Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

    zanimami prilikom izvođenja pec deck flys ili leptira kako ga već tko naziva. koja prsa radiju? gornja, srednja ili donja?
    Rome wasn't built in a day.

  • #2
    Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

    zar nitko?
    Rome wasn't built in a day.

    Comment


    • #3
      Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

      Originally posted by HTC View Post
      zanimami prilikom izvođenja pec deck flys ili leptira kako ga već tko naziva. koja prsa radiju? gornja, srednja ili donja?
      peck-deck je izolacija mani se toga sada

      Comment


      • #4
        Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

        Originally posted by redthunder View Post
        peck-deck je izolacija mani se toga sada
        Ma ako mu leptir dobro pogađa prsa, ne vidim razlog zašto da ne radi...

        Comment


        • #5
          Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

          Originally posted by mile View Post
          Ma ako mu leptir dobro pogađa prsa, ne vidim razlog zašto da ne radi...
          To rade curice

          Šala mala .. iako su mene u teretani zezali kad god sam radio leptir da to samo cure rade

          Comment


          • #6
            Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

            Originally posted by Ilusion View Post
            To rade curice

            Šala mala .. iako su mene u teretani zezali kad god sam radio leptir da to samo cure rade
            A jbg, malo je ''glupa'' vježba, ali ako mu odgovara, ne treba se stidjeti drugih...

            Comment


            • #7
              Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

              gornja donja i srednja prsa ??

              zanimljivo
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                Srednja,kosi bench gornji dio prsa,kontrakosi donji.
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #9
                  Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  gornja donja i srednja prsa ??

                  zanimljivo
                  i onda još unutarnja, vanjska strana prsa

                  što znači: gornja vanjski dio, gornji unutarnji dio, srednji vanjski dio, srednji unutarnji dio, donja unutarnja i donja vanjska prsa, zar ne ???
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                    A unutarnjo-vanjska i gornjo-donja? 2 najvažnije skupine prsnih mišića...
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      A unutarnjo-vanjska i gornjo-donja? 2 najvažnije skupine prsnih mišića...
                      hmm.. ja sam mislio da su to srednja prsa, al kad bolje razmislim...
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                        Originally posted by domagoj View Post
                        i onda još unutarnja, vanjska strana prsa

                        što znači: gornja vanjski dio, gornji unutarnji dio, srednji vanjski dio, srednji unutarnji dio, donja unutarnja i donja vanjska prsa, zar ne ???
                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        A unutarnjo-vanjska i gornjo-donja? 2 najvažnije skupine prsnih mišića...
                        jap i za svaku naravno ima posebna izolacijska vjezba da bi nabio misice kao coleman
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                          Ak se nagneš malo na naprijed rade gornja više, ak se nagneš na natrag donja, a ak si u neutralnom položaju srednja. :P
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                            U jeste ga sad zbunili...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                              Originally posted by Dida View Post
                              Ak se nagneš malo na naprijed rade gornja više, ak se nagneš na natrag donja, a ak si u neutralnom položaju srednja. :P
                              This!^^

                              Jedino je malo zaznuto što to moraš izvesti u stojećem položaju, pa bi trebao imati barem 2god. iskustva u gledanju lijepih žena za vrijeme joge, da bi uopće mogao razmišljati o tim vježbama.

                              Zato je bolje sve to odje'bat i fokusirat se samo na ruke!
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment

                              Working...
                              X