Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skuteri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skuteri

    jel posjeduje ko kakav skuter

  • #2
    Re: skuteri

    imam ih tri fly 100 luna 50 i leonardo 150

    radi samo leonardo
    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

    Comment


    • #3
      Re: skuteri


      ja imam super king 50cca

      Comment


      • #4
        Re: skuteri

        volim motore,skuteri su mi za ne falit namrza stvar...obozavam salterice...sve bi da za jednoga z 1000 ali nema se love

        ovo sto imam je sve polovno i u raspadnom stanju,leonarda sam kupio za 500 kn mos mislit kakav je bio,lik je ima totalku na njemu,fali mu doti jedna maska ali sam ga nekako sastavio da barem vozi ako ne nista...
        Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

        Comment


        • #5
          Re: skuteri

          čajniz
          -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

          Comment


          • #6
            Re: skuteri

            hahha da inace imo sam neki skuter al to je 50 cca sve slabo,, frend mi ima čopera 200cca i dao mi je đir, fakat prežestoko, adrenalin te opere sam tako !!
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: skuteri

              jednog aeroxa 50 sam razbio pa sam si nabavio drugog. dok ne napunim 24 fazer 600 ceka u garazi
              ovaj novi zakon za mlade vozace motora je prestrasan. nista sta se isplati nemogu voziti jos godinu i 3 mjeseca osim po kvartu
              Imam disleksiju

              Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

              Comment


              • #8
                Re: skuteri

                Originally posted by ruky
                jednog aeroxa 50 sam razbio pa sam si nabavio drugog. dok ne napunim 24 fazer 600 ceka u garazi
                ovaj novi zakon za mlade vozace motora je prestrasan. nista sta se isplati nemogu voziti jos godinu i 3 mjeseca osim po kvartu

                i kaka su misljenje o aroxu

                Comment


                • #9
                  Re: skuteri

                  ja sam jako zadovoljan prvi aerox mi je izdrzao 4 godine bez ijednog kvara dok nije dozivio totalku. 3.5 litara benzina na 100 km, litra ulja na 1000 km. max brzina 90 bez ikakvih nabrijavanja totalno sve serijski samo skinute blokade. jedino sto me zivciralo kod njega sta na suvozacevom sijedalu ima rupu za rezervar benzina (http://img.2dehands.be/f/normal/5212739 ... -aerox.jpg) pa ako ga ostavis na kisi i ako ti je malo dotrajala gumica, rezervar ti se moze napuniti s vodom. to mi se desilo jednom na 7 litara rezervara litra i pol je bila kisnica. na kraju mi se nije dalo zajebavat oko servisiranja jer imam drugog pa sam ovog dao frendu za 1000 kn 2005 god, rossi replika, 25000 km.
                  frajer posto ima poznanike mehanicare slozio je cijeli skuter za 300 kn i moj aerox i dalje vozi. i masina je i dalje u savrsenom stanju ko nova
                  Imam disleksiju

                  Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                  Comment


                  • #10
                    Re: skuteri

                    na 2 kotaca sam poceo sa svojih 9 godina i prvog vlastitog TOMOSA automatica,da bi 1998 sa svojih 16g kupio piaggio nrg i imao ga u vlasnistvu 5g i presao preko 80.000km,2003 sam kupio gilleru runner 200vxr i vozio je 2g,pa me uhvatila neka kriza da sam ga prodao i kupio vespu px150,da se malo usemim na brzine dok nekupim pravi motocikl!
                    ps u vremenu od 2001-2004 sam radio u pizzeriji kao dostavljac i vozio non stop skutere!
                    sad vozim motocikl al to je vec neka dr tema!!!
                    mogu,hoču i želim!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Skuteri

                      Imao sam X9 250cc, nakon toga kratko hexagona 180cc, a sada imam yamahu majesty 250 i prezadovoljan sam.
                      A kroz godinu - dvije dana planiram uzet ovo meni je ovo vrh šta se tiče moto\skuter svijeta,

                      Suzuki Burgman 650
                      Attached Files
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Skuteri

                        jedna slika tisucu rijeci
                        mogu,hoču i želim!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Skuteri

                          imam problema sa skuterom, ko se kuži da mi malo pokuša pomoć?
                          Blood never lies!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Skuteri

                            ja imam Runnera 2008 50ccm ..malossi multivar, auspuh leo vince zx ..iako je 5o kubika vjerujte mi ujti vas adrenalin
                            može ic nekih 105kmh
                            Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Skuteri

                              Da dignem malo temu iz mrtvih
                              Speedfight2 2009godina, u ove 3 godine sam s njime napravio 20 000km. Bez ijednog kvara.
                              Sve što sam zamjenio je svječica, pakne, ulje, plastiku sam malo bolje pofarbao i stavio LED osvjetljenje u dashboard.
                              Vozi se Nardo top prenformance(auspuh) s rolama od 6,4g i žutim federima...troši 2,5L na 100km pri punom gasu

                              Comment

                              Working...
                              X