Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aprilia sr5o - promjena klipa (kit) - ako je netko zainteresovan za kupnju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aprilia sr5o - promjena klipa (kit) - ako je netko zainteresovan za kupnju

    Pozdrav raja..E sad vako da pitam,ima li netko da se razumije u motore (skutere),zanimam me koliko je rizično promjeniti klip (kit),pa ako netko ima stručan za isto nek se javi,bit cu mu zahvalan .. I jos ako je netko zainteresovan za kupnju aprilia sr5o nek se javi

  • #2
    Re: Aprilia sr5o - promjena klipa (kit) - ako je netko zainteresovan za kupnju

    izgleda da se niko ne razumije :P

    Comment


    • #3
      Re: Aprilia sr5o - promjena klipa (kit) - ako je netko zainteresovan za kupnju

      nije rizično, al moraš računati na promjenu ne samo klipa već i fergazera, otvorenijeg aspuha, poštelavanje prijenosa s novim federima, rolicama, a preporučljivo i variomatom

      Comment


      • #4
        Re: Aprilia sr5o - promjena klipa (kit) - ako je netko zainteresovan za kupnju

        da mislio sam variomat promjeniti,filter,rolnice,sportski auspuf..hvala na odgovoru

        Comment


        • #5
          Re: Aprilia sr5o - promjena klipa (kit) - ako je netko zainteresovan za kupnju

          Originally posted by natural View Post
          Pozdrav raja..E sad vako da pitam,ima li netko da se razumije u motore (skutere),zanimam me koliko je rizično promjeniti klip (kit),pa ako netko ima stručan za isto nek se javi,bit cu mu zahvalan .. I jos ako je netko zainteresovan za kupnju aprilia sr5o nek se javi
          Dizem temu iz mrtvih al odg cu pa ako slucajno jos nekog zanima.
          Dakle, i ja sam imao apriliu sr 50 (i automehanicar sam po zanimanju). I ide ti otprilike ovako, da bi dobio sto bolje performanse trebao bi staviti sportski auspuh, variomat, kvacilo ako je u dobrom stanju mozes i ostavit samo bi bilo pozeljno da promjenis centralnu sustu (trebala bi bit sto tvrđa zbog boljeg starta) i sustice na kvacilu (također tvrđe), nakon toga trebalo bi stavit veci karb po meni najbolje pase 17,5. Vecina skutera ima karburator od 12 a to nije dovoljno. nakon toga tek stavljas kit, mozes birat između kita sa 1 karikom i 2. Razlika je u tome sto kit sa jednom karikom dat malo vecu brzinu ali traje krace od kita sa 2. dakle ja bi preporucio sa 2. Ali moja preporuka ti je prodati skuter sa svime original na sebi i kupiti nesto jace jer kit traje dosta kratko meni je trajao cca 1000km i onda sam ga morao mjenjati. Ima tu jos sitnica na koje ce otic dosta novaca (remen, sportski filter itd.) ukratko rupa bez dna. ja sam u svojeg ulozio oko 8000kn a prodao ga za 3000. Tako da se ne isplati
          D
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment

          Working...
          X