Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pevec

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pevec

    Izgleda da nije samo recesija kriva za propast Peveca
    http://www.tportal.hr/biznis/gospoda...ti-zatvor.html

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Pevec

    ma prezalosno da jedna od najvecih hrvatskih tvrtki tako propada !

    Comment


    • #3
      Re: Pevec

      ma prezalosno da jedna od najvecih hrvatskih tvrtki tako propada !
      Pevec je narastao na kreditima banaka , te na neplacanju dobavljaca, kroz vise godina,
      Dok sam radio u bivsoj firmi Pevec je bio najveci nas kupac, ali platisa nije bio nikakav.
      Srecom predsjednik uprave u bivsoj firmi je vrhunski manager te je na vrijeme ( prije nego je sluzbeno pocela kriza ) stopirao ispruku robe i naplatio se preko osiguranja placanja , dok su ostali to vidjeli kao priliku da njihova roba zauzme mjesto na policama Peveca.
      Sada se hvataju za glavu jer nema robe a nema ni novca, a kompenzirati vise ne mogu.

      Dakle Zdravko i Visnja Pevec su samo jos jedni "biznismeni" u hrvata koji su se obogatili na tudji racun, i upropastili jos najmanje 30-ak firmi s kojima su suradjivali. Bilo je samo pitanje vremena kada ce se napuhani balon ispuha
      Kada ih vidim na Tv-u kako placu dođe mi da povratim.

      Njima je mjesto iz a resetaka, gade mi se!!!!!!!!
      Zene meni kazu Rambo ti si Car

      Comment


      • #4
        Re: Pevec

        pevec je oduvijek cudno poslovao i nikad nije bio uredan s placanjem. od starog firma je za pevec radila u rijeci, koprivnici, puli i na onom hotelu pokraj koprivnice kada su gradili nove centre prije 4-5 godina. novcano smo mozda dobili 30% sve ostalo smo bili primorani uzeti kompenzaciju. naplatili smo se na kraju ali problema s njima ko u prici. da nisu tada uvozili yamaha motore neznam sta bi uzeli da se naplatimo.
        Imam disleksiju

        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

        Comment


        • #5
          Re: Pevec

          eh,a najvažnije je bilo da su se u svakom letku kitili sa porastom prihoda iz godine u godinu,to je u njihovim letcima bilo neizostavno nekada!
          ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

          Comment


          • #6
            Re: Pevec

            ja njih dvoje nebi nazvao ni biznismenima, nažalost hrvatska je puna takvih ljudi i firmi. treba se okrenuti proizvodnji i izvozu, a najlakše je jeftino uvesti i ovdje skupo prodati što je pevec radio.

            Comment


            • #7
              Re: Pevec

              Zamislite ljudi,ja sam iz Istre i još uvjek nama se isplati iči kupovat u italiju hranu.Nevjerojatno ali istinito

              Comment

              Working...
              X