Announcement

Collapse
No announcement yet.

Posljednji film koji ste pogledali-preporuka

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Posljednji film koji ste pogledali-preporuka

    Čim je Bruce Willis trebao bi biti dobar, volim tog glumca.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #62
      Pošto vidim da je ovaj dio foruma mrtav, hajde da to malo osvježimo! Ja ću napisati par filmova kojih trenutno mogu da se sjetim a da su mi vrh vrhova bili:

      Shutter island - Leonardo DiCaprio, fenomenalna uloga na otoku koji je pretvoren u pokusnu ludnicu
      Inception - Leonardo Di Caprio,stvarno hvata svaki vaš trenutak i zagolica vam maštu o snovima
      Prestige - Hugh Jackman - ko voli magiju, stariji vijek, ovaj film je definitivno za njega
      godfather 1 2 3 - mislim da se ovdje nema o cemu pisati, classic, must watch
      Scent of a women - Al Pacino - jedan od meni najdražih filmova, Al glumi slijepca..borba kroz događaje u velikom gradu.. vrhunski film, must watch
      Fracture - Antony Hopkins - Frajer ubije svoju ženu i brani sam sebe, detalji i niz događaja ostavlju bez daha, must watch
      oceanovih 11 12 13 - George Clooney, Brad Pitt, većina vas je sigurno gledala ovaj film, ugl. velike pljačke i master minds..
      Dnevnik jednog kosarkasa - Leonardo DiCaprio, opet haha, na početku karijere. Film pokazuje kako droga uništava vrhunske sportiste
      American history x - Edward Norton - ko voli historiju, nacizam i fazone, film za njega
      Hanibal - kad jaganjci utihnu - Antony Hopkins, nevjerovatno dobar film o luđaku koji može sve i svašta, must watch
      Scarface - Al Pacino, classic, must watch
      Heat - Al pacino vs robert de niro, stari classic o krađama
      Dallas Buyers Club - Matthew McConaughey, frajer koji ne može bez seksa, droge i alkohola, oboljeva od aidsa, i u svoj toj patnji pomaže sebi i drugima da što duže žive
      Eyes Wide Shut - Tom Cruise i Nicole, u jednoj vrhunskoj ljubavnoj, misteri drami, film je vrhunski ali nije za mlađu populaciju
      Requiem for a dream - Ellen Burstyn i Jason u vrhunskoj kombinaciji jako teškog filma koji ostavljena rijetko koga ravnodušnim. Majka koja se drogira, sin koji krade i dila, a djevojka koja se *****.. must watch

      Comment

      Working...
      X