Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor top forumaša // nagradna igra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

    Originally posted by Coffey View Post
    da, bas... nasao sam "body builderima" davati lekcije o zivotnom moralu...


    postoji kapitalizam, a postoji i neoliberalni kapitalizam. jedan i nije toliko los, dok je drugi upravo onaj u kojem bi Viper, a vidim i ti, plivao kao riba u vodi. takodjer, "cijela ljudska vrsta gazi da dodje do bogatstva" nije tocna. kao odgovor na to, procitaj jos jednom onu narodnu mudrost koju sam napisao ranije.
    da li covjek mora biti nemoralna osoba da ima za normalan zivot? ako je to tvoj stav, grijesis. samo, ne isplati se ulaziti u polemike, niti je vrijeme, niti mjesto, a i tesko da cu osobu tvog karaktera uspjeti uvjeriti u suprotno.
    jedno se slažemo da ne vrijedi polemisati

    Ni najveći filozofi nisu, niti će se ikada složiti oko morala.

    Moj stav je da je Niče poentirao, da ne pišem bezveze par citata sa wikipedije

    Osnova svega je volja za moći (Nietzsche smatra da ono što čovjek hoće je višak moći), i ovakvu volju ima svaki čovjek, i to se može najbolje izraziti ovim citatom:" U volji sluge našao sam volju da bude gospodar". U ovom razmišljanju moć i snaga su najviše vrijednosti.
    Tada nastupa "moral stada", moral slabih ljudi koji propovijeda odricanje od života i nadu u drugi svijet.

    Comment


    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

      Originally posted by WTF View Post
      Evo reci cu ti nesto, a pitaj hardstylea da ti potvrdi...
      Rekao sam da bi bilo ok da ti pobijedis jer imas 16 godina i dobro bi ti dosli suplementi posto si u manjoj mogucnosti od vecine nas da si ih osiguras. Slozilo se samnom i dijelili smo misljenje.
      Ali zelio sam da pobijedis postenom igrom.
      Kako god bilo dragi, jel ti trebaju suplementi? Ja cu se odreci svojih za tebe ako do toga dode. Jel ti treba wheya? Ja sam danas narucio 15 kg, poslati cu ti wheya...
      Ali kako god bilo, bio ja u pravu ili u krivu ( to najbolje znas ti), ostani covjek do kraja.
      Necemo dalje raspravljati, smao razmisli ako nesto radis krivo, jer sve te doceka u zivotu prije ili kasnije.
      Oke WTF kuzim ja sto ti pricas, ma ne treba meni nitko nis potvrdivat jer znam kak bi se ja osjecao da neki klinjo skupi vise glasova u ovako nekoj igri di se nagraduje materijalno, odma bih njega optuzio , oke postujem to, covjek si ko i mi svi i imas predrasude, i odma pucas, oke postujem i to...
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

        Originally posted by Coffey View Post
        da se radi o 1000kn, a ti si gladan, nemas za rezije, prokisnjava ti krov, imas dvoje djece koje nose robu iz caritasa razumio bi da gazis po mrtvima da dodjes do novaca.
        ali za suplemente?!? SRAMOTA! ovaj tvoj stav mi izaziva gadjenje prema ljudskoj vrsti. srecom, rijetki su pojedinci poput tebe, ali fascinantno mi je da roditelji odgoje ovakvu osobu.
        Niti sam gladan istina ali i nemam viška novca da bi npr pustio i gledao kako odnose nagradu drugi koji igraju prljavo a pricaju kako nije fer. i ako drugi prljavo igraju a igraju nego se prave cvjecke .. ko o cemu ***** o postenju.. nema u svijetu postenih osoba sumnjam da ima tako da nemoj bogati o poštenju niti me znas...mozda si i pošten kazem ali mala je mogucnost da ne spadas medju te kako vi kazete sramotom 95 posto ljudi....

        Comment


        • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

          Nisam ja tebe optuzio jer si klinjo vec jer su Corry, Hardy, Scudi i FcB barem 50 puta aktivniji i kvalitetniji u postovima od tebe.
          A ti ih nekim čudom peglas za 17 glasova... Ma zamisli...
          To je kao da u nogometu vise glasova dobije neznam..Sammir od Messija.
          Where the F is logic?

