledaju ovako.

    bicikla+orbitrek 30min
    Sve sprave za noge prođem 4x15 ponavljanja vrlo sporo.
    +
    Svaki put neka druga vrsta skupina mišića po 3 serije po 8-10 ponavljnja u prosjeku.

    Jeli ovakav nači vježbanja OK?
    Vise radi na atrofiranoj nozi extenziju sa komtroliranim pokretima.
    Sto se tice ucestalosti zasto toliko puta noge, nece se oporavit do sljedeceg treninga, niti ces nesto posebno dobit iz tog.
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
    http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje u vezi vježbi za nogu. Imam atrofiranu desnu nogu.

      Hvala na savjetu! Nisam dobio upalu mišića kako treba još pa sam mislio da cu cescim treninzima više napraviti. Ograniciti cu onda na 2x tjedno

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje u vezi vježbi za nogu. Imam atrofiranu desnu nogu.

        a sta ako je jedna noga jaca od druge?veca je volumenom? po mome bi trebalo radit isto s obje noge,il ipak ne ?uzme se manja kilaza...

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje u vezi vježbi za nogu. Imam atrofiranu desnu nogu.

          Zašto ti je atrofira mišić ,operacija ili ?
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment

          Working...
          X