Announcement

Collapse
No announcement yet.

Autoskola !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autoskola !

    evo prije otprilike tjedan dana sam polozio PP (120/120 btw. ), sutra imam drugi dan voznje i po prvi put krecem u promet, pa me zanima dali jos netko trenutno polaze ili uskoro krece sa polaganjem pa da razmjenimo iskustva i dojmove vezano za instruktore, ispitivace itd. Uglavnom sve vezano za polaganje vozackog, a naravno oni koji su odavno polozili mogu nam iznjeti svoje savjete i recimo neke zanimljivosti !

  • #2
    Re: Autoskola !

    ja idem tek nakon mature, da se ne opterecujem jos i tim...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: Autoskola !

      evo savjet: prije polaganja je bitno da se ne dovedeš u stanje upale vratnih mišića i bilo bi dobro da si još razgibaš vrat jer je to važno za one silne provjere mrtvog kuta i onih budalaština na koje se zaboravi odmah po dobitku vozačke
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #4
        Re: Autoskola !

        Ja sam položio vozački prije 20 godina.
        Sjećam se jednog idiota sa polaganja:
        Vraća se auto sa ispita, izlazi tip, zalupi vratima, psuje...
        Pitaju ga:
        - šta je?
        - opet sam pao...
        - pa zašto?
        - srušio sam pješaka na pješačkom...
        - pa šta se onda buniš?
        - pa nije mu ništa, odmah se digao...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Autoskola !

          Originally posted by kelly
          Ja sam položio vozački prije 20 godina.
          Sjećam se jednog idiota sa polaganja:
          Vraća se auto sa ispita, izlazi tip, zalupi vratima, psuje...
          Pitaju ga:
          - šta je?
          - opet sam pao...
          - pa zašto?
          - srušio sam pješaka na pješačkom...
          - pa šta se onda buniš?
          - pa nije mu ništa, odmah se digao...

          hahaha, koji lik !

          Comment


          • #6
            Re: Autoskola !

            Originally posted by riss
            evo savjet: prije polaganja je bitno da se ne dovedeš u stanje upale vratnih mišića i bilo bi dobro da si još razgibaš vrat jer je to važno za one silne provjere mrtvog kuta i onih budalaština na koje se zaboravi odmah po dobitku vozačke
            hvala na savjetu, nadam se da ce sve bit ok !

            Comment


            • #7
              Re: Autoskola !

              Ja imam nekih 10-ak sati vožnje, uskoro prvu pomoć. A kaj da tia kažem, bitno je da znaš krenuti (pravilno kuplung-gas), da ne kočiš prenaglo i da se naučiš šaltati. Sve ostalo je lako.

              Comment


              • #8
                Re: Autoskola !

                Ja bih opet platio samo da se vratim u svoju auto školu nanovo polagat Ta 2 mjeseca su bila toliko luda i bolesna da je to strašno. Moj instruktor je izgubija po kose sa glave dok se vozija sa mnom uglavnom od vožnje rally-a, do vožnje gdje je ograničenje 70km\h ja sam vozio 110km\h pa do skorog izbacivanja iz dotične škole i zvanje moga oca na ozbiljan razgovor Nije da sam ponosam s time ali bio sam mlad
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Autoskola !

                  evo odvozio sam prvi blok sat u prometu i bilo je ok, naravno ne savršeno ali solidno, nisam radio prevelike greške ! Sa papučicama i šaltanjem brzina nemam previše problema, samo sam na par skretanja odnosno obilaženja zaboravio dat žmigavac i na 1-2 skretanja sam prešao preko crte al to je bilo u stambenoj zoni tak da sam vozio malom brzinom i srećom nije bilo prometno . Sljedeći blok sat sam dogovorio sutra u 17, pa ću malo isprobat nočnu vožnju , a sa prvom pomoči krećem u ponedjeljak ! btw koliko koštaju predavanja i ispit prve pomoći sveukupno, čini mi se nekih 400-450kn ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Autoskola !

                    ja sam svjež u tome, položio sam prije kojih 5 mjeseci i ugl. niš se ne zabrinjavaj, polože svi normalni baš oni *****i padnu. Primjer mog frenda koji nije htjeo zaobić biciklo 10min jer je bila puna linija i

                    Comment


                    • #11
                      Re: Autoskola !

