Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnička pitanja i bezobrazluk...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnička pitanja i bezobrazluk...

    Uz dužno poštovanje nekim ljudima, želim staviti kritiku na to da kad neko nešto pita pa bilo pitnje i glupo da ga se odmah ne odbrusi kao da nema pojma, da je lijeni idiot i slično......
    Naime odmah na neke počnete "vikati" čitaj forum ovo ono...pa znate vi kolko ima informacija na ovom forumu; pa ko' če sve to pohvatat.......evo ja sam neke tekstove prošao i po nekoliko puta pa se i sad ponekad zastanem jer nisam u nešto siguran...

    Ako netko zna gdje stoji koji tekst i koja informacija, neka se neupučenu osobu uputi tamo, a ne odmah ismije i izgrdi......

    Imao bi ja još toga za napisat no jednostavno mi se neda jer vjerovali ili ne žurim u teretanu...

    Ova kritika je dobronamjerna i nadam se da če kao takva biti prihvačena....Zahvaljujem



    Isto tako imam jedan prijedlog:
    Mogao bi se otvoriti podforum "BLIC PITANJA" s ciljem otvaranja što manje tema....
    Npr. kao bilc pitanje netko postavi: S koliko godina mogu početi uzimati kreatin?
    Odgovor: negdje sa 17, 18.....prije toga kreatin nema učinka......(točka amen) ; na pitanje se je odgovorilo i nitko više ne odgovara na to pitanje osim ako odgovor nije pogrešan, pa se ispravi........


    Pozdrav, žurim......

  • #2
    Re: Bezobrazluk.....

    Forum ima funkciju "search" i ljudi bi je trebali koristit. Ko bane na forum, malo pregleda i zaključi da "ima puno", pa onda krene pitat prvu stvar koja mu padne na pamet, taj i ne zaslužuje nego da ga se odjebe, IMHO.

    Zakaj bi neko sad išo odgovarat nekom ko prvi put sve to vidi "koji whey da uzme"?

    Dobar odjeb zlata vrijedi. Kaže ti da si nešto zajebo i da se trebaš iskorigirat. Ko to ne zna primit nego se naljuti ili usere ili kaj već, mora valjda prvo to riješit.

    Nema u rukavicama, jebiga.
    lift BIG, eat BIG, get BIG

    Comment


    • #3
      Re: Bezobrazluk.....

      Da nadodam,ak hočete da vam sve bude servirano onda si finu platite osobnog trenera,nutricionistu itd.pa nek vam oni sve serviraju na pladnju.I možda još nekog da odvježba umjesto vas.
      Meni isto idu na jetra 100.puta jedna te ista pitanja,pogotovo ova glupa koji whey,jel 12 ili 13 serija,jel bolje posni u 2. ili 3. obrok,jel da ga metnem ili da ga ostavim vani.
      Naravno da ima puno tema,ali zato postoje sticky teme,di pišu sve osnovne informacije,ima portal di ima zaista dosta kvalitetnih tema.To je isto ko da hočeš odma čitat npr.Zločin i kaznu, a neznaš ni abecedu.
      U BB nema ničeg na brzinu,ko hoče ličiti na nekaj pred njim su godine i godine klopanja,treniranja,proučavanja funkcioniranja tijela,nutricionizma itd.
      Pozz

      Comment


      • #4
        Re: Bezobrazluk.....

        Ma odličan prijedlog... to bi mogla bit neka osnovna pitanja... a za ove koji tek dodju neka čitaju.. a mi koji smo vise čitali,pa nas nesto zanima a ne mozemo se sjetit gdje smo to vidjeli u moru tema (a to gdje smo vidjeli određenu stvar moze bit offtopic u nekoj temi koja uopce nema veze sa tom stvari).

        a za pretražnik,pa ja se prvo uopce ne snalazim na tom pretražniku.. more opcija i gluposti.. bar meni tak.. a i kad upisem nki izraz,izbaci samo nesto deseto od onog sto smo trazili...
        Nobody said it's going to be easy!!!

        Comment


        • #5
          Re: Bezobrazluk.....

          To se zove FAQ (frequently asked questions - često postavljana pitanja) i forumi ga s vremenom razviju. Posao za moderatora ili dobrovoljca. Dobra ideja, ali postoji li dobrovoljac?
          lift BIG, eat BIG, get BIG

          Comment


          • #6
            Re: Bezobrazluk.....

            po meni je bezobrazluk doc na forum, ne predstavit se i otic u prehrana i otvorit temu "zelim se udebljat" onda u suplemente "mega mass 2000 ili 3000" i u trening "zelim velika leđa"...ljudi moji, vecina tih osnovnih pitanja vam je ispred nosa..ne da niko ne koristi trazilicu-pretražnik, nego cesto puta na istoj strani gdje ste otvorili topic malo nize se nalazi par slicnih...ako vec niste nasli tocno detalj koji vas zanima, mozete otic i u slicnu vec otvorenu temu, koja sigurno postoji, i tamo eventualno postavit pitanje u vezi toga sto vas zanima...a da ne govorim da se neke stvari tipa jelovnik, trening i sl. ne moze sastavit telepatski kao sto mnogi ocekuju, te iziskuju neke podatke o vama i mozda fotku ili tako nesto...

            a sto se tice faq..pa postoje dosta clanaka iz kojih se mogu izvuci odgovori i na malo kompleksnija pitanja, a kamoli na ta osnovna...

