Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je li teže raditi rameni potisak sjedeći ili stojeći?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li teže raditi rameni potisak sjedeći ili stojeći?

    Zanima me jeli teze raditi rameni potisak sjedeci ili stojeci..uzmimo u obzir da se radi sa šipkom..
    "Pobjednici traže ciljeve,gubitnici isprike"

  • #2
    Re: Rameni potisak

    Stojeci, potrebno je ukljuciti vise misica stabilizatora
    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

    Comment


    • #3
      Re: Rameni potisak

      definitivno stojeći! mene osobno više bolle ramena na stojećem tak da...

      Comment


      • #4
        Re: Rameni potisak

        Evo ja sam zagovornik sjedeceg jer nema potrebe da vjezba ramena trpi (na tezini, broju ponavljanja, formi) radi toga da iscrpis druge djelove tijela za koje ionako postoje druge izolirane vjezbe.
        U pravilu sve ovisi sto ti vise odgovara, koji ti je cilj i dali uopce imas opremu (netko recimo nema dostupan stalak za rameni potisak).

        Comment


        • #5
          Re: Rameni potisak

          Originally posted by MATRIX
          Evo ja sam zagovornik sjedeceg jer nema potrebe da vjezba ramena trpi (na tezini, broju ponavljanja, formi) radi toga da iscrpis druge djelove tijela za koje ionako postoje druge izolirane vjezbe.
          U pravilu sve ovisi sto ti vise odgovara, koji ti je cilj i dali uopce imas opremu (netko recimo nema dostupan stalak za rameni potisak).
          slazem se, takoder ih radim sjedeci ali iz 2 razloga, jedan je ovaj sto si ti naveo a drugi je taj kad radim stojeci potisak nemogu potpuno ispruzit ruke jer mi je plafon prilicno nizak !

          Comment


          • #6
            Re: Rameni potisak

            Originally posted by breezer20
            kad radim stojeci potisak nemogu potpuno ispruzit ruke jer mi je plafon prilicno nizak !
            A da malo renoviraš kuću?

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Rameni potisak

              Originally posted by kelly
              Originally posted by breezer20
              kad radim stojeci potisak nemogu potpuno ispruzit ruke jer mi je plafon prilicno nizak !
              A da malo renoviraš kuću?

              tocnije garazu , ali nema problema posto radim sjedeci !

              Comment


              • #8
                Re: Rameni potisak

                Originally posted by breezer20
                Originally posted by kelly
                Originally posted by breezer20
                kad radim stojeci potisak nemogu potpuno ispruzit ruke jer mi je plafon prilicno nizak !
                A da malo renoviraš kuću?

                tocnije garazu , ali nema problema posto radim sjedeci !
                Uđeš u kanal...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Rameni potisak

                  hahaha ... u kanal
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • #10
                    Re: Rameni potisak

                    po meni je teži, ali potome i unčikovitiji sjedeči potisak!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Rameni potisak

                      Originally posted by igor
                      po meni je teži, ali potome i unčikovitiji sjedeči potisak!
                      Pa ti onda očito nisi ni probao stojeći, ni nemoj, već si sam sebe uvjerio da je tako bolje.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Je li teže raditi rameni potisak sjedeći ili stojeći?

                        meni osobno vise pase stojeci, kad sjedim nekak mi je cudan osjecaj, nemogu opisat, jednostavno se lose osjecam... lakse mi je stojeci stoga ^^
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #13
                          Da li putanja potiska za prednje rame treba ici prema naprijed ili prema gore tj.Da li kada radimo na smithu potisak gurati prema gore ili da se gura kao prema naprijed?Ovdje sam napisao da ne moram otvarati novu temu.
                          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                          Comment


                          • #14
                            Gore treba ići, potisak naprijed je bench, ili nisam dobro shvatio pitanje.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Znam da ide gore ali mislio sam da li se treba gurati kao naprijed.Evo objasniti ovako:Postavis klupicu na smithu sve kako treba da imas vertikalan potisak ali kod toga vertikalnog pokreta da imas osjecaj kao da guras naprijed a ne prema gore.
                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment

                              Working...
                              X