Announcement

Collapse
No announcement yet.

BMW-jaši?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BMW-jaši?

    ima tko od BMW-jaša ovdje? Bilo vlasnika, bilo fanova?
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

  • #2
    Re: BMW-jaši?

    fan sam.. mada su to velike kubikaze i puno trosi jbg .. al se furam u zadnje vrijeme na ovo auto... BMW keš i sex.. ko što Juice kažeee hehe

    Comment


    • #3
      Re: BMW-jaši?

      Comment


      • #4
        Re: BMW-jaši?

        veliki sam ljubitelj BMW-a. obožavam old school, stance i hella flush
        low is a lifestyle

        evo mojeg mačka <3

        Picture 122.jpg

        Picture 135.jpg

        Picture 138.jpg
        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

        Comment


        • #5
          Re: BMW-jaši?

          *****a zvijer meni najljepši bmw

          Comment


          • #6
            Re: BMW-jaši?

            hvala kolega
            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

            Comment


            • #7
              Re: BMW-jaši?

              što se videa tiče, jako ljep auto. obožavam taj stil. uz ajkulu e21 i kocku e30 i kamatarku e34 jedan od ljepših old school auta znaš ti šta valja
              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

              Comment


              • #8
                Re: BMW-jaši?

                vrlo lijep auto , nego koliko te je izaslo spustanje blatobrana sa strane, nazad i naprijed ?

                Comment


                • #9
                  Re: BMW-jaši?

                  blatobrani nisu dirani ali ću širiti zadnje tako da ga mogu još spustiti. Trenutno su gore sportske opruge u planu su gewinde al me malo s****** teretana trošim pola plaće mjesećno na nju xD
                  Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                  Comment


                  • #10
                    Re: BMW-jaši?

                    Pa rolovanje blatarki ne bi trebalo da je skupo. Do 100 evrića, al gleaj da nadješ dobrog majstora il će da ti sjebe farbu kad krene da rola.

                    @skladištar
                    Kolko si srezo u visinu 30-50mm?
                    Branici i pragovi, neki M komplet, felne 17-18 ne vidim niš na ovome! Malo razvučene, pozadi neki malo veći Z. Sve u svemu fino izgleda, lean n mean, samo da nije neki dizel?
                    DR. Lonnie Lowery

                    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                    Comment


                    • #11
                      Re: BMW-jaši?

                      Originally posted by skullHeaD View Post
                      Pa rolovanje blatarki ne bi trebalo da je skupo. Do 100 evrića, al gleaj da nadješ dobrog majstora il će da ti sjebe farbu kad krene da rola.

                      @skladištar
                      Kolko si srezo u visinu 30-50mm?
                      Branici i pragovi, neki M komplet, felne 17-18 ne vidim niš na ovome! Malo razvučene, pozadi neki malo veći Z. Sve u svemu fino izgleda, lean n mean, samo da nije neki dizel?
                      7,5cm je spušten, stavljen kompletan M paket osim retrovizora i lajsna na vratima, felge su AC Schnitzer 8x17 et10 prednje, 10x17 et18 zadnje. Nije dizel, mašina je 1.6 105ks (za sad) što znači da bi moglo bit rock and rolla kroz neko vrjeme
                      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                      Comment


                      • #12
                        Re: BMW-jaši?

                        Pa fino gradivo, samo malo je zaebano to razvlačenje, felnu po***** očaš posla. Nije ta 225 ica pravljena za felnu na koju ide 255. Fala nebesima nije dizel, opet malo je to, ne kažem da e loše, sobzirom na dadzbine danas kod nas, ne znam za cro.
                        Kako stojite sa murijom tu, jel zagledaju šta se izvozi na ulicu uveče i dal kontrolišu za nelegalne stvari vako?
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment


                        • #13
                          Re: BMW-jaši?

                          Odozada su gume 215 45 17 znači stretch do jaja. a što se murje tiče oni me ne brinu :P
                          inaće pomalo se bavim restauriranjem felgi to mi je hoby i time odmaram živce, evo slike zadnjih felni prilikom poliranja, još farbanje preostalo.

                          Picture 230.jpg

                          neću više slike metat, jer sam pobjegao od teme hehe ako ima tko od BMW kolega ovdje neka se javi
                          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                          Comment


                          • #14
                            Re: BMW-jaši?

                            zaluđen bmwovima odavno,i driftom ) nema ćoše u gradu u koju se ne uđe u boku do jaja , sad vozin 123d coupe m paket vani unutra,a ima san prije i kocku za drift i ludiranje

                            neznan jel mozete vidit ovo,evo prvi dan kad san sija u kocku http://www.facebook.com/video/video.php?v=1592023127816
                            ode malo ludiranja po kopilici ima,kocka sredena samo je jos spera falila http://www.facebook.com/video/video....49215865119521
                            Last edited by stbiker; 19-10-11, 22:50.

                            Comment


                            • #15
                              Re: BMW-jaši?

                              Originally posted by stbiker View Post
                              zaluđen bmwovima odavno,i driftom ) nema ćoše u gradu u koju se ne uđe u boku do jaja , sad vozin 123d coupe m paket vani unutra,a ima san prije i kocku za drift i ludiranje
                              to je to, ljep auto je 1ica, iako nisam neki fan tih novijih. al ko zna možda jedan dan dok se oženim ženi nabavim jedan takav
                              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                              Comment

                              Working...
                              X