          Comment


          • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

            Originally posted by WTF View Post
            Evo reci cu ti nesto, a pitaj hardstylea da ti potvrdi...
            Rekao sam da bi bilo ok da ti pobijedis jer imas 16 godina i dobro bi ti dosli suplementi posto si u manjoj mogucnosti od vecine nas da si ih osiguras. Slozilo se samnom i dijelili smo misljenje.
            Ali zelio sam da pobijedis postenom igrom.
            Kako god bilo dragi, jel ti trebaju suplementi? Ja cu se odreci svojih za tebe ako do toga dode. Jel ti treba wheya? Ja sam danas narucio 15 kg, poslati cu ti wheya...
            Ali kako god bilo, bio ja u pravu ili u krivu ( to najbolje znas ti), ostani covjek do kraja.
            Necemo dalje raspravljati, smao razmisli ako nesto radis krivo, jer sve te doceka u zivotu prije ili kasnije.


            aj kad vec dijelis posalji i meni

            Comment


            • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

              hahahahaha, nebi ovo ni vidio jer nisam bas na forumu, u nekom sam poslu ovih dana-da me jedan nas clan nije upozorio maloprije na ovo i pitao za misljenje.
              Momci otisli ste predaleko malo. Ako sebi netko dopusta varanje tu/ to bi admini mislim mogli lako provjerit///treba samo pregledat tko je tocno za koga glasao i dali su za daricu, meni ili nekoga treceg vecinu glasova dali ljudi koji su novi na forumu, ako treba i oduzeti svima nam sve one glasove onih koji su na forumu regani nakon 01.09 ili 01.08 ili sl pa cemo vidit gdje tko stoji.
              Inace ovim putem se zahvaljujem za ukazano povjerenje ovih desetak glasaca, iskreno sam iznenaden i polaskan.
              E i wtf,i ja sam upravo narucio 9kg, whey/casein-jbg kad sam vidio da padam na 4.mjesto i nista od gratis suplemenata....
              Darici svaka cast ali ja sam vec davno rekao da se njegovih postov bas i ne sjecam...niti jednog....za razliku od puuuuno drugih clanova i normalno da je i meni sumnjivo ali jbg...ne ovisi o meni.
              MYPROTEIN

              Comment


              • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                Originally posted by WTF View Post
                Nisam ja tebe optuzio jer si klinjo vec jer su Corry, Hardy, Scudi i FcB barem 50 puta aktivniji i kvalitetniji u postovima od tebe.
                A ti ih nekim čudom peglas za 17 glasova... Ma zamisli...
                To je kao da u nogometu vise glasova dobije neznam..Sammir od Messija.
                Where the F is logic?
                Zamisli..bas to. ja sam glasao za hardya i cudno mi je da nema vise glasova, njega dida npr pegla takoder za 17 glasova ili nebitno, a njemu bi prvom dao prvih nekoliko mjesta jer je gro headstrong lik i ima jako puno pametnih postova na forumu dok sam didu rijetko kad citao vise sam cuo na teretana net za njega, mislim doveo si me u situaciju da se opravdavam a nemam razloga, iskreno ti kazem da mi je drago da je ekipa glasala i da me neko prati, jozo13 evo nesto me lik pitao u boksu sjecam se i nije svejedno glasao za mene, to ti govori koliko je sve to nebitno na kraju krajeva, ja da nekog tlacim u boksu normalno bi bilo da za njega glasam, al neki imaju neke svoje principe i to je to
                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                Instagram: @shredded_dario

                Comment


                • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                  ma ja cisto sumljam da neko nema zivot i zica glasove okolo... a i da to radi meni ne smeta ..pa sta covijek samo dokazuje da mu je stalo do napredka ....po meni najbolje bi bilo da tih 1500kn za 1 i 2. mjesto ovih 10 nominiranih podjele i svaki dobije neki kreatin ili whey

                  Comment


                  • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                    svaka čast za 16 god ali nemozes ti dobit nagradu prije dide,hardy-a,WTF-a........

                    Comment


                    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                      Uskoro ide drugi krug nagradne igre. Pravo glasa imat će registrirani prije 01.listopada, znači u rujnu 2013. i ranije a glasovi će biti javni.

                      Last edited by kelly; 17-10-13, 10:16.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                        Igra se nastavlja ovdje:

                        http://www.building-body.com/forum/t...A0A-drugi-krug
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X