Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kifoza - Problem s kraljeznicom !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kifoza - Problem s kraljeznicom !

    može donekle, ali trebaš biti jako uparan i nabaciti par kila mišića i onda će to sve skupa bolje izgledati.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #17
      Re: Kifoza - Problem s kraljeznicom !

      Imam isti problem, je li neko imo iskustva sa ovim i za koliko se to moze ispraviti vjezbama, doktor mi govori da bi me to kasnje moglo zajebavat da cu imat bolove itd...Interesuje me da li se to moze ispraviti skroz u godinu-dvije radim te vjezbe, pocet cu i zgibove valjda ce biti rezultata.

      Comment


      • #18
        Re: kriva leđa: sagnem se i izleti mi ogromno brdo na leđima?

        mislim da i mene malo **** kraljeznica,morat cu to provjerit ne zelim najebat

        Comment


        • #19
          Re: kriva leđa: sagnem se i izleti mi ogromno brdo na leđima?

          Vecinom ljudi koji imaju problema s kicmom tipa lordoza skolioza i druge, rade vjezbice u trajanju od 15 do 30 minuta, 2x na dan, da bi to popravili, i ja ti ne preporucujem da dizes neke vece tezine s takvom kicmom jer mozes da napravis samo gore a ne bolje. Znaci da bi se kicma ispravila radis vjezbe bez ikakavih sprava, naravno postoje vjezbe sa tegovima(0,5 do 3kg+ zavisi). Najbolje ti je da odes kod fizijatra i uradis pregled, pa neka ti on da savjet. Jer ako si mlad da se to popraviti za par godina, i posle si miran.
          Don't Stop Tryin'



          Comment


          • #20
            Pozz, ljudi i ja imam problem s leđima.

            Ja moram ojačati mišiće kao što je rombhoid, donji dio trapeza, trbuh i stražnjica. Dakle kada radim te vježbe držanje se popravlja. Ali godnji dio leđa mi je jako osjetljiv. Ako ne odradim vježbe pravilno sve ode k vragu. Dakle sada imam pitanje, koje su naj bolje vježbe za gornji dio leđa, a da pritom ne koristim donji dio leđa niti gornji dio trapeza?

            Do sada mislim da su zgibovi super. Ali ne mogu izvesti niti jedan zgib hahaha.

            Kada ja napnem trbuh, stražnjicu i postavim lopatice na pravo mjesto stojim uspravno kako bih trebao stajati. Ali to je privremeno riješenje ne mogu cijeli dan hodati napet.

            Dakle kako da ja ojačam te gornje mišiće? I kako bi trebao izgledati program vježbanja za tjedan? Ne smijem raditi prsa, gornji dio trapeza, i donji dio leđa.
            Stvarno bi volio kada biste mi pomogli oko toga meni je to užasan problem. Kada dobijem upalu tih mišića nemam bolove u kralježnici sljedeća 2-3 dana. Ali ne mogu smisliti program treninga koj je održiv. ne mogu svaki dan isto. Jer onda bude kontra efekt.
            Last edited by Sky15; 11-04-17, 16:45.

            Comment

            Working...
            X