Announcement

Collapse
No announcement yet.

Državna matura

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Državna matura, da razbijemo neke probleme i brige...

    Da sam tolko dobar u BB-u kolko u "intelektualnom" životu, sad bi bio na korak do Arnija .

    A što se tiče priznavanja odgovora, to ni neću komentirati, poludio sam dok su priznali. Samo jedno može biti mail adrea, i to je http@gmail.com .. ovo ostale -trenutno- ne može biti, eventualno u budućnosti.

    Comment


    • #62
      Re: Državna matura, da razbijemo neke probleme i brige...

      Uf, kad je to bilo . Al sad nam ionako slijedi pisanje "pravih" testova (27.05. - matematika itd.). Što se tiće eseja - esej iz hrvatskog mi je bio sasvim ok. Ništa što nisam pročitala u sažetku na internetu, ali esej iz engleskog je bio katafakingstrofa! Meni daju da pišem o sportu i odnosima među državama? Doslovno nisam znala što da napišem. A i kad sam čula kako ocjenjuju testove - popizdila sam. Jel moguće da ti priznaju na testu ako umjesto cow napišeš kraw? Je moguće je, i to samo kod nas. Zašto tu glupost priznaju? "Zato što se znalo o čemu učenik govori" - TOTALNA GLUPOST.

      No, samo mi je žao što sam prošle godine imala 5 iz engleskog i imala sam ono 96%, a tko zna kako će ove godine bit. Znam da me esej neće spasit, nego će mi samo naškodit.
      There are no shortcuts to any place worth going.
      ~Beverly Sills

      Comment


      • #63
        Re: Državna matura, da razbijemo neke probleme i brige...

        Prošlogodišnji maturanti kad ste se počeli pripremati za državnu maturu?
        -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

        Comment


        • #64
          Re: Državna matura, da razbijemo neke probleme i brige...

          Ja se nisam baš nešto pripremao. Ne možeš ti "pripremiti" znanje koje se konstantno dobiva tokom 4 godine. Ako nisi ništa do sad radio, polako možeš početi. Bitno je samo početi. Ako kojim slučajem lakše prođeš maturu nego si očekivao, nemoj misliti da puno znaš. Na faksu te sve to dočeka na par puta težoj razini.

          Comment


          • #65
            Re: Državna matura, da razbijemo neke probleme i brige...

            Znam...
            Prvi i drugi sam prešel s 5 a treći s 4, misli sam kad krenut lagano ponavljati,koliko se posvetit tome...
            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

            Comment


            • #66
              Državna matura

              Maturanti,kako komentirate prvi ispit iz DM?
              A gde su noge?

              Comment


              • #67
                Re: Državna matura

                nasumično san odabira odgovore... pitanja su dvosmislena, ova B razina teža nego prošle godine A...
                vidim da se na internetu svi tužu i žale, pa će onda vjerojatno smanjit i postotak za proć
                al sam zato pravi trening napravia danas
                Pain is temporary, pride is forever.

                Comment

                Working...
                X