Announcement

Collapse
No announcement yet.

"ravnanje" zenskog struka - koje vijezbe bi mi preporucili

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "ravnanje" zenskog struka - koje vijezbe bi mi preporucili

    na defki sam i kako salo ide dolje misici dolaze do izrazaja, a s tim dolazi i zenski struk, sad me zanima koje vijezbe bi mi preporucili, radim side bends ali na "spravi" za lednjake 2 put tjedno po 3 serije sa opterecenjem i imam osjecaj kako se samo u donjem dijelu sirim a ne tu di je najuzi dio.. pomoc

  • #2
    Re: "ravnanje" zenskog struka

    Ne razumijem što hočeš reći...
    Hočeš reći da želiš širi struk? Koliko ti struk ima cm?

    Daj frkni koju sliku.
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: "ravnanje" zenskog struka

      Ako je ono što mislim, pokušaj donji dio latova dobiti, mislim da to onda prikriva koliko toliko širi struk.

      Comment


      • #4
        Re: "ravnanje" zenskog struka

        Muku mucis s obliquesima a? Pogledaj moje slike i sve ce ti biti jasno.
        Dobro ti je Ilusion rekao, lat kao u zmaja da bi obliques manje do izrazaja dolazio. I neznam koliko ga je pametno jos jačati dodatno, ja sam savjetovan da ne radim side bends ili ikakvu vjezbu gdje ga koristim previse.
        I btw...to je cista genetika. Pomiri se s tim.


        Obliques_exercise_pic.jpg

        na to mislis?

        Comment


        • #5
          Re: "ravnanje" zenskog struka

          endomorf sam pa imam siroke bokove pa bi se zelio izravnat, da mi trup ne izgleda ko pjescani sat
          evo da se docara o cemu govorim, srednja slika, to nisam ja na slici, naso sam na netu

          Comment


          • #6
            Re: "ravnanje" zenskog struka

            pardon na double postu ali nemogu editirat zadnjeg, WTF sad sam gledo slike i tocno me to muci, i jos sol na ranu tu mi se skuplja najvise sala i to izgleda jos vece, big shit mene zanima kojim vjezbama je ovaj to na slici izravnao jer kolko vidim to nisu obliquesi nego nesto iznad kako to pogoditi

            Comment


            • #7
              Re: "ravnanje" zenskog struka

              Pa napisao sam ti što trebaš. Spuštanjem latova prikrit ćeš koliko toliko širok struk.
              Imaš vježbe za donje latove, recimo jednoručno povlačenje s gornje sajle.

              Comment


              • #8
                Re: "ravnanje" zenskog struka

                Peglom tebra, na najvise stupnjeva i peglas
                To se max moze izravnati samo jednom vjezbom a ona se zove "dijeta".
                Tad poskidas svu mast sa sebe i onda vidis kako to u biti izgleda. Ako i dalje strše van onda popricaj s roditeljima i objasni im na lijepo da ti je zao sto si njihov sin.
                To je cista genetika.
                Salo se skida dijetom a obliques kao misic se ne moze ravnati.
                Daj Boze da me netko demantra, ALI NECE.

                Comment


                • #9
                  Re: "ravnanje" zenskog struka

                  Originally posted by pro_beginer View Post
                  endomorf sam pa imam siroke bokove pa bi se zelio izravnat, da mi trup ne izgleda ko pjescani sat
                  evo da se docara o cemu govorim, srednja slika, to nisam ja na slici, naso sam na netu
                  Transformacija pod vodstvom Draškovića , a ?
                  There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                  - Aldous Huxley

                  Comment


                  • #10
                    Re: "ravnanje" zenskog struka

                    seage:da kod draskovica sam to naso, poslo sam mu poruku i ne odgovara mi

                    WTF: znam da se nemoze misic izravnat, ali se misici iznad njega mogu povecat da se dobije "ravni" look

                    Ilusion: gledo sam sad malo vjezbe za donji dio latova, steta sto sam danas leda ubio pa necu moc odmah sutra probat ali prekosutra sigurno pa javim dojmove

                    Comment


                    • #11
                      Re: "ravnanje" zenskog struka

                      eto da se javim, radio vjezbe za donje latove sto sam naso na netu i nikako ne mogu pogodit , pogodim lat ali ovo dolje nikako, i radim sa manjim kilazama, koncentriram se ali nista, neznam sto da radim fuck
                      radio sam ovo
                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=2FKWqaUnApQ
                      onda povlacenje jednorucno s gornje koloture i jednorucno veslanje u pretklonu

                      Comment


                      • #12
                        Re: "ravnanje" zenskog struka - koje vijezbe bi mi preporucili

                        Pretpostavljam da si dosta visok pa zato nemozes pogodit dobro donje latove. Imao sam slican problem, a rješenje su ti uski zgibovi jako spora spustanja i to meni extra pogodi donje latove i to je po meni idealno za visoke ljude. A druga vjezba, moja improvizacija recimo, posto veslanjem tesko pogodim donje latove onda sam ih malo prilagodio. Kleknes na ravnu klupicu sa oba dva koljena i doslovno se sklupcas tako da napravis improvizaciju pretklona, fiksiras leda i radis veslanje sa bučicama i podizes ih usko uz trup prema kukovima i to bas pogada samo donje latove jer naprosto kad se sklupcas nemozes pogodit gornje latove nikako nego samo vuc usko uz tijelo prema kukovima i naravno koristi majmunski hvat da maknes teret sa podlaktica i to ce ti pomoc sigurno.

                        Comment


                        • #13
                          Re: "ravnanje" zenskog struka - koje vijezbe bi mi preporucili

                          Imaš na Sašinon YT vježbu za donje latove.
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #14
                            Re: "ravnanje" zenskog struka - koje vijezbe bi mi preporucili

                            visok sam 179-180.... probat cu jos to sto si reko da se sklupcam, zvuci dobro

                            to sto radi sasa u videu to sam radio ali mi jako pogada biceps a ne latove.... bem ti obliquese glupe

                            Comment


                            • #15
                              Re: "ravnanje" zenskog struka - koje vijezbe bi mi preporucili

                              Smanji težinu i mind-muscle na max. Sam Saša kaže da mu težine nisu bitne (općenito sad govorin), tako da se koncentriraj i deri.
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment

                              Working...
                              X