                      Originally posted by breezer20
                      evo odvozio sam prvi blok sat u prometu i bilo je ok, naravno ne savršeno ali solidno, nisam radio prevelike greške ! Sa papučicama i šaltanjem brzina nemam previše problema, samo sam na par skretanja odnosno obilaženja zaboravio dat žmigavac i na 1-2 skretanja sam prešao preko crte al to je bilo u stambenoj zoni tak da sam vozio malom brzinom i srećom nije bilo prometno . Sljedeći blok sat sam dogovorio sutra u 17, pa ću malo isprobat nočnu vožnju , a sa prvom pomoči krećem u ponedjeljak ! btw koliko koštaju predavanja i ispit prve pomoći sveukupno, čini mi se nekih 400-450kn ?
                      predavanje: 450
                      ispit: 120
                      biljeg: 20

                      Comment


                      • #12
                        Re: Autoskola !

                        Tako je svejedno kako ćeš voziti na satovima vožnje sa instruktorom.
                        To nema nikakve veze sa onim kada ti dođe stari mrgud i sjedne na zadnji sic i kaže ti da voziš, a ti samo što se ne "istovariš" od straha tamo... I onda ti vozi u takvim uvjetima. Daj ajde.

                        Nek idu svi u PM. Dva puta sam pala. Al sam treći put položila (valjda zato jer je ispitivač bio zgodan ). Samo novci, novci i novci. Istina, radila sam ja greške, al ne tolike da bi me rušio. Ma, budale.

                        Hvala Bogu da sam se rješila tog sranja i da se sad mogu vozit u vlastitom autu. A ne u tom usranom autu od autoškole. Ajme... Ta autoškola mi je oduzela živaca i živaca. Čak sam i temperaturu dobila zbog živciranja oko padanja vožnje. Mah. Čim prije se toga riješiš - tim bolje
                        There are no shortcuts to any place worth going.
                        ~Beverly Sills

                        Comment


                        • #13
                          Re: Autoskola !

                          Originally posted by MissFreaky
                          Tako je svejedno kako ćeš voziti na satovima vožnje sa instruktorom.
                          To nema nikakve veze sa onim kada ti dođe stari mrgud i sjedne na zadnji sic i kaže ti da voziš, a ti samo što se ne "istovariš" od straha tamo... I onda ti vozi u takvim uvjetima. Daj ajde.

                          Nek idu svi u PM. Dva puta sam pala. Al sam treći put položila (valjda zato jer je ispitivač bio zgodan ). Samo novci, novci i novci. Istina, radila sam ja greške, al ne tolike da bi me rušio. Ma, budale.

                          Hvala Bogu da sam se rješila tog sranja i da se sad mogu vozit u vlastitom autu. A ne u tom usranom autu od autoškole. Ajme... Ta autoškola mi je oduzela živaca i živaca. Čak sam i temperaturu dobila zbog živciranja oko padanja vožnje. Mah. Čim prije se toga riješiš - tim bolje
                          Uplati mi ponovno tečaj i ja se odričem svoje vozačke i vračam ponovnom polaganju ispočetka bez problema
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Autoskola !

                            ja jos nisam predavanja zavrsio xaxa :P

                            Comment


                            • #15
                              Re: Autoskola !

                              Čim prije se riješiš te autoškole - tim bolje. Barem je meni tako bilo.
                              Al sam muku mučila skoro pola godine sa tim glupostima!
                              I toliko para dala za NIŠTA
                              Uostalom - tko danas uopće vozi po pravilima?
                              Pa ima toliko kretena koji ni žmigavac ne znaju dati kada skreću, tako da...
                              Praksa i teorija nemaju veze jedno s drugim - i tako je u svemu, pa i u autoškoli!
                              There are no shortcuts to any place worth going.
                              ~Beverly Sills

                              Comment

                              Working...
                              X