Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mnogo jedu a nisu debeli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo jedu a nisu debeli

    Dugo vremena me vec interesuje kako pojedini ljudi sa youtube-a koji su svoje kanale bazirali vecinom na brzinskom jedenju hrane uspevaju da odrzavaju liniju, a nekada za obrok pojedu po nekoliko hiljada kalorija? Razumem ja da oni ne jedu svaki dan toliko, ali opet ako za jedan obrok pojedes 5 i vise hiljada kalorija, ti si tim obrokom podmirio kalorijske potrebe za vise od dva dana.....

  • #2
    Re: Mnogo jedu a nisu debeli

    Originally posted by uporan View Post
    pojedini ljudi sa youtube-a
    Koji?

    desetznakova

    Comment


    • #3
      Re: Mnogo jedu a nisu debeli

      Originally posted by crazy View Post
      Koji?

      desetznakova
      FuriousPete

      Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • #4
        Re: Mnogo jedu a nisu debeli

        Originally posted by uporan View Post
        Dugo vremena me vec interesuje kako pojedini ljudi sa youtube-a koji su svoje kanale bazirali vecinom na brzinskom jedenju hrane uspevaju da odrzavaju liniju, a nekada za obrok pojedu po nekoliko hiljada kalorija?
        Vrlo jednostavno. Ubacuje enormnu kolicinu hrane, a trosi jos enormniju. Bez obzira koliko ti kalorija unosio ako imas treninge koji su intenzivni i traju po dva sata ili vise (za sta neki smatraju da nije ispravno niti normalno) neces se umastiti, a napredovat ces. Uostalom imat ces i vise energije za efikasniji trening i vece liftove. Naravno, ovisi i od tijela. Necijem tijelo upravo to odgovara, a necijem manje dok su treci totalno intolerantni. Sve u svemu, fizicka aktivnost pobjedjuje.

        Ja sam jucer prije treninga pojeo vise od 1000 kalorija. Odradio prsa (kosi bench 4x8, kosi potisci 4x8, kosa razvlacenja 4x8, crossbench pullover 4x8, chest dips s opterecenjem 4x8, decline pushups (sa stalcima) 4x8 + 6 kombinovanih serija za stomak na vratilu i klupi + plank 3 min). To je trajalo nekih dva sata (popio 1,5 litar vode) i odmah nakon toga pojeo obrok od 2000 kalorija i ostao gladan. Nikada se na meni to ne bi reklo. Dakle, fizicka aktivnost i funkcionalnost koja se pri tome razvija je iznad svega.

        Uracunaj gore kvalitetno zagrijavanje i istezanje nakon treninga.

        Razumem ja da oni ne jedu svaki dan toliko, ali opet ako za jedan obrok pojedes 5 i vise hiljada kalorija, ti si tim obrokom podmirio kalorijske potrebe za vise od dva dana.....
        Ne mora znaciti. Sto vise jedes i redovno navikavas organizam na veci kalorijski unos to ce organizam vise i traziti, pogotovo ako je sve to potpomognuto brutalnim rezimom treniranja. To onda postaje masina koja sluzi samo da se trosi i puni. Ljudi koji zive od toga i ispiranja mozgova djeci to mogu i raditi, ali neki prosjecan covjek kojem je bodybuilding hobi i ne bas.

        Ne zamaraj se tim glupostima.
        Last edited by Argentum; 23-04-15, 07:38.

        Comment

        Working...
        X