Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vivax smart point x45

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vivax smart point x45

    Pozdrav , evo jedan offtopic malo , znaci vidio sam danas jedan mobitel , pise da je hrvatski proizvod s tim da se proizvodi u kini tako nes , pa mom misljenju odlican mob , 4.5" incha , 5mpx zadnja kamera , prednja 0.3mp ...

    900kn kosta novi , sad zanima me da li ga ima tko i da mi kaze iskustva
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

  • #2
    Re: Vivax smart point x45

    To ti je obično s*anje. Ne zbog toga šta je kinez (kinezi imaju odlične mobitele), nego zato jer isti takav možeš nabavit za 50 $, a oni ga ovdi prodaju kao hrvatski mob, hahaha smiješni ljudi.

    Za te pare možeš priko poznatih online kineskih dućana nabavit trostruko bolji mob, pandawill, geekbuying, hotmid,...
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Vivax smart point x45

      moze malo vise infa bot1950- zainteresirao si me...
      koji to "poznatih online kineskih dućana", neki link i sl mozda...
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Vivax smart point x45

        sad bas gledam na tim stranicama..ful jeftino jbte...jos pise da je free shipping
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Vivax smart point x45

          ma nije mi bitno i to naricivanje , hh nisu mi problem toliko pare , a odlican je mob cini mi se , i mogu ga otic kupit kad god zelim tako da .. ?
          IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

          Comment


          • #6
            Re: Vivax smart point x45

            Ali velike su šanse ako se naruči od Kineza da će ga naši carinit i nabit pdv, a možda i tražit atest wi-fi - a... A i problem je ak neš ne šljaka na mobu...

            Comment


            • #7
              Re: Vivax smart point x45

              Da ne otvaram novu temu, jel se moze nabavit neki solidni mob recimo da ima prednju kameru wi-fi i da mu radi brzo youtube i tak neke stranice... do 700 kn!
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #8
                Re: Vivax smart point x45

                Darica imas na njuskalu , a nis onda kupin taj u nas za 900kn valjda ce se isplatit
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • #9
                  Re: Vivax smart point x45

                  Javi dojmove
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vivax smart point x45

                    Al fkt nemam pojma o mobitelima jel ima neko neke predloske
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vivax smart point x45

                      u slobodnoj prodaji pogledaj prestigio ili gsmart, a ovak na pretplatu ne znam koliko je samsung s3 mini, ali cini mi se odlican.
                      ima i neka fora s tabletima, ne znam dal funkcionira i za mobitele, prek nekakve svedske firme iz kine u eu bez carine... ak netko vise zna o tome, nek kaze...
                      Last edited by Coffey; 09-12-13, 15:09.
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vivax smart point x45

                        Originally posted by Coffey View Post
                        u slobodnoj prodaji pogledaj prestigio ili gsmart, a ovak na pretplatu ne znam koliko je samsung s3 mini, ali cini mi se odlican.
                        ima i neka fora s tabletima, ne znam dal funkcionira i za mobitele, prek nekakve svedske firme iz kine u eu bez carine... ak netko vise zna o tome, nek kaze...
                        A jel znas koji model ? jer ima gro modela... iii mislim kupovat prek njuskala jer cijene u ducanima su bolesne
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vivax smart point x45

                          nemam odredjeni model, pogledaj koji ti model odgovara po specifikacijama. a kazem, na forum.hr u tabletima ima opisano gdje i kak nabavljas prek sveda.
                          inace, brzina interneta ovisi o mrezi, bilo mobilnoj bilo wi-fi...
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vivax smart point x45

                            Ovaj vivax ti je smece,dual core 1gh procesor i samo 512 mb ram,a na taj ekran od 4.5 incha ti ima cca 200 ppi-a sta znaci da mu kvaliteta slike nije bas neka(kvaliteta prikaza a ne kvaliteta fotoaparata).Uz to sve je jos i ruzan, podsjeca da 4 god stari htc.Za te pare mozes bolje nac
                            Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vivax smart point x45

                              Originally posted by Baky View Post
                              Ovaj vivax ti je smece,dual core 1gh procesor i samo 512 mb ram,a na taj ekran od 4.5 incha ti ima cca 200 ppi-a sta znaci da mu kvaliteta slike nije bas neka(kvaliteta prikaza a ne kvaliteta fotoaparata).Uz to sve je jos i ruzan, podsjeca da 4 god stari htc.Za te pare mozes bolje nac
                              Znaci nije mu kamera nesto? ima 5mgpx i prednju 0.3 sta bi mi bilo odlicno za te pare, inace nije mi za igrice , jedino za facebook,instagram i slikanje.. da li bi se isplatilo?
                              sad imam iphone 3gs koji ima 256mb rama i isto sam zadovoljan onda bi sa tih 512mb od vivaxa bio i prezadovoljan
                              IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                              Comment

                              Working...
                              X