Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    This!^^

    Jedino je malo zaznuto što to moraš izvesti u stojećem položaju, pa bi trebao imati barem 2god. iskustva u gledanju lijepih žena za vrijeme joge, da bi uopće mogao razmišljati o tim vježbama.

    Zato je bolje sve to odje'bat i fokusirat se samo na ruke!
    Zašto u stojećem?

    Comment


    • #17
      Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

      Originally posted by mile View Post
      Zašto u stojećem?
      Pa gdje si ti (osim kod powerliftera) vidio da profi bb-ovci benčaju na klupi?
      To su ti ultra profi informacije "iznutra", neće ti to nitko reći ovako na otvoreno (barem ne za besplatno).

      Benča se stoječki! To svi znaju!

      Misliš da je kosi benč zaje'bano izvest? Ajde probaj regularni, ali na nogama!













      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #18
        Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

        Originally posted by ScuderiaBull View Post
        Pa gdje si ti (osim kod powerliftera) vidio da profi bb-ovci benčaju na klupi?
        To su ti ultra profi informacije "iznutra", neće ti to nitko reći ovako na otvoreno (barem ne za besplatno).

        Benča se stoječki! To svi znaju!

        Misliš da je kosi benč zaje'bano izvest? Ajde probaj regularni, ali na nogama!
        Cekaj jesi ti normalan, zasto takve informacije odaješ početnicima.Molim admina da izbriše ovaj post!!!
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #19
          Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

          Ja peck deck nikad ne radim, neki dan je momak arkadu u teretani sj*bao na peck deck-u, posjekao fino se ,

          The Pec Deck


          The myth: It’s a super safe and very effective way to work your chest muscles.

          The truth: This apparatus, also called the chest fly machine, can overstretch the front of your shoulder and cause the muscles around the rear of your shoulder to stiffen. The result: Doing this movement frequently can lead to shoulder impingement syndrome.

          The alternatives: Forget the machine, and stick with exercises such as the pushup, dumbbell bench press and dumbbell incline press; they’re easier on your shoulders and the best way to build your chest overall. In fact, Truman State University researchers found that pectoral muscles are activated for 23 percent less time during the chest fly, compared with the bench press.

          Pec Deck Fly Overview

          Main Muscle(s) Worked: Pectoralis Major, Sternal
          Other Muscles Worked: None
          Equipment: Pec Deck Machine
          Mechanics Type: Isolation (an exercise that involves just one discernible joint movement).
          Push: Push (A movement away from center of body during the concentric contraction of the target muscle.
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #20
            Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

            Originally posted by SemaMare View Post
            Ja peck deck nikad ne radim, neki dan je momak arkadu u teretani sj*bao na peck deck-u, posjekao fino se ,

            The Pec Deck


            The myth: It’s a super safe and very effective way to work your chest muscles.

            The truth: This apparatus, also called the chest fly machine, can overstretch the front of your shoulder and cause the muscles around the rear of your shoulder to stiffen. The result: Doing this movement frequently can lead to shoulder impingement syndrome.

            The alternatives: Forget the machine, and stick with exercises such as the pushup, dumbbell bench press and dumbbell incline press; they’re easier on your shoulders and the best way to build your chest overall. In fact, Truman State University researchers found that pectoral muscles are activated for 23 percent less time during the chest fly, compared with the bench press.

            Pec Deck Fly Overview

            Main Muscle(s) Worked: Pectoralis Major, Sternal
            Other Muscles Worked: None
            Equipment: Pec Deck Machine
            Mechanics Type: Isolation (an exercise that involves just one discernible joint movement).
            Push: Push (A movement away from center of body during the concentric contraction of the target muscle.
            Znači, ovo je već treća vježba koja je opasna u gymu, nakon leg pressa (donji dio leđa) i nožne ekstenzije (koljena). Još će nam i bench odjednom postati opasan...

            Comment


            • #21
              Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

              kako kome drug

              a zar nije bolje radit razvlacenje s bucicama, dips , nego te pussy smoke vjezbe na masinama
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #22
                Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                Originally posted by SemaMare View Post
                kako kome drug

                a zar nije bolje radit razvlacenje s bucicama, dips , nego te pussy smoke vjezbe na masinama
                neznam na koju masinu mislis, ali meni je smith mašina nezamjenjiva kad radim kosi bench.
                Prvo jer je šipka stabilna pa cijelu koncentraciju mogu fino uložiti na položaj ruku, pravilno disanje i koncentraciju dok recimo klasican bench press ne mogu uopce raditi jer samo mali krivi pokret (dogodi se u 99% slucajeva ) mi nacme i ovako sje.banu rotatornu manšetu sto me udalji s treninga.
                Ali razvlacenja su meni pola treninga prsa, sto s bučicama, što s ketlbelsima i što na crossu. Nenadj.ebivo.

                Comment


                • #23
                  Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                  Originally posted by WTF View Post
                  neznam na koju masinu mislis, ali meni je smith mašina nezamjenjiva kad radim kosi bench.
                  Prvo jer je šipka stabilna pa cijelu koncentraciju mogu fino uložiti na položaj ruku, pravilno disanje i koncentraciju dok recimo klasican bench press ne mogu uopce raditi jer samo mali krivi pokret (dogodi se u 99% slucajeva ) mi nacme i ovako sje.banu rotatornu manšetu sto me udalji s treninga.
                  Ali razvlacenja su meni pola treninga prsa, sto s bučicama, što s ketlbelsima i što na crossu. Nenadj.ebivo.
                  Ti ne radiš onda ravni bench press?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                    Originally posted by mile View Post
                    Ti ne radiš onda ravni bench press?

                    Dvorucnim utegom rijetko i nikad.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                      smit masina ti je druga stvar, mislio sam na, peck deck, leptir masina ,

                      ovako nesto

                      peck_deck.jpg

                      ja na smitu radim kontrakosi, kosi bench u teretani je perfekcija kod nas tako da nemam problema s njim,
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                        Originally posted by SemaMare View Post
                        smit masina ti je druga stvar, mislio sam na, peck deck, leptir masina ,

                        ovako nesto

                        [ATTACH=CONFIG]14910[/ATTACH]

                        ja na smitu radim kontrakosi, kosi bench u teretani je perfekcija kod nas tako da nemam problema s njim,
                        Kako misliš perfekcija?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pec deck flys - koja prsa rade? gornja, srednja ili donja?

                          dobra klupa, podesiva na to sam mislio,
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment

                          Working...
                          X