            Comment


            • #7
              Re: Bezobrazluk.....

              Upravo tako,ljudi ne kuže da nekom složiti jelovnik ili trening rutinu je gotovo nemoguče ovako napamet.Svako od nas je jedinka za sebe,kaj vrijedi za mene,vrijedi samo kod mene i nekom savjetovat da radi to na moj način je obična glupost.Čovjek s vremenom skuži kaj mu bolje paše od klope,više ili manje UH,prsa-triceps ili prsa-biceps i da sad ne nabrajam milijardu mogučih solucija.Ovo nije sport u kojem ćeš nekaj napravit na brzinu i nikad nečeš nači neku univerzalnu formulu koja će svima odgovarat,čak ono kaj ti je odgovaralo prije par godina nemora značit da će ti odgovarat danas.Pa mnogi BB šampioni su godina i godinama trenirali dok nisu našli ono kaj njima odgovara i opet im se dogodilo da nakon par godina moraju mjenjat rutinu jer dolazi do pada forme itd.

              Comment


              • #8
                Nepreglednost na forumu

                Ovaj topic tiče se ponajprije Podforuma Početnici - stalno čitam naslove poput: kako izgubit salo/smanjiti BF, kako dobiti na masi, kako dobiti na snazi itd. I sad, dok ja sve to pročitam, što kaže jedan user, što kaže drugi, što kaže treći, treba mi gomila vremena.
                Pa, zanima me - zašto ne napravite pregledan sticky za gorenavedene 3 kategorije, jer se sadržaj tih topica ionako više-manje ponavlja?

                Comment


                • #9
                  Re: Nepreglednost na forumu

                  frende, nije problem u forumu, vec gotovanima koji dodju i oce sve servirano pa otvaraju nove teme, a sve je vec napisano, samo treba citati... to se ne zove nepreglednost, vec lijenost
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nepreglednost na forumu

                    Instict...ovo stvarno mislim...ajde molim te ne trabunjaj bzvze...
                    A gde su noge?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nepreglednost na forumu

                      Originally posted by Šimun
                      frende, nije problem u forumu, vec gotovanima koji dodju i oce sve servirano pa otvaraju nove teme, a sve je vec napisano, samo treba citati... to se ne zove nepreglednost, vec lijenost


                      sad ima sticky za početnike
                      jasan i pregledan
                      i neki početnici svejedno mrdaju sa svojim pitanjima po cijelom forumu sam ne u početnici
                      što to pokazuje?
                      da netko sam dođe i niti 5 min. si ne da truda da bar pročešlja prvu prvcatu naslovnicu
                      i pogleda gdje mu tema pitanja pripada
                      i onda traži progarm treninga ak bi netko bio tak dobar da mu napiše
                      eto
                      morala sam se požalit
                      "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nepreglednost na forumu

                        Na neka se pitanja ne odgovara. Treba uložiti i malo vlastitog truda. Slažem se s JoggericaLily.
                        Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nepreglednost na forumu

                          ima hrpa nepotrebnih tema, dođu prvi put na forum, niti čitaju pravila, niti topice što ima već otvoreno već odamh otvore svoj topic i ono želim smršavit ili želim se udebljati dajte mi savjete...previše su ljudi lijen da izdvoje malo više vremena i prouče sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nepreglednost na forumu

                            gle gle - nešto se kreće. Eeeeee sad je već bolje.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bezobrazluk.....

                              Originally posted by Malik
                              po meni je bezobrazluk doc na forum, ne predstavit se i otic u prehrana i otvorit temu "zelim se udebljat" onda u suplemente "mega mass 2000 ili 3000" i u trening "zelim velika leđa"...ljudi moji, vecina tih osnovnih pitanja vam je ispred nosa..ne da niko ne koristi trazilicu-pretražnik, nego cesto puta na istoj strani gdje ste otvorili topic malo nize se nalazi par slicnih...ako vec niste nasli tocno detalj koji vas zanima, mozete otic i u slicnu vec otvorenu temu, koja sigurno postoji, i tamo eventualno postavit pitanje u vezi toga sto vas zanima...a da ne govorim da se neke stvari tipa jelovnik, trening i sl. ne moze sastavit telepatski kao sto mnogi ocekuju, te iziskuju neke podatke o vama i mozda fotku ili tako nesto...

                              a sto se tice faq..pa postoje dosta clanaka iz kojih se mogu izvuci odgovori i na malo kompleksnija pitanja, a kamoli na ta osnovna...
                              Bravo Malik, sve si točno rekao...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X