Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biceps skracen (kao jedna loptica): kako da ispravim gresku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biceps skracen (kao jedna loptica): kako da ispravim gresku?

    Ljudi pomagajte... Vjerovatno sam radio nege vjezbe za biceps nepravilno sada mi je biceps skracen (kao jedna loptica) kako da ispravim gresku...? Da li postoji nacin?

  • #2
    Re: Skraceni biceps

    Relativno malo informacija,ali u najgorem slucaju je moglo doci do puknuca tetive(distalne tetive)dvoglavog misica nadlaktice sta za posljedicu ima skracivanje misica.
    Ako ti se pojavljuje eventualno oteklina na predjelu podlaktice ili je jasno izmjenjena kontura bicepsa,koji postaje jasnije izrazen na nadlaktici i blizi grudnom i deltoidnom misicu moglo bi biti puknuce tetive.
    Stvar je u tome da prilikom puknuca tetiva npr. velikog grudnog misica ili buta dolazi do nepodnosljive boli i daljni trenin je nemoguc.
    Bol koja se javlja nakon prekida tetive bicepsa relativno je blag,bez obzira na ozbiljnost povrede.
    Jos jednom naglasavm da si dao premalo informacija za bilo kakvu ozbilju dijagnozu,samo sam ti pokusao objasniti sta je eventualni najgori scenario.
    Moj savjet,otidji kod doktora i sve ces znati bez previse filozofiranja.


    P.S.
    Ako je doslo do puknuca (ne daj Boze) onda se s tim nije za zajebavati i to treba u najkracem vremenu operirati ili dolazi do permanentnog skracenja i atrofije misica.

    Comment


    • #3
      Re: Skraceni biceps

      da je pukla tetiva, već bi on odavno kukao, genetski ima kraće bicepse, imam frenda koji ima kraće bicepse i to kad se napumpa jako dobro izgleda, dobi neku špicu gore opako
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: Skraceni biceps

        radi malo više heavy biceps vježbe, chin ups i barbell curlove i izgledat će to puno bolje. Izbaci izolacijske vježbe.
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • #5
          Re: Skraceni biceps

          pregibi s laktovima ispred tijela, v.j. je to objasnio vec
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #6
            Re: Skraceni biceps

            [attachment=0:1bng9256]224832_197600013609436_100000783157035_451637_1341 114_n.jpg[/attachment:1bng9256] imam ija isti problem!!kako da produzim?
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Re: Skraceni biceps

              Imas u metrou produzni
              Malo ti je kraci, al uzmi u obzir da si uradio supinaciju
              panta rei

              Comment


              • #8
                Re: Skraceni biceps

                Očito puno forsiraš Koncentracisjki pregib tj. izolacijske vježbe opčenito!
                Pogotovo ako si nižeg rasta tada biceps sam po sebi izgleda i je zapravo kratak, preporučujem da se baciš na Hamer pregib bićicama ali da ga radiš što sporije, diži bućice 2 sec, spuštaj minimalno 4sec!
                Ja sam na sličan način "izdužio biceps" kad sam radio GVT u kojem se radi 10 serija po 10 ponavljanja hamerovog pregiba u kosoj klupi tempom 4-0-2!
                Također bi i propovjedački pregib jednoručnom bućicom morao pomoći! Savršena vježba za kratke bicepse! Ako se ne varam to je i Dorian Yates tvrdio (ili sam ga zamjsnio sa nekim drugim profesionalcem).
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #9
                  Re: Skraceni biceps

                  Originally posted by baksuz
                  Imas u metrou produzni
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Skraceni biceps

                    Biceps radi da ti lakat bude ispred ramena jer tako vise pogadjas deo blize laktu ali za to trebaju godine i uvek radi sa supinacijom evo i slika kako to treba da izgleda

                    Comment


                    • #11
                      Re: Skraceni biceps

                      vrlo jednostavno...radi vjezbe za vanjsku dulju glavu. tako sto ces skupiti ruke skroz(na EZ sipci npr.). kod uskih zgibova, spoji skroz ruke, itd. itd.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Skraceni biceps

                        imam jedan mali estetski problem s bicepsom, gornji dio bicepsa tj vrh je mnogo razvijeniji nego ovaj dole blizu vene gdje se vadi krv, to mi para oci, sad neznam kako bi to malo da popravim, mozda da ne radim pregibe do kraja, i sa hammer pregibom ?
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Biceps skracen (kao jedna loptica): kako da ispravim gresku?

                          Daj sliku da vidimo
                          It's not over until i win.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Biceps skracen (kao jedna loptica): kako da ispravim gresku?

                            ma frende samo malo teze pregibe sa laktovima ispred tijela, skotova klupa i tome slicno, hammer pregib al guraj laktova prema naprijed opcenito u svim vjezbama za bicu
                            Dont drink, dont smoke just eat and work

                            Comment

                            Working...
                            X