Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako radite bench press? Penjat se od manje ka većoj kilaži?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako radite bench press? Penjat se od manje ka većoj kilaži?

    Originally posted by FcB View Post
    uvijek bolje više
    Pih! Da je tako, svi mi bi hodali potrgani okolo.
    "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

    Youtube shit
    Web

    Comment


    • #32
      Re: Kako radite bench press? Penjat se od manje ka većoj kilaži?

      Originally posted by FcB View Post
      znači:
      dobro je - napraviti deset ponavljanja sa određenom kilažom bez ičije pomoći
      ali je loše - napraviti deset ponavljanja sa određenom kilažom bez ičije pomoći, pa napraviti još tri sa nečijom pomoći

      slušao sam logiku i ovo nije za dva
      prijatelju ne čitaš dovoljno dobro ,citiram " do sad po meni najefikasnija metoda, primjer. odradim bench sa sipkom 7-8 ponavljanja od kojih partner asistira na zadnja 2-3 " o tome smo raspravljali a sto si ti krivo shvatio ..

      Comment


      • #33
        Re: Kako radite bench press? Penjat se od manje ka većoj kilaži?

        Originally posted by FEARiTseLF View Post
        nemoj ti mene krivo svatit ali kad ti u prvoj seriji partner asistira zadnja 3 ponavljanja - to je daleko od efikasnog.
        prije tog sam vec odradio 2 serije, u kojima sam uradio 15 pa 10 ponavljanja sam, s kilazom od 50 pa 60 kg i onda su mi te kao radne serije u kojima oci ispadaju, a neznam pomocu cega to zakljucujes, jer ako sam odradis 6 ponavljanja i napravis jos 3 uz pomoc parntnera nevalja ?
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #34
          Re: Kako radite bench press? Penjat se od manje ka većoj kilaži?

          nevalja, ubijas CNS bespotrebno, posebno jer si naturalac.

          Comment


          • #35
            Re: Kako radite bench press? Penjat se od manje ka većoj kilaži?

            Originally posted by kelly View Post
            I ja spuštam iznad bradavica prema vratu.

            Me too =P

            Ja radim prvo 2 serije zagrijavanja, to s malim kilažama i onda napravim 4 serije s maximum koliko mogu, al da ne bude ispod 6 ponavljanja.

            Dns sam npr stavio 65 i napravio ovim omjerom 8-8-7-6 i budem to povećao kad dođem do 8-8-8-8

            Comment

            Working...
            X