Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ruke 3 puta tjedno ? :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ruke 3 puta tjedno ? :D

    Pozdrav,
    Razmisljam dati od sljedećeg tjedna malo više pozornosti rukama pa sam osmislio program tako da u ponedjeljak odradim prsa i biceps, srijedu leđa i triceps, petak noge, subotu ramena + ruke, znači po takvom bih radio 3 puta tjedno triceps&biceps, inace imam 190 cm i 98 kg pa mozda imam malo zahtjevniji posao od nižih ljudi. Sta mislite o svemu tome?

  • #2
    Daj malo podataka, kako dugo treniraš,kako se hraniš, koji su ti ciljevi s ovim treningom itd...dobro bi došla i koja slikica, lice je nebitno, možeš lice i zamutiti.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      po mojoj nekakvoj logici bi bolje bilo pon prsa triceps ,utorak leda biceps ,ali samo jednu vjezbu 6-7 serija jer je ionako ukljucen biceps u svim vjezbama za leda i triceps u skoro svim vjezbama za prsa tako da ga netreba previse radit i onda u petak ubijes ruke kako spada ,al prehrana mora bit kako spada inace dzabe sve ,to znas i sam.
      Ali to je samo neki moj pogled i moj nacin ,ti napravi sebi kako mislis da je najbolje

      Comment


      • #4
        Može i tako, ali obavezno raditi i noge.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Ja radim ruke 2 puta tjedno:superset biceps-triceps 2 serije,pretezno to budu neki teski setovi 6-8 pon.A drugi super set bude vise baziran na TUT.To mi najvise odgovara,a i nekog sam misljenja da se ruke mnogo trose kod treninga ostalih misicnih grupa.

          Ovo je ono sto meni najbolje pase
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #6
            Ipak sam se odlučio za push pull legs, malo veca frekvencija i volumen ne skodi

            Comment


            • #7
              Originally posted by SpandeX10 View Post
              Ipak sam se odlučio za push pull legs, malo veca frekvencija i volumen ne skodi
              Samo deri prijatelju, PPL je odličan, ionako se ne radi stalno isti program.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X