Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

    Evo ljudi samo sam htio napisati rečenicu pohvale za sve vas...nemojte misliti da sam neka ulizica ili nešto,ne. ..nego sam samo htio reći svaka čast svima onima koji sudjeluju tu na forumu i odgovaraju na različite postove...meni,bodybuilderu početniku puno ste pomogli,i svaka vam čast...eto to je sve..

  • #2
    Re: Pohvale!

    također..dosta sam naučio o prehrani ovdje ..fala momčine :character-beavisbutthead:
    http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

    Comment


    • #3
      Re: Pohvale!

      Lijepo je čuti da smo nekome i pomogli.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pohvale!

        eh da je više takvih poput tebe šta i čitaju malo

        Comment


        • #5
          Re: Pohvale!

          Pomogli ste mnogima,ne samo meni,samo što vam se ostali možda nisu zahvalili. ... nadam se da ću i ja jednog dana moći djeliti takve savjete iz vlastitog iskustva,ali za to ima vremena.. ..a dotad čitam ovaj forum,uživam u odlasku u teretanu,i općenito u životu...

          Comment


          • #6
            Re: Pohvale!

            Originally posted by Josip aka Džoko
            Pomogli ste mnogima,ne samo meni,samo što vam se ostali možda nisu zahvalili. ... nadam se da ću i ja jednog dana moći djeliti takve savjete iz vlastitog iskustva,ali za to ima vremena.. ..a dotad čitam ovaj forum,uživam u odlasku u teretanu,i općenito u životu...
            potpis, forum je stvarno super.. puno korisnih stvari sam nasao ovdje

            Comment


            • #7
              Re: Pohvale!

              i ja se pridruzujem cestitkama.....i samo tako dalje nastavite

              Comment


              • #8
                Re: Pohvale!

                Evo meni ste isto puno pomogli,a narocito oko prehrane i suplemenata.ali imam jos pitanja i bit ce ih jos...
                LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                Comment


                • #9
                  Prvo pa pohvale...

                  Eo,otvaram prvu temu u novom podforumu pohvalama... A šta se drugo i može reć za ovaj forum?

                  Prvo počeo bih od administratora koji posao obavljaju odlično,dizajner uvjek odgovori na bilo kakva pitanja,marijan i dalibor,carevi,znaju sve o svemu,kakvo god pitanje da imaš oni znaju odgovor.... Dalje,osim administratora,ljudi koji se duže vrijeme bave bb i oni koji tek počinju... Svi odlični ljudi,uvjek spremni pomoć...

                  Među ostalim,dizajn je odličan,obično su neki plavi,nikakvi dizajni na forumima,ovjde je sve ljepo u skladu s portalom!!

                  Odlični ste!!!! Samo tako nastavite!!!!
                  Nobody said it's going to be easy!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prvo pa pohvale...

                    pridruzujem se pohvalama,narocito dizajnu!pogotovo jer se i sam bavim dizajnom i mogu reci da me stranica odusevila sto se tice toga!a ekipa je zakon
                    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prvo pa pohvale...

                      za dizajn stvarno ne treba trosit rijeci, ljepsi forum nisam vidio...
                      sto se sadrzaja tice svida mi se sto nije masovan, nadam se da ni nece postat, ovako se puno lakse i ljepse snalazit.
                      ono sto me danas odusevilo je onaj clanak o zeitgeistu na portalu, stvarno nisam ocekivao takvo sto ovdje!
                      Animal. Can you handle it?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prvo pa pohvale...

                        Hvala ljudi, pohvala uvjek dobro dođe.

                        Uglavnom, portal i forum nebi bili to što jesu da vas nije bilo.
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prvo pa pohvale...

                          ..pridružujem se pohvalama..odlična ekipa, puno korisnih savjeta i tema..uglavnom sve 5
                          http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prvo pa pohvale...

                            Stvarno ljepo uredjen forum i portal. Iskusni ljudi na forumu davaju savjete,rjesavaju probleme, uglavnom pomazu pocetnicima,ali i ostalima kojima je nesto nejasno...
                            Stvarno sve moje pohvale za ovu stranicu...
                            LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prvo pa pohvale...

                              portal rulz, forum rulz, ekipa rulz, f... yeah man !

                              Comment

                              Working...
                              X