Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko vježbi za prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Koliko vježbi za prsa

    Originally posted by WTF View Post
    vec sam 7 mjeseci u redovitom treningu (min 4 x tjedno ,max 5), bez i jednog propustenog, i bas svaki *****i put kad odradim prsa dobijem upalu, pa jel to moguce?!
    da.........
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #47
      Re: Koliko vježbi za prsa

      Imam i ja sličnih problema,gornji dio prsa mi zastaje dosta..
      Visok sam 183 88 kg-vijam masu još,idem u teretanu 2,5 god
      Za prsa radim:
      -bench press 70x10 80x10 90x6 (znači po 3 serije,pauze 2-4 min)
      -ravni potisak bučicama 27 kg 3 serije po 10 pon
      -kosi b.press 60x10 70x10 80x7
      -razboj 3 serije do otkaza

      Ravni bench i kosi su mi u svakom treningu prsa a bučice i razboj zamjenim razvlačenjima i pulloverom

      Prehranu kontroliram što više mogu (unesem oko 1.5-2g p po kili).
      -pijem whey,vitamin c i daily one svakodnevno

      Snaga se povečava polako i sve ide ali taj tvrdoglavi gornji dio prsa me baš muči.Imam osječaj kao da je rupa gore.

      Jel mi može i zna netko pomoći nekakvim savjetom,primjedbom....

      Comment


      • #48
        Re: Koliko vježbi za prsa

        Niko ništaaaa?

        Comment


        • #49
          Re: Koliko vježbi za prsa

          Mozda da probas sa bucicama kosi bench ? Ja sam jedno vrijeme radio i giljotina bench press (upisi u google, imas objasnjeno) , pa ako želiš probaj.

          Comment


          • #50
            Re: Koliko vježbi za prsa

            ja ovako radim i lipo napreduje:ravni bench, kosi bench, dizanje bucica na kosoj, fly na kosoj i razboj

            Comment


            • #51
              Re: Koliko vježbi za prsa

              Dali ima smisla raditi kosi, ravni i kontrakosi+neka izolacijska u istom danu?
              S time da bi svaka 2 tjedna mjenjao raspored.
              Recimo po 4 serije od glavnih vježbi+3 serije izolacije.

              Comment


              • #52
                Re: Koliko vježbi za prsa

                Originally posted by Skums View Post
                Dali ima smisla raditi kosi, ravni i kontrakosi+neka izolacijska u istom danu?
                S time da bi svaka 2 tjedna mjenjao raspored.
                Recimo po 4 serije od glavnih vježbi+3 serije izolacije.
                Ja radim....
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #53
                  Re: Koliko vježbi za prsa

                  Pozz
                  Radim bench 5x5/3x10, k bench5x5/3x10, potisak ravna klupa3x10 i letenja kosa klupa 3x10 i svaki put upala... bench i kosi sam u 1,5 mj digo za 20kg... tko hoce nek proba <

                  Comment


                  • #54
                    Re: Koliko vježbi za prsa

                    Nije problem sa 60 dići na 80, kad sa 150 digneš na 170 onda javi...

                    Sent from my Windows phone using Tapatalk
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Koliko vježbi za prsa

                      Zašto nitko do Vas ne radi sklekove?

                      Comment


                      • #56
                        Re: Koliko vježbi za prsa

                        Pa sklekovi nisu toliko ucinkoviti nakon nekog vremena... Bolje raditi bench,ali uvijek na kraju treninga prsa odradim 2 3 serije sklekova,taman da me dovrsi ono... Tad su ucinkoviti
                        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                        Comment


                        • #57
                          Re: Koliko vježbi za prsa

                          Da se nadovežem na priču o sklekovima,kad sam prije par godina ulazio u trening jedno 3 mjeseca sam udaro po sklekovima pun gas,stotine sam ih radio,tisuće doslovno..https://www.youtube.com/watch?v=Jw4ATUc3N7U D...i to je apsolutno po meni jedna osnovna vježba početnička jel svaki čovjek može na cesti kojeg nađeš praktički 10 sklekova bar napravit,onda normalno dođeš do tog stadija da ih ih lupaš po 40-50 u seriji bez brige pa sklekovi naravno nemaju više puno učinka po pitanju hipertrofije i normalno da su onda vježbe sa utezima primarne za prsa(opet tu postoje neke razne varijacije sklekova da si otežaš i neki to vole ali osobno nisam pobornik toga)...poanta je ova da dođe neki dečko na trening i diže 25 kila u benchu,a 13 sklekova nemože napravit,a ja si mislim pa jbg mogo si još bar još mjesec-dva ostat doma dok možeš bar 30 sklekova napravit jel neki osnovni temelj ipak mora bit prije nego šta se čovjek primi utega...znači sklekovi da za početnike dok ulaze u trening ili za ljude koji imaju neko iskustvo na kraju treninga za pražnjenje glikogena i za što jači pump...ili dok se u birtiji s nekim na 10 pivi ideš kladit u 100 kuna da možeš 70 sklekova napravit...

                          Comment


                          • #58
                            Re: Koliko vježbi za prsa

                            I recimo ja osobno još rado koristim sklekove kad su neki supresetovi u pitanju,recimo letenje bučicama+sklekovi s podignutim nogama ili neka vježba za triceps+uski sklekovi do otkaza...eto toliko o sklekovima od mene

                            Comment

                            Working...
